Migranti noževima napali goste kafića u Pirotu

Ni EU nije u stanju da resi problem.
Uzasne se stvari desavaju.
U Austriji je devojcica od 13 godina grupno silovana, drogirana, ubijena i ostavljena ispod drveta. Dok su ih sve pohvatali proslo je dosta vremena. Poslednji je uhapsen u Velikoj Britaniji.

Sto se tice toga da vec dolaze naoruzani, da - jedan deo, ali drugi deo kupuje oruzije od domacih krimosa. Sto je posebna vrsta dna.
Domaci krimosi im izmedju ostalog organizuju i prebacivanje u druge drzave.
Kako EU da ga reši kada ga je ona i proizvela?

Možda nisu htjeli baš ovo. Ali jeste EU odgovorna.
Pa jesu.
I ja jesam za to da se ljudima pomogne, ali neka je i svaki hiljaditi problematican, a 999 njih dobri ljudi, koji samo zele pristojan, bezbedan zivot, opet ih je mnogo, tj. previse tih problematicnih.

I znas sta je jos veliki problem? Sto se svi ti zahtevi za azil resavaju nekoliko godina. Ti tu na kraju imas gomile ljudi koji nemaju dozvolu za rad, dokoni, ne znaju sta ce sa sobom, po citav dan samo lutaju gradom i gledaju druge kako lepo zive i samo gomilaju frustracije.
To je poduhvat na koji EU uopste nije bila spremna. Mislili su da ce biti kao sa ex-Yu izbeglicama, ali ti su ljudi bili drugaciji, sa vise postovanja, ali i bojazni prema zemlji u koju su dosli. Ovi sada se niceg ne plase i nista ne postuju.

Pa jesu.
I ja jesam za to da se ljudima pomogne, ali neka je i svaki hiljaditi problematican, a 999 njih dobri ljudi, koji samo zele pristojan, bezbedan zivot, opet ih je mnogo, tj. previse tih problematicnih.

I znas sta je jos veliki problem? Sto se svi ti zahtevi za azil resavaju nekoliko godina. Ti tu na kraju imas gomile ljudi koji nemaju dozvolu za rad, dokoni, ne znaju sta ce sa sobom, po citav dan samo lutaju gradom i gledaju druge kako lepo zive i samo gomilaju frustracije.
To je poduhvat na koji EU uopste nije bila spremna. Mislili su da ce biti kao sa ex-Yu izbeglicama, ali ti su ljudi bili drugaciji, sa vise postovanja, ali i bojazni prema zemlji u koju su dosli. Ovi sada se niceg ne plase i nista ne postuju.
Zato što su EX YU izbjeglice ipak Evropljani. Bilo je i među njima ološa i kriminalaca. Ali velika većina se ipak uklopila. Sa ovim Arapima to nije slučaj.

Poslednja izmena:
Migranti nose oružje kroz Srbiju, niko ih ne kontroliše, oružje su preneli čak iz Turske kroz pola Evrope i tebi to nije invazija? Koliko hiljada se nekontrolisano kreće kroz Srbiju a policiju i režim baš zabole za bezbednost naroda? Ceniš da će banda da islamizuje samo tebi mrsku Evropu a Srbiju će ostaviti na miru?
A da se malo raspitas ko zapravo daje tim krijumcarskim bandama oruzje, sa kim su u dilu i ko se okuplja u tom kaficu u Pirotu?

A da se malo raspitas ko zapravo daje tim krijumcarskim bandama oruzje, sa kim su u dilu i ko se okuplja u tom kaficu u Pirotu?
A ti znaš ko ima daje oružje i sa kim su u dilu?
Donose ga sa sobom ili dobiju sa KiM od šiptara. Da im možda nije dao Boško Obradović?
Bio je snimak zaplenjene puške kod Subotice i takva se ne pravi u Srbiji. A svako oružje ima serijski broj

Verovatno bi statistički podaci pokazali da migranti čine manje krivičnih dela i prekršaja od domaćih građana pa niko ne zagovara izgon domaćih građana.Bivstvovanje migranata medju nama znači da kod nas i nije toliko loše koliko se mislilo ili misli.Ovo stoga što gospodin Vučić,gospođa Brnabić,gospodin Vulin i celo partijsko i državno rukovodstvo brinu o blagostanju svih građana i svih migranata.Ne treba imati predrasude prema migrantima.Oni žele isto što i mi.Demokratiju,slobodu,dobar životni standard,dobre ženske,dobra pića.... Sem po boji kože i po tome što govorimo različitim jezicima nema razlike medju domaćim građanima i migrantima.

Koliko sam shvatio, tamnoputa muslimanija se međusobno pokoškala, ili?
Pa ne, kao napali su neke Pirocance u kaficu Rojal u kome su se nekad okupljale telece glave, ne znam kako je sad. A dan pre napada je zandarmerija apsila neke bande koje su pljackale druge migrante u okolini Pirota i nasla im oruzje i drogu. Ja bih rekla da neko nije ispunio svoju stranu ugovorne obaveze, no videcemo.

Back