Migranti noževima napali goste kafića u Pirotu

Urvan Hroboatos

Veoma poznat
Poruka
13.283
Poslednja izmena od moderatora:
https://www.politika.rs/scc/clanak/569527/Migranti-nozevima-napali-goste-kafica-u-Pirotu

Migranti noževima napali goste kafića u Pirotu​

PIROT - Grupa migranata noževima je napala posetioce kafića "Rojal" u centru Pirota, potvrđeno je danas Tanjugu u Policijskoj upravi Pirot.

Kako je rečeno u policiji, tom prilikom je nekoliko lica lakše povređeno.
Stigao je progres i u Pirot, mislili ljudi da se izvuku, e, ne može to tako.

Dotični su inače počeli i da porobljavaju i pljačkaju izbeglice iz drugih zemalja, ti iz kafića su im bili samo usputna zanimacija.

Holandija je ipak mnogo progresivnija od Srbije, pogotovu od Pirota: Marokanke dovode u red potpuno bespomoćnu pripadnicu “belačkog kancera”, da ne prevodim baš sve.

The imported criminals can be seen hitting and kicking the young girl as they laugh and call her a “White cancer whore".

Dal se brine il se ne brine, svejedno je kad je u pravu
Sta je u pravu?sta mi znamo sta se tamo zaista dogodilo? Jedan tekst u bljucu migranti nozevima napali,.. koliko ima povredjenih,da li je neko zavrsio na urgentnoj? Novinarstvo nam je dno,ali ono sta je jedino poznato je da migranti u Srbiju ilegalno ulaze preko EU ciji je clan njegova Hrvatska.
Invazija migranata na Srbiju odvija se preko clanica EU Grcke I Bugarske

invazori​

sta je to invazor?
Hroboatosova reč za one koji vrše invaziju. To što se sa njim ne slažem u celom nizu pitanja ne znači da njegova implicitna konstatacija da će uskoro početi da oružjem zavode red i po Srbiji nije tačna: sve su agresivniji, počeli su bukvalno da otimaju ćerke, tj još decu drugim migrantima i prodaju u roblje. Ako stvar nastavi biće opet divota kao pod Osmanlijama.

Sta je u pravu?sta mi znamo sta se tamo zaista dogodilo? Jedan tekst u bljucu migranti nozevima napali,.. koliko ima povredjenih,da li je neko zavrsio na urgentnoj? Novinarstvo nam je dno,ali ono sta je jedino poznato je da migranti u Srbiju ilegalno ulaze preko EU ciji je clan njegova Hrvatska.
Bljuc i svi režimski i soroš mediji sakrivaju vesti o migrantskom nasilju, zato i verujem da je bilo i gore nego što su napisali
Migranti ulaze iz tzv EU ali iz drugog pravca valjda je to jasno

https://www.politika.rs/scc/clanak/569527/Migranti-nozevima-napali-goste-kafica-u-Pirotu

Migranti noževima napali goste kafića u Pirotu​

PIROT - Grupa migranata noževima je napala posetioce kafića "Rojal" u centru Pirota, potvrđeno je danas Tanjugu u Policijskoj upravi Pirot.

Kako je rečeno u policiji, tom prilikom je nekoliko lica lakše povređeno.

Kakva , bre , invazija!!?? U Srbiji je par hiljada tih migranata i to dok ih šverceri ne prebace u EU.

Hroboatosova reč za one koji vrše invaziju. To što se sa njim ne slažem u celom nizu pitanja ne znači da njegova implicitna konstatacija da će uskoro početi da oružjem zavode red i po Srbiji nije tačna: sve su agresivniji, počeli su bukvalno da otimaju ćerke, tj još decu drugim migrantima i prodaju u roblje. Ako stvar nastavi biće opet divota kao pod Osmanlijama.
Sve zagonetnije...

Sta znaci ?
Hroboatosova reč

Bljuc i svi režimski i soroš mediji sakrivaju vesti o migrantskom nasilju, zato i verujem da je bilo i gore nego što su napisali
Migranti ulaze iz tzv EU ali iz drugog pravca valjda je to jasno
To ne Mozes da sakrijes,danas svi imaju mobilne za 10 minuta snimak je viralan.
Sve to ne menja cinjenicu da migranti u Srbiju dolaze kroz EU, a name je taj isti zapad reformisao vojsku da nemamo granicare

Migranti nose oružje kroz Srbiju, niko ih ne kontroliše, oružje su preneli čak iz Turske kroz pola Evrope i tebi to nije invazija? Koliko hiljada se nekontrolisano kreće kroz Srbiju a policiju i režim baš zabole za bezbednost naroda? Ceniš da će banda da islamizuje samo tebi mrsku Evropu a Srbiju će ostaviti na miru?

Prijatelju, oni ne misle i ne rade dobro ni svom narodu a kamoli nama !!!!
ma puca meni sta oni misle za svoj narod,cinjenica je da je Srbija okupirana,zato nemoj puno da drvis na nasu vlast, jer bilo ko da dodje neke stvari se ne mogu promeniti.
Ono bitno,taj dogadjaj se navodno zbio pre vise casova i do sada ni jedan vest o tom dogadjaju nije objavljena.To mi govori da je vest prenaduvana ili u samom startu nije najbolje preneta.

ma puca meni sta oni misle za svoj narod,cinjenica je da je Srbija okupirana,zato nemoj puno da drvis na nasu vlast, jer bilo ko da dodje neke stvari se ne mogu promeniti.
Ono bitno,taj dogadjaj se navodno zbio pre vise casova i do sada ni jedan vest o tom dogadjaju nije objavljena.To mi govori da je vest prenaduvana ili u samom startu nije najbolje preneta.
Ili se prosto krije da ne bi došlo do “porasta negativnog naboja prema migrantima”?

A na koga da drvim? Na Orbana? Ko je nama odgovaran nego SNS banda? Vučić nije mogao da zaštiti Srbiju kao Orban Madjarsku?
Pre će biti da je vest nekontrolisano puštena dok je se cenzura nije dočepala a sad se zataškava

Ni EU nije u stanju da resi problem.
Uzasne se stvari desavaju.
U Austriji je devojcica od 13 godina grupno silovana, drogirana, ubijena i ostavljena ispod drveta. Dok su ih sve pohvatali proslo je dosta vremena. Poslednji je uhapsen u Velikoj Britaniji.

Sto se tice toga da vec dolaze naoruzani, da - jedan deo, ali drugi deo kupuje oruzije od domacih krimosa. Sto je posebna vrsta dna.
Domaci krimosi im izmedju ostalog organizuju i prebacivanje u druge drzave.

Back