Mićun pao sa stolice!

Југ Богдан

Domaćin
Banovan
Poruka
4.065
Mićunović zaspao i pao za vreme Tadićevog govora

Predsednik Političkog saveta DS-a Dragoljub Mićunović pao je sa stolice tokom Ambasadorske konferencije početkom januara u Palati Srbija!

Mićunović je za vreme razgovora predsednika Srbije Borisa Tadića i ministra spoljnih poslova Vuka Jeremića sa ambasadorima prvo zaspao, a onda naočigled svih učesnika skupa i pao sa stolice!

- Za velikim okruglim stolom sedeli su Tadić, Jeremić i ambasadori, dok su na stolicama sa strane koje su se nalazile u tri, četiri reda sedeli su gosti, uglavnom predstavnici spoljnopolitičkog saveta MSP, diplomatskog kora i NVO. Među njima je bio i Mićunović, koji je i predsednik Odbora za spoljne poslove Skupštine Srbije. On je sedeo desno od ulaza u salu i uglavnom je žmurio, a mnogima se činilo kao da drema ili spava - kaže sagovornik Pressa.

A onda je razgovor Tadića, Jeremića i još nekoliko ministara sa ambasadorima prekinuo tresak!

- Dok se razgovaralo o spoljnopolitičkim prioritetima Srbije u 2011. godine koji su svi s velikom pažnjom pratili, začuo se tresak! Okrenuo sam se i video da je gospodin Mićunović pao sa stolice. Bila je to zaista neugodna situacija, a oni koji su bili najbliže Mićunoviću su se trgli i naglo ustali da pomognu. Ali, Mićunović je sam, bez ičije pomoć, ustao i vratio se na mesto. I predsednik Tadić je pitao da li je sve u redu, a potom je razgovor sa ambasadorima nastavljen - kaže sagovornik Pressa.
http://www.pressonline.rs/
____________________________________________________________________


Mislim...sta reci...:rotf::rotf::rotf:
 
Poslednja izmena:
A фора је у томе што су сви видели да је он заспао, али нису предпостављали да ће деда и да падне са столице.
Та општа спавачина је ваљда нормална ....не буде се и не узнемиравају међусобно. Само додају ћебенце..
 
Poslednja izmena:
Mićunović zaspao i pao za vreme Tadićevog govora


A onda je razgovor Tadića, Jeremića i još nekoliko ministara sa ambasadorima prekinuo tresak!

- Dok se razgovaralo o spoljnopolitičkim prioritetima Srbije u 2011. godine koji su svi s velikom pažnjom pratili, začuo se tresak! Okrenuo sam se i video da je gospodin Mićunović pao sa stolice. Bila je to zaista neugodna situacija, a oni koji su bili najbliže Mićunoviću su se trgli i naglo ustali da pomognu. Ali, Mićunović je sam, bez ičije pomoć, ustao i vratio se na mesto. I predsednik Tadić je pitao da li je sve u redu, a potom je razgovor sa ambasadorima nastavljen - kaže sagovornik Pressa.
http://www.pressonline.rs/
____________________________________________________________________


Mislim...sta reci...:rotf::rotf::rotf:

Ахаха...... дедускера матора... пуштен са геронтологије да управља државом... а одавно му је време да иде у парк или у своју вукојебину да чува дивокозе...
 
Predsednik Političkog saveta DS-a Dragoljub Mićunović pao je sa stolice tokom Ambasadorske konferencije početkom januara u Palati Srbija!

Mićunović je za vreme razgovora predsednika Srbije Borisa Tadića i ministra spoljnih poslova Vuka Jeremića sa ambasadorima prvo zaspao, a onda naočigled svih učesnika skupa i pao sa stolice, piše beogradski “Pres“.


Jedan od učesnika konferencije, koji je insistirao na anonimnosti jer se sve to dogodilo na delu sednice koji je bio zatvoren za javnost, objasnio je šta se dogodilo.


- Za velikim okruglim stolom sedeli su Tadić, Jeremić i ambasadori, dok su na stolicama sa strane koje su se nalazile u tri, četiri reda sedeli su gosti, uglavnom predstavnici spoljnopolitičkog saveta MSP, diplomatskog kora i NVO. Među njima je bio i Mićunović, koji je i predsednik Odbora za spoljne poslove Skupštine Srbije. On je sedeo desno od ulaza u salu i uglavnom je žmurio, a mnogima se činilo kao da drema ili spava - kaže sagovornik “Presa“.


A onda je razgovor Tadića, Jeremića i još nekoliko ministara sa ambasadorima prekinuo tresak!


- Dok se razgovaralo o spoljnopolitičkim prioritetima Srbije u 2011. godine koji su svi s velikom pažnjom pratili, začuo se tresak! Okrenuo sam se i video da je gospodin Mićunović pao sa stolice. Bila je to zaista neugodna situacija, a oni koji su bili najbliže Mićunoviću su se trgli i naglo ustali da pomognu. Ali, Mićunović je sam, bez ičije pomoć, ustao i vratio se na mesto. I predsednik Tadić je pitao da li je sve u redu, a potom je razgovor sa ambasadorima nastavljen... - rekao je sagovornik “Presa“.


Mićunović nije odgovarao na pozive novinara “Presa“, no osim pada predsednika Političkog saveta DS-a sa stolice, ovaj skup su obeležile i povrede naših državnika. Tako se šef srpske diplomatije na ovoj konferenciji pojavio sa gipsom na ruci, koju je pred kraj godine polomio na odmoru u Austriji, dok se predsednik Boris Tadić prvi put u javnosti tada pojavio sa longetom na nozi posle operacije koju je imao na VMA.

http://www.vesti-online.com/Vesti/S...-i-pao-za-vreme-Tadicevog-govora#comment-info

Zato su Aganlija i Kučuk Alija, Mula Jusuf, Mehmed Fočić Aga i starac Fočo od stotinu ljeta sedeli na mindelucima i samo se nasloni na zid i otspava. Treba Dosmanlije da preuzmu nameštaj od Osmanlija kada ponavljaju jedno te isto, znaju da pola njih otspava seansu. Izlomiće im se mudraci na tim evropskim stolicama. z:D z:D z:D
 
Па за њега сам чуо да у "старој Југи",није био хапшен и шиканиран због политичких убеђења,већ због силовања (или покушаја)неке студенкиње,док је био професор !?
 
И људима у пуној снази се заврти у глави и стомаку од стеларне мудрости Бориса Тадића, а Мићуновић има три хиљаде седамсто шездесет и осам година.

Кад терају чичу са две ноге и једном руком у гробу да слуша говоранције нашег председника онда треба и да сносе све кривичне последице.
 

Back
Top