Midžor je najviši vrh Srbije - Mandina izjava u kvizu Ja volim Srbiju

Timmee

Obećava
Poruka
62
U poslednjem emitovanju kviza Ja volim Srbiju (utorak, 17.05. u 22:22h, Prva TV), gde su gosti, pored ostalih, bili Slobodan Ninković i Lidija Vukićević (navodim zbog podsećanja), dat je tačan odgovor na pitanje čije je planine vrh Midžor, a voditelj Manda je odgovor i obogatio dodavši kako je Midžor, sa svojih 2169 m n.v., najviši vrh Srbije. Midžor jeste najviši vrh Centralne Srbije, teritorije koja ostaje od Srbije ako se izuzmu autonomne pokrajine, što voditelj nije naveo. Niko od prisutnih nije reagovao, a kviz je nastavio svojim tokom.
Ako nekom treba podsećanje, najviši vrh Srbije je Đeravica (2656m), koja se nalazi na Kosovu i Metohiji.
Mene interesuje da li ovo znači prećutno priznavanje nezavisnosti Kosova i Metohije od strane javnosti i medija i svih svesnih i vertikalno i horizontalno, ili se samo radi o lapsusu dragog nam glumca koji je automatski oprošten? Ili pak nikog više nije ni briga? Inače ovo nije prvi put da je Midžor vrh Srbije, a na google.com dobićete isti odgovor na čitavoj prvoj strani rezultata.
Sve u svemu, na ovo niko nigde nije reagovao, a meni se ne čini tako bezazlenim kao što izgleda da jeste.
 
Srpski je samo onaj vrh na koji sme srpska vojska i policija...tako da izmedju Djeravice i Kilimandzara,u tom smislu,i nema neke razlike...

srpski vrh je onaj koji je u granicama srbije a ti si domaci izdajnik sto i nije cudo sobzirom da si glasac DS-a i Tadica

da u srbiji ima zakona takvi ko ti bi odavno gulili robiju
 
Pa ima jedan osnov, zove se Ustav Srbije, a on je ne samo dovoljan, nego i obavezan, kako za politiku tako i za zabavu i sve ostalo na teritoriji koju definiše. Jasno je meni da ne mogu tek tako na Đeravicu, ali ako krenemo sa slobodnim procenama, sa tako odgovornih javnih govornica kao što je npr. jedna od najgledanijih emisija (koja, ironije li, u samom nazivu tvrdi neku ljubav prema zemlji koju ovakvim izjavama ponižava) onda smo najebali, nije nam ostalo ništa, pa ni u mašti.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa ima jedan osnov, zove se Ustav Srbije, a on je ne samo dovoljan, nego i obavezan, kako za politiku tako i za zabavu i sve ostalo na teritoriji koju definiše. Jasno je meni da ne mogu tek tako na Đeravicu, ali ako krenemo sa slobodnim procenama, sa tako odgovornih javnih govornica kao što je npr. jedna od najgledanijih emisija (koja, ironije li, u samom nazivu tvrdi neku ljubav prema zemlji koju ovakvim izjavama ponižava) onda smo najebali, nije nam ostalo ništa, pa ni u mašti.
To je samo demokratski test da li je krilatica hleba i igara zazivela u svom punom mahu...
 
U poslednjem emitovanju kviza Ja volim Srbiju (utorak, 17.05. u 22:22h, Prva TV), gde su gosti, pored ostalih, bili Slobodan Ninković i Lidija Vukićević (navodim zbog podsećanja), dat je tačan odgovor na pitanje čije je planine vrh Midžor, a voditelj Manda je odgovor i obogatio dodavši kako je Midžor, sa svojih 2169 m n.v., najviši vrh Srbije. Midžor jeste najviši vrh Centralne Srbije, teritorije koja ostaje od Srbije ako se izuzmu autonomne pokrajine, što voditelj nije naveo. Niko od prisutnih nije reagovao, a kviz je nastavio svojim tokom.
Ako nekom treba podsećanje, najviši vrh Srbije je Đeravica (2656m), koja se nalazi na Kosovu i Metohiji.
Mene interesuje da li ovo znači prećutno priznavanje nezavisnosti Kosova i Metohije od strane javnosti i medija i svih svesnih i vertikalno i horizontalno, ili se samo radi o lapsusu dragog nam glumca koji je automatski oprošten? Ili pak nikog više nije ni briga? Inače ovo nije prvi put da je Midžor vrh Srbije, a na google.com dobićete isti odgovor na čitavoj prvoj strani rezultata.
Sve u svemu, na ovo niko nigde nije reagovao, a meni se ne čini tako bezazlenim kao što izgleda da jeste.
Раније је то да је Миџор највиши врх Србије, још давно, пре доста година, у некој емисији поменуо Синиша Ковачевић, писац, (и ДСС-овац), кад је рекао: "Ја сам одавно научио да је највиши планински врх моје земље Триглав, и до данас никако не могу да се навикнем да је већ извесно време то Миџор".
 
Раније је то да је Миџор највиши врх Србије, још давно, пре доста година, у некој емисији поменуо Синиша Ковачевић, писац, (и ДСС-овац), кад је рекао: "Ја сам одавно научио да је највиши планински врх моје земље Триглав, и до данас никако не могу да се навикнем да је већ извесно време то Миџор".

To pre lici na LDPoovsku frazu...
 
To pre lici na LDPoovsku frazu...
Не знам на шта личи, али се добро сећам да је тако рекао, и памтим, јер сам тад и ја заправо први пут чула за Миџор поменут у том контексту. И данас, кад неко помене Миџор, једна од првих асоцијација ми је Синиша К.
 
U poslednjem emitovanju kviza Ja volim Srbiju (utorak, 17.05. u 22:22h, Prva TV), gde su gosti, pored ostalih, bili Slobodan Ninković i Lidija Vukićević (navodim zbog podsećanja), dat je tačan odgovor na pitanje čije je planine vrh Midžor, a voditelj Manda je odgovor i obogatio dodavši kako je Midžor, sa svojih 2169 m n.v., najviši vrh Srbije. Midžor jeste najviši vrh Centralne Srbije, teritorije koja ostaje od Srbije ako se izuzmu autonomne pokrajine, što voditelj nije naveo. Niko od prisutnih nije reagovao, a kviz je nastavio svojim tokom.
Ako nekom treba podsećanje, najviši vrh Srbije je Đeravica (2656m), koja se nalazi na Kosovu i Metohiji.
Mene interesuje da li ovo znači prećutno priznavanje nezavisnosti Kosova i Metohije od strane javnosti i medija i svih svesnih i vertikalno i horizontalno, ili se samo radi o lapsusu dragog nam glumca koji je automatski oprošten? Ili pak nikog više nije ni briga? Inače ovo nije prvi put da je Midžor vrh Srbije, a na google.com dobićete isti odgovor na čitavoj prvoj strani rezultata.
Sve u svemu, na ovo niko nigde nije reagovao, a meni se ne čini tako bezazlenim kao što izgleda da jeste.

Ajde ti lepo idi tamo, pa to objasni lokalnom stanovništvu...

:roll:
 
U poslednjem emitovanju kviza Ja volim Srbiju (utorak, 17.05. u 22:22h, Prva TV), gde su gosti, pored ostalih, bili Slobodan Ninković i Lidija Vukićević (navodim zbog podsećanja), dat je tačan odgovor na pitanje čije je planine vrh Midžor, a voditelj Manda je odgovor i obogatio dodavši kako je Midžor, sa svojih 2169 m n.v., najviši vrh Srbije. Midžor jeste najviši vrh Centralne Srbije, teritorije koja ostaje od Srbije ako se izuzmu autonomne pokrajine, što voditelj nije naveo. Niko od prisutnih nije reagovao, a kviz je nastavio svojim tokom.
Ako nekom treba podsećanje, najviši vrh Srbije je Đeravica (2656m), koja se nalazi na Kosovu i Metohiji.
Mene interesuje da li ovo znači prećutno priznavanje nezavisnosti Kosova i Metohije od strane javnosti i medija i svih svesnih i vertikalno i horizontalno, ili se samo radi o lapsusu dragog nam glumca koji je automatski oprošten? Ili pak nikog više nije ni briga? Inače ovo nije prvi put da je Midžor vrh Srbije, a na google.com dobićete isti odgovor na čitavoj prvoj strani rezultata.
Sve u svemu, na ovo niko nigde nije reagovao, a meni se ne čini tako bezazlenim kao što izgleda da jeste.

Док народ свакодневно изгладњују, убијају не лечећи их или на друге начине их мучећи - дотле у тишини и мраку својих умова ЗЛО ОЦРТАВА И ЗАЦРТАВА СВОЈЕ ПЛАНОВЕ... СПРОВОДИ ИХ... ништа није случајно... мало-мало па на У92 ИМАШ ШИПТАРСКИ ТВ ДНЕВНИК...
 
U poslednjem emitovanju kviza Ja volim Srbiju (utorak, 17.05. u 22:22h, Prva TV), gde su gosti, pored ostalih, bili Slobodan Ninković i Lidija Vukićević (navodim zbog podsećanja), dat je tačan odgovor na pitanje čije je planine vrh Midžor, a voditelj Manda je odgovor i obogatio dodavši kako je Midžor, sa svojih 2169 m n.v., najviši vrh Srbije. Midžor jeste najviši vrh Centralne Srbije, teritorije koja ostaje od Srbije ako se izuzmu autonomne pokrajine, što voditelj nije naveo. Niko od prisutnih nije reagovao, a kviz je nastavio svojim tokom.
Ako nekom treba podsećanje, najviši vrh Srbije je Đeravica (2656m), koja se nalazi na Kosovu i Metohiji.
Mene interesuje da li ovo znači prećutno priznavanje nezavisnosti Kosova i Metohije od strane javnosti i medija i svih svesnih i vertikalno i horizontalno, ili se samo radi o lapsusu dragog nam glumca koji je automatski oprošten? Ili pak nikog više nije ni briga? Inače ovo nije prvi put da je Midžor vrh Srbije, a na google.com dobićete isti odgovor na čitavoj prvoj strani rezultata.
Sve u svemu, na ovo niko nigde nije reagovao, a meni se ne čini tako bezazlenim kao što izgleda da jeste.

Ajde ti lepo idi tamo, pa to objasni lokalnom stanovništvu...

:roll:
 

Back
Top