fosilvaso
Buduća legenda
- Poruka
- 42.201
Autorska tema:
Mi smo bili bombama PRISILJENI da potomcima osmanlijskih osvajača priznamo status naroda, i to KONSTITUTIVNOG!
Kako se nisu mogli zvati muslimanski narod jer je to vera, izmislili su naziv 'bošnjak', iako im je jedina veza sa Bosnom ta što su rođeni u Bosni!
Sada ide ista meta, isto odstojanje:
Današnji migranti u EU vukohebinama nisu tamo stigli kao osvajači, nego ih je ona veleizdajnička kujvetina Merkel POZVALA!!
Tako će oni imati VEĆA prava!
Pa će tražiti i status naroda, koji bi se recimo mogao zvati 'bavarski' narod prema onima koji će biti rođeni u Bavarskoj!
Nadam se da ću da doživim to!

Mi smo bili bombama PRISILJENI da potomcima osmanlijskih osvajača priznamo status naroda, i to KONSTITUTIVNOG!
Današnji migranti u EU vukohebinama nisu tamo stigli kao osvajači, nego ih je ona veleizdajnička kujvetina Merkel POZVALA!!

Pošto bi se rađali u SRBIJI, kako bi se oni tada zvali?? Isto 'BOŠNJACI???? 
