Quantcast

Мигранти напали девојку у Београду

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
16.105
Kako ce neki migrant na nogama ici prema Rusiji?
Ma ne slusaj njih,nemaju pojma...
Migranti u Rusiji nisu ovi koji prolaze kroz Srbiju,nego stanovnici bivsih republika SSSR, rece jedan kolega ovde.Ali nisu daleko od ovih,jedino sto se delimicno asimiliraju u civilizaciju.
Ima ih koji nemaju ni dan skole...nisu videli vodokotlic, tus kabinu, prvi put videli voz kad su krenuli u Rusiju da rade.

Reefer

Zaslužan član
Poruka
133.764
Jedino ako su pripadnici isila mogu probleme uraditi..
Pogrešno. Dovoljno je da znaš odakle su došli (iz kog regiona, jer je teško utvrditi iz koje su zemlje) da vidiš šta su tamo običaji, da ne poželiš nikoga takvog u blizini. Evo ja nema problem da kažem da su takvi (ne)ljudi nepoželjni u mojoj okolini.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
46.402
Migranti u Rusiji nisu ovi koji prolaze kroz Srbiju,nego stanovnici bivsih republika SSSR, rece jedan kolega ovde.Ali nisu daleko od ovih,jedino sto se delimicno asimiliraju u civilizaciju.
Ima ih koji nemaju ni dan skole...nisu videli vodokotlic, tus kabinu, prvi put videli voz kad su krenuli u Rusiju da rade.
После распада СССР многи мигранти из бивших СССР република су кренули у Руску Федерацију да раде .

углавном раде тешке послове које локално словенско становништво не жели да ради ..али истина је да је једно време било ових из Сирије јер су покушали да пређу у Норвешку
али та рута није дуго трајала .

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
46.402
To ako je zalutalo njih nekoliko iz Sirije je ravno statistickoj gresci.
A nije bas tako,najkrupniji kriminalci u Rusiji su Jermeni i sa Kavkaza,bas migranti...
то је тачно ..само што су углавном по затворима .

Ови из Таџикстана чисте улице , Узбекистан углавном раде као кућне помоћнице,Азери на грађевини ..има додуше много у последње време проститиутки из Нигерије

то је.. оно неке ниже гране подузетника ..многи илегалци , али су стално депортовани .

и добро је то што полиција има право да приђе таквима , легитимише их на улици и ако нем адукумнете у затвор и депорт ..

Једино бише СССР словенског порекла Украјина, Блорусија, Молдавија су добро прихваћене и имају нормалне процесе асимилације.

dragan10

Veoma poznat
Poruka
13.661
Perfidno serundaš i provociraš a svi znamo da su vučoljub.Uglavnom,trebalo bi dosad da si naučio da onaj ko ima vlast donosi zakone,odluke i koristi organe prisile a ne opozicija.
dobro je da vi svi znate da sam vucoljub, jos samo i mene da ubedite u to. pokazi mi samo jedan post gde ja napadam bilo kojeg srbskog politicara. cedu, canka i one soroseve placenike ne racunam u srbe

Enina

Veoma poznat
Poruka
12.846
Kontam ovi iz Sirije..Afganistan..znam na nogama idu..kako do Rusije doci?

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
16.105
то је тачно ..само што су углавном по затворима .

Ови из Таџикстана чисте улице , Узбекистан углавном раде као кућне помоћнице,Азери на грађевини ..има додуше много у последње време проститиутки из Нигерије

то је.. оно неке ниже гране подузетника ..многи илегалци , али су стално депортовани .

и добро је то што полиција има право да приђе таквима , легитимише их на улици и ако нем адукумнете у затвор и депорт ..

Једино бише СССР словенског порекла Украјина, Блорусија, Молдавија су добро прихваћене и имају нормалне процесе асимилације.
Skoro nista od ovog nije potpuno tacno ali ajd', da ne tupim vise,ovo nije tema...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.