Mićko Ljubičić kao kandidat ujedinjene opozicije?

_sQgGDYC_400x400.jpg
 
Sta, od Noleta nema nista pa sada daj Micka. Kao i u slucaju Noleta, Micko nema potrebe da ulazi u strancarenje. On se bavi politikom u smislu vrhunske politicke satire vec vise od 30 godina. Svoje politicko samoubistvo a verovatno i kraj glumacke karijere imao bi ako na taj nacin udje direktno u politiku. Kada kazem na taj nacin, to je kroz strancarenje.

Kao sto Nole, koji je institucija za sebe i koji se bavi sportom u kojem je najbolji na planeti nema potrebe da ulazi u srpsku politicku kanalizaciju kako bi bio za ili protiv nekog.
 
Sta, od Noleta nema nista pa sada daj Micka. Kao i u slucaju Noleta, Micko nema potrebe da ulazi u strancarenje. On se bavi politikom u smislu vrhunske politicke satire vec vise od 30 godina. Svoje politicko samoubistvo a verovatno i kraj glumacke karijere imao bi ako na taj nacin udje direktno u politiku. Kada kazem na taj nacin, to je kroz strancarenje.

Kao sto Nole, koji je institucija za sebe i koji se bavi sportom u kojem je najbolji na planeti nema potrebe da ulazi u srpsku politicku kanalizaciju kako bi bio za ili protiv nekog.
Da bi narodu svanulo, on mora da prizna svoju grešku iz 2012.

Ne može "Beli, Mićko, Nole."

Mora DS.
 
Da bi narodu svanulo, on mora da prizna svoju grešku iz 2012.

Ne može "Beli, Mićko, Nole."

Mora DS.

Ako se ikada zapitas zasto Alek ima takvu podrsku i zasto DS nema vise ni promil podrske, procitaj nekad samo deo od ovih desetak hiljada retardizama koje se ostavila (i jos nekoliko desetina hiljada koja si ostavljala pod drugim nickovima) i mozda ce ti biti jasno.
 
Da bi narodu svanulo, on mora da prizna svoju grešku iz 2012.

Ne može "Beli, Mićko, Nole."

Mora DS.
DS više ne može ni cenzus da prođe. Potrebni su ljudi koji se nisu pokazali loše na vlasti.
Vučić tj. Toma koji je bio trojanski konj za Vučića nikad ne bi ni pobedio da narod nije bio toliko razočaran žutim.
Sada je teško da iko pobedi Vučića jer on preko svih medija vrši predizbornu kampanju 24 h dnevno 365 dana u godini... stalno se nešto svečano otvara pa makar i ograda.. pričaju se bajke koje gode uhu običnog naroda...
 
Šta mislite?Kao protivnik vučiću na predsedničkim izborima.Ili ako imate bolje rešenje,iznesite.Ali uslov bi bio naravno ujedinjenje svih antivučićevskih snaga jel bez toga nema ništa.
Mislim da se Micko kao drugosrbijanac ne bi po politickoj liniji puno razlikovao, nasa politika je u fazonu vezi konja gde ti gazda kaze i nema tu nekih bitnih odstupanja, kad si banana republika svejedno je ko je na vlasti.
 
Ukrajina II

Niste imali nekog mlađeg?

xoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxo

Mada izbor je odličan... Može potpisati sve što Zapad traži i sve to predstaviti kao dobro zezanje
Eto ,opet se savrstavaš na stranu režima , a onda se ljutiš i dramiš kada te ceo forum koncpira kao užeglu SNS sendvičarku .Kao boli me vadžajna za tog nekog nebitnog lika , kako se ono zove ,a da Vučić ,al zato čim se pomene nešto kontra istog odmah zapeniš i autuješ se ovako baš providno . :(
 
Eto ,opet se savrstavaš na stranu režima , a onda se ljutiš i dramiš kada te ceo forum koncpira kao užeglu SNS sendvičarku .Kao boli me vadžajna za tog nekog nebitnog lika , kako se ono zove ,a da Vučić ,al zato čim se pomene nešto kontra istog odmah zapeniš i autuješ se ovako baš providno . :(

To bi isto pitala i sns. Kao što AV nije moj kandidat tako i Micko nije
Uostalom lik ga je ovde kandidovao kao svoj izbor, a on je očigledno pripadnik neke političke grupacije, dočim ja nisam ni jedne.
 

Back
Top