Microsoft Flight Simulator

Pozdrav svima.
Jos od malih nogu sam bio zaludjen avionima. Imao sam prilike da se vozim sa dosta aviona i jednom helikopterom(vojnim)
Imam pitanje. Da li moze neko ukratko da mi preprica tj da kaze da li je komplikovano igrati tj nauciti osnovno i gde mogu da se skinu na primer svi Jatovi avioni.i jos nekih kompanija.
 
Početkom prošle godine je na Facebook-u otvorena stranica pod imenom Simulacije letenja na PC racunarima - Aviosimulacije. Bavimo se simulatorima tipa Microsoft Flight Simulator 2004/X, Lock On, DCS Ka-50 & A-10, IL-2 i serija Falcon simulatora.
Pre mesec dana smo otvorili forum kako bi sve što smo do sada pisali, rasporedili po kategorijama na forumu. Forum Aviosimulacija je jedino mesto na našim prostorima koje obuhvata gore navedene simulatore.
Pozivamo vas da nam se pridružite i podelite svoje iskustvo sa nama!
Posetite nas:
http://aviosimulacije.herobo.com/
 
Vidim da ima dosta stranica o MFS-a i nemam vremena da sve pročitam pa koristim ovu prečicu:
Koja je poslednja verzija MFS-a i gde može da se nabavi?
Imam "prastari" Flight Simulator 2004 A Centuri Of Flight
Unapred hvala.
 
Poslednja izmena:
banner-1.jpg

Belgrade OIF is very proud for presenting the first Real Flight Event that will take place from one controling center at Smederevo Airfield.We are inviting all pilots to come and visit us or at Smederevo to see our controling center or to come virtualy and fly to our biggest airport BELGRADE(LYBE).

For this event we prepared more than 100 real flights inbound or outbound Belgrade so you can choose your slot on your own.

Event will take place at November 24th 2012 from 0800z until 2000z

Here you can see our promo video :

Hope to see you there and have a good time

Belgrade OIF manager
 

Slične teme


Back
Top