Microsoft izdaje besplatan OS

Nemoj tako, ne spominji pirate, ovde 99% forumasa uredno kupuje legalne verzije svih softvera i uredno ga placa, zato se veoma potresu kada poskupi neki softver. I svi mrze majkrosoft jer naplacuje svoje usluge. Evo i ja sam sav potresen, mogu da glumim nije mi problem. :)
 

Back
Top