Добро дошли
Buduća legenda
- Poruka
- 27.854
14. mart 2011. 09:08 (Izvor: Tanjug)
Demokratska stranka je imala rešenje za situaciju da je G17 plus posle razrešenja Mladjana Dinkića napustila Vladu i prešla u opoziciju, a imam utisak da će DS dobro razmisliti o novom savezu sa G 17 plus ili Ujedinjenim regionima Srbije, izjavio je predsednik Političkog saveta DS i poslanik Dragoljub Mićunović. Uoči razrešenja ministra za ekonomiju situacija je bila takva da Vlada nije funkcionisala jedinstveno i dolazilo je, ne samo do različitih odluka, već i različitih mišljenja u pojedinim pitanjima. To je nešto što apsolutno kompromituje kvalitet Vlade i to se više, sasvim sigurno, nije moglo tolerisati. Zato je došlo do reza, a videćemo da li su iz njega izvučene pouke, rekao je Mićunović u intervjuu današnjem "Blicu". On je naglasio da je neophodno da u funkcionisanju nove, rekonstruisane vlade, i parlament da podršku Vladi da svako "soliranje" pojedinih ministara i stranaka bude odmah oštro sankcionisano.
http://glassrbije.org/index.php?option=com_content&task=view&id=82210&Itemid=26
******************************************************************
Хвала Богу да су се коначно опасуљили!
Досдашње размишљање жутих било је на нивоу размишљања плавуше.
http://glassrbije.org/index.php?option=com_content&task=view&id=82210&Itemid=26
******************************************************************
Хвала Богу да су се коначно опасуљили!
Досдашње размишљање жутих било је на нивоу размишљања плавуше.
...у наредних 11 година, можда ће и повући неки (радикални) потез. 