Мигранти напали девојку у Београду

Samareli

Aktivan član
Poruka
1.043
Девојку од 19 година напали су мигранти протекле ноћи у Карађорђевој улици у Београду, преносе београдски медији.
Како јављају, девојка је са повредама збринута на ВМА. По наводима медија, реч је о групи од четири мигранта.
Прошле ноћи је иначе један мигрант убоден ножем у парку између улица Гаврила Принципа и Карађорђеве, преноси портал "Б92".

https://rs.sputniknews.com/vesti/202010171123602851-migranti-napali-devojku-u-beogradu/

Докле ово?
 
  • Ljut
Reactions: DUH
U Rusiji bi im ruke polomili da se na svaku promenu vremena sete kada su podigli ruku na ruskinju.
Migranti dohvatili Ruskinje u noćnom klubu,
štipkali ih i trljali se o njih!
Уследиле БАТИНЕ! :)

Byw2gfsIcAEeIlI_1000x0.jpg


* Migranti su dobili žestoke batine u Murmansku
* Štipkali su Ruskinje, a onda je usledio surov odgovor
* 18 migranata zadržano u bolnici


Poznato je da Rusi imaju nizak prag tolerancije kada je u pitanju zlostavljanje žena.
Grupa migranta, njih ukupno 51, brutalno je prebijena ispred jednog noćnog kluba
u Rusiji nakon što su uznemiravali žene.

:orkestar::orkestar::orkestar:
 
Ne mogu više da pišem po ovim postovima o migrantima. Kad sam pre više od godine, i to pokušavajući razumeti kulturne razlike i ostala s.ranja, pisala, zvali su me rasistom i bigotom.
Ko vam sada svima. Baš me više briga. Lepo sam govorila šta se u državi dešavalo još 2016, al nisam imala kome. Sad radite šta znate, zabole me.
 
Strašno.
Nego mislim da je tema u smislu "Eto, hrani psa da te ujede", odnosno mi pomogli migrantima a "lepo" nam vraćaju.
Slazem se u neku ruku, ali ljudima nije jasno da migrati nisu Vucicev plan i nema ih samo u Srbiji. Ne branim ni Vucica ni migrante, jesu krivi za ovaj napad, ali mi je smesno kad cujem "bravo vucicu" kao da ne vide da je to globalni plan koji nije on izmislio i ne moze on ni da ga spreci. Isto tako mi je smesno sto postoji nesrazmerno veliki broj tema o migrantima u odnosu na sve nase probleme i stvari koje Srbi rade drugim Srbima, nisu nam migranti otkrili nasilje bilo ga je i bice ga i posle njih pa kako se ne prica o svakom pojedinacnom slucaju bilo kakvog drugog zlostavljanja (osim ekstrema) onda ne vidim razlog da se toliko polemise i o ovom koje je nalik na sve prethodne, samo zato sto su migranti krivi.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
  • Haha
Reactions: DUH
A sta si ti neki k#rcev migrantski advokat.

Ne umes pertlu da zavezes ti pricas nekom nisu problem migranti koji napadaju srpkinje nego srbi koji napadaju srpkinje.

Nije Vucic kriv, a ko je, da nije moj pokojni deda milojko kriv. Da nije moj pokojni deda milojko ustao iz groba i uzeo pare od sorosa i smestio isis teroriste u kasarne nase vojske koju je prethodno rasformirao nato pakt?
 

Back
Top