Quantcast

Mića Jovanović prodao Megatrend, odlazi iz Srbije

Commie

Legenda
Poruka
53.964
Dr. Dejan Đorđević rođen je 1971. godine u Leskovcu, a završio je Pravni fakultet u Beogradu i Medicinski fakultet u Prištini.
U njegovim biografskim podacima koji su objavljeni na internetu, navodi se i da je suvlasnik više kompanija u EU i predsednik borda direktora EFAS kompanije iz Berlina. Vlasnik je, između ostalog, brendova Efas Paper ТМ, Alpe Water ТМ...

Od 20. aprila 2018. godine predsednik je i Konzervativne reformističke stranke.
Na sajtu te partije objavljen je i program, a kao prioriteti, između ostalog, navedeni su: prosečna plata 844 evra u prvih 12 meseci,reforma zdravstva u prvih 14 meseci (zdravstvena zaštita za sve), reforma sudstva u prvih 16 meseci (iskorenjavanje korupcije u sudstvu), ekonomski revolucionarni progres u prva 22 meseca (BIO pro+ 122.000 familijarnih firmi), ali i prosečna plata 1.035 evra u prva 24 meseca vlasti...
Zamka.

norge_srbin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.530
Novi vlasnik Megatrenda je predstavljen kao predsednik borda direktora “Efas Europe”..ta firma ima 3 zaposlena i neplacen sajt..pa me zanima odakle mu 56.000.000 evra?
Zar ti, Bane, verujes njima sta pricaju? Koji gastos kao ja ili Srbin preduzetnik hoce da kupi Giga Brend??? Taj lik je fasader (glumi fasadu nekome).

NeshCMT

Elita
Poruka
21.090
Fudbalski klub Partizan i Megatrend univerzitet potipsali su protokol o saradnji, koji podrazumeva saradnju dva klub u oblasti obrazovanja.

U sklopu tog dogovora, svi prvotimci Partizana upisali su se na prvu godinu studija i pohađaće nastavu od oktobra meseca, a birali su uglavnom poslovne studije ili odsek za komunikaciju i medije. Pored osnovnih studija obavezno je i učenje stranih jezika, kao dopunski vid edukacije.

Rayela

Legenda
Poruka
59.232
Komentari su vrh :D

„Prodade“ Mića ceo univerzitet u dva dana. Ovi sa N1 treba da mu naplate posredničku proviziju zato što su mu našli „kupca“.
Brod je počeo da tone i normalno da počinje bežanija jer mogu mnogo neugodnih pitanja da mu se postave a on mnogo nezgodnih odgovora da ponudi. Odlučeno je da je najbolje je zato da pobegne.
E sad ko je završio kod Miće, završio je dok ostali, na žalost, ostaju na mestu bota bez šanse za napredak.
Mada i ovi koji su završili sada više nisu sigurni. Ne bih bio ni ja jer svakog dana postoji opasnost da neko pokuca i kaže: Diploma vam je nevažeća a to što ste je platili, privatnom tužbom naplatite od Miće.
Mene bi bilo strah ali sva sreća, ja takvih problema nemam.
O kupcu ne znam ništa ali toliko je sumnjivo, da reč ne verujem. Niko ko jew zaradio ozbiljnije pare u životu ne bi kupio ovakvu mačku u džaku. Ovo je samo igranka za narod kako bi se ponovo skrenula pažnja sa lažnih diplomaca

Ovaj je jedva zavrsio osnovnu u Svetozar. Znam čoveka, generacija 71. Kod ATD je ziveo, bio je mesar, pa se zeni u Nemacku i … Doktor, pravnik, direktor na konzorcijum, milioni evra, ma moguce samo da lici na onog?! To je isto ko da napisu Šalajko, dr elektronike i mr istorije umetnosti, direktor USA konzorcijuma, kupio za 120 miliona evra kupio TV Pink

Branko Lori

Buduća legenda
Poruka
37.852
Navodni kupci Megatrenda - ne postoje, reč je o modelima sa interneta
Prodaja Univerziteta Megatrend, bukvalno preko noći, samo dan nakon emitovanja dokumentarnog filma na N1 o fakultetskoj diplomi koju je tamo stekao ministar policije, iz dana u dan deluje sve bizarnije. Kako je pokazalo istraživanje N1, rukovodstvo kompanije koja je navodno preuzela Megatrend teško da je moglo da isplati novac za kupovinu, iz prostog razloga jer ti ljudi - ne postoje.

http://rs.n1info.com/Vesti/a548158/...e-postoje-rec-je-o-modelima-sa-interneta.html

NeshCMT

Elita
Poruka
21.090
Navodni kupci Megatrenda - ne postoje, reč je o modelima sa interneta
Prodaja Univerziteta Megatrend, bukvalno preko noći, samo dan nakon emitovanja dokumentarnog filma na N1 o fakultetskoj diplomi koju je tamo stekao ministar policije, iz dana u dan deluje sve bizarnije. Kako je pokazalo istraživanje N1, rukovodstvo kompanije koja je navodno preuzela Megatrend teško da je moglo da isplati novac za kupovinu, iz prostog razloga jer ti ljudi - ne postoje.

http://rs.n1info.com/Vesti/a548158/...e-postoje-rec-je-o-modelima-sa-interneta.html
OMG.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.