Quantcast

Migrant iz Ruande priznao da je zapalio čuvenu crkvu u Nantu

Samareli

Primećen član
Poruka
523
Smešten ponovo u policijski pritvor u subotu uveče, ruandanski dobrovoljac biskupije u gradu Nantu (Loire-Atlantique) priznao je da je namerno podmetnuo požar koji je opustošio deo katedrale Saint-Pierre-et-Saint-Paul. Od novembra 2019.godine postojala je sudska odluka po kojoj je morao da napusti Francusku i bude deportovan u svoju zemlju. To se nije dogodilo.

https://www.reuters.com/article/us-...es-to-setting-blaze-lawyer-says-idUSKCN24R06Y

Mediji u Srbiji ne smeju u naslovima da napisu da je imigrant iz Ruande to uradio.

Poruka
20.330
Smešten ponovo u policijski pritvor u subotu uveče, ruandanski dobrovoljac biskupije u gradu Nantu (Loire-Atlantique) priznao je da je namerno podmetnuo požar koji je opustošio deo katedrale Saint-Pierre-et-Saint-Paul. Od novembra 2019.godine postojala je sudska odluka po kojoj je morao da napusti Francusku i bude deportovan u svoju zemlju. To se nije dogodilo.

https://www.reuters.com/article/us-...es-to-setting-blaze-lawyer-says-idUSKCN24R06Y

Mediji u Srbiji ne smeju u naslovima da napisu da je imigrant iz Ruande to uradio.
Неки фин&уљуђен свет. :whistling:

FDDD

Aktivan član
Poruka
1.535
TE lazne migrante treba tuci uzarenim gvozdjem .
svi su oni lažni, da nisu išli bi kod svoje braće po veri sa mnogo para, tamo istočnije
U migrante treba pucati ba graničnom prelazu! Ja bih izdao nađeđenje graničnoj policiji da ih sve zbriše sa lica zemlje! Baš me briga za ove iz EU!
eu uništi sama svoj narod a kamoli nas. jašta nego pucati, prvo onim pejntbol kuglama a onda i pravim. podići bodljikavu žicu i premazati je svinjskom mašću

Nosferatu___2

Buduća legenda
Poruka
26.454

Људи из Руанде су католици.

Неко ко волонтира у цркви па је запали је вероватно психички болестан.

Лош покушај Исламофобије и Расизма.

3BEP

Poznat
Poruka
9.102
Budite mirni, migranti nemaju osobitu namjeru zadražavati se u balkanskim žabokrećinama. Neka se zapadni Europljani brinu za njih i njihove nepodopštine. Nije sad baš da moramo pravit migrantosjeke. Paranoja može stvoriti još veće probleme.
Ko ih pita gde hoće?Gde misliš da će otići kada se zatvore granice?Dalje ne mogu a u pustinju im se ne vraća.Biće most spuštaj hlače.

MOST6

Poznat
Poruka
9.740
Ko ih pita gde hoće?Gde misliš da će otići kada se zatvore granice?Dalje ne mogu a u pustinju im se ne vraća.Biće most spuštaj hlače.
Ma i sve da odluče ostati živjeti u balkanskom kamenom dobu, nakon svega nekoliko mjeseci bit će im dosta svega i odlučit će pobjeći iz tih područja. To se već događa. Većina migranata koje je Hrvatska primila, nestali su iz zemlje, preko granice, u svega nekoliko mjeseci. Nije njima cilj životariti u Hrvatskoj, BiH ili Srbiji. To mogu i kod kuće. Njima je cilj bogata zapadna Europa.

Ројалиста

Poznat
Moderator
Poruka
8.683

Медији у Србији... дно дубоке и мутне реке.

FDDD

Aktivan član
Poruka
1.535
Људи из Руанде су католици.

Неко ко волонтира у цркви па је запали је вероватно психички болестан.

Лош покушај Исламофобије и Расизма.
Šta je, da je, ja ne znam ali znam:
ni jedan Srbin nije zapalio niti jednu crkvu u Francuskoj
ni jedan Srbin nije seo u kamion i pregazio ljude
ni jedan Srbin nije uzeo kalašnjikov da pobije redakciju novina zato što je pisala loše o Srbima.
ako nešto malo imaš u tom libtardskom mozgu, trebalo bi da ukapiraš.

Nosferatu___2

Buduća legenda
Poruka
26.454
Šta je, da je, ja ne znam ali znam:
ni jedan Srbin nije zapalio niti jednu crkvu u Francuskoj
ni jedan Srbin nije seo u kamion i pregazio ljude
ni jedan Srbin nije uzeo kalašnjikov da pobije redakciju novina zato što je pisala loše o Srbima.
ako nešto malo imaš u tom libtardskom mozgu, trebalo bi da ukapiraš.
Да, ви сте само починили Геноцид у Сребреници.

FDDD

Aktivan član
Poruka
1.535
A v

Baš lepo što si ovo napisao. Ja im to stalno pišem al dzabe...
pišeš gluposti ko i on.
kad ne bude više da ih prima Merkelova i eu biće im dovoljna i Srbija jer oni iz Evrope ne odlaze osim silom.
pa i ovde u Nemačkoj migranti kukaju kako je ovde loše, mnogo se radi a male im plate (koliko bi hteli da bude plata za njihov nerad, ja ne znam). i svi maštaju o Švedskoj. tamo ima leba bez motike.
dakle, pišete veće gluposti nego kurir i blic zajedno.

antoanko

Iskusan
Poruka
5.908
Budite mirni, migranti nemaju osobitu namjeru zadražavati se u balkanskim žabokrećinama. Neka se zapadni Europljani brinu za njih i njihove nepodopštine. Nije sad baš da moramo pravit migrantosjeke. Paranoja može stvoriti još veće probleme.

Овде код мене их неколико остало и не намеравају да иду одавде,кажу да им се овде свиђа и да је добро.
Двоје их је прешло у православље и венчали се у Цркви...

Исто виђам неке тамнопуте чија деца иду овде у школу,личе ми на Индусе :think:

FDDD

Aktivan član
Poruka
1.535
Овде код мене их неколико остало и не намеравају да иду одавде,кажу да им се овде свиђа и да је добро.
Двоје их је прешло у православље и венчали се у Цркви...

Исто виђам неке тамнопуте чија деца иду овде у школу,личе ми на Индусе :think:
PETA KOLONA! koje pravoslavlje, koji fazoni

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.