Mi stvarno nemamo sreće sa tim cunamijima...

Pu...hebem ti sreću!

Ne znam samo, da je danas Bota "junački" poginuo u Japanu, da li bi Crna Gora zbog svog uglednog građanina iz Smriječna obnovila objavu rata Japanu. :hahaha:

Crna Gora i Japan još uvek u ratu
Crna Gora je 1905. godine objavila rat Japanu, kad je ta zemlja zaratila sa Rusijom. Mir nije zaključen sve do priznanja CG od strane Japana, pre par godina.
I tako se završio "krvavi" crnogorsko-japanski rat. :rotf:
 

Back
Top