Quantcast

MI SMO LUDACI!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
2.308
Е *** сад тих неколико стотина хулигана, је репер за цијели један скуп од више стотина људи, па чак и за један народ. Па шта онда рећи за САД која је успјела да од 2003. до данас потпуно разори Ирак и произведе милион мртвих. Шта чини Б92 људима који мисле туђом главом.

Slushaj. Pravda ne postoji. Mudar ratnik je na prvom mestu svestan sa kojim oruzjem raspolaze, pre nego shto krene u boj. Mi trenutno nemamo oruzje, i vrlo smo zavisni ma koliko odvratno to zvuchalo od zemalja koji su se ovim chinom izjasnile za odcepljenje Kosova. Shto vishe divljamo, to sve vishe gubimo "oruzje" za ikakvu borbu. Ovo shto se sada radi je prvenstveno ogromna autodestrukcija nas samih. A kao takvi, ne da cemo izgubiti Kosovo, nego cemo unishtiti sami sebe.

Da u ovom narodu ima vishe pametnih, shvatili bi to odmah. nemate sa chim da se bucate. Pametan chovek bi gubitak prihvatio sa rezervom, borio bi se svim sredstvima da ojacha, pa bi u momentu kada je jak, napao protivnika.
Ovo shto sada radi narod je potez glupog choveka.

Никола

Primećen član
Poruka
639
Проблем је у томе што све светске станице прво прикажу паљење амбасаде и нереде, а онда онако успут био митинг од 200 000 људи (а био преко милион)...
Извјештаји CNN-a и BBC-a уопште нису били лоши, чак свјетлосну годину бољи од оних са Б92. Могу рећи да сам био позитивно изненађен.

Баш Додик на НС РС је говорио о томе како је митинг био величанствен и да је то нешто што у свом животу није видио мада му је жао због бруке коју су направили хулигани.

Иначе РС се баш пробудила!

Poruka
2.308
A svaki predvodnik naroda koji vam diktira da idete srcem, a ne mozgom, ce vas u ovom trenutku odvesti u propast.
Jer pametan chovek kad su losha vremena cuti, i radi na jachanju da bi se izborio za neshto shto svim srcem zeli. A onda kad dodje trenutak, stupa na snagu, jachi nego ikada.

U ovom trenutku treba biti lukav, mudar i priseban. To je ono shto ovom jadnom, naivnom, narodu ochigledno fali. Pa se poubijajte medjusobno, i dovedite nas do prosjachkog shtapa, to je ono shto nam izgleda jedino i ide od ruke.

Pookie

Početnik
Poruka
35
Da ovo nije "banana" drzava i da nije bilo dopusteno od strane vlasti, sve ove kradje i divljanja ne bi bila moguca. Namerno nije policija tj. vlast preventivno delovala nego pustila da se lomi, pali i krade i dopustila vecini koja je to radila da se izvuce. Ovaj snimak bi trebalo da zavrsi u policiji i oni koji su krali bi trebalo da se odgovarajuce kazne. Na takav nacin bi se sprecile "generalizacije" Srpskog naroda.

Registrovan Korisnik

Zainteresovan član
Poruka
239
Bojim se da nama nazalost nema spasa...
Tesko mi je sve ovo da gledam, posle ruznih dogadjaja povodom jednostranog proglasenja nase pokrajine, desilo se nesto sto me je ozbiljno potreslo-vandalizam, frustrirana deca, kleptomanija sopstvene imovine(koju ce svakako platiti!).
Zasto nasa deca nemaju morala, gde su im roditelji,ko su njihovi roditelji, kako ih nije sramota.?
One "kosovke devojke" sa Youtube-a("Kosovo za patike"), koje sada
ceo svet gleda kako kradu patike, parfeme i jakne, jadne i bedne,kao da to nikada nisu videle, a ne mare za kosovsku decicu kojima se takva sramota ni u snu ne bi desila, iako nemaju vise ni krova nad glavom, a kamoli "nike" patike! Snimljene tako detaljno, sa dovoljne razdaljine da ih se svako on nas pojedinacno postidi kad ih vidi na ulici,... ta lica necu zaboraviti, sveze isfenirane i izblajhane male delikventkinje...to je novi narastaj?-karaktera "0", morala nepostojeceg, koji nas ostavlja zapanjene otvorenih usta, da se stidimo umesto njih, sa zgaravicom u zeludcu...
Pa jel' to nacin da se prozivi jedan zivot, da se stidimo sami pred sobom?
Da li u ovom jednom jedinom zivotu, koji nam je Bog dao, nema niceg vrednihjeg i lepseg, vaznijeg i boljeg od kradje, tuca i paljenja, ratovanja, divljanja po ulicama 21.veka?
Sta se to desi u coveku da se vrati u primate, i da poput onih majmuna s'pocetka "Odiseje u svemiru", negov potomak ne napreduje ama bas ni malo, nego umesto kostiju, lomi semafore i obija prodavnice,a sve to u ime "odbrane svoje teritorije"?!
Jos jednom postavljam pitanje:Kako vas deco posle svega nije sramota bas ni malo,kako se ne postidite pred kosovskom decom i da li ce vas svaki put kada obujete te ukradene patike potsetiti na neko promrzlo dete u stali na otetoj teritoriji tamo negde daleko, ili cete ih besramno habati djuskajuci dopingovani na nekom splavu, diskoteci ili strafti bez trunke grize savesti?

Mozda ipak ova pitanja treba da im postave njihovi roditelji koji ocigledno nemaju dovoljno vremena da se bave jednim parom (Boze moj) ukradenih patika!!!
sramota stvarno..aj donekle da razumem one likove što su uzeli jednu kokakolu ajd bili žeddni a prodavnice nisu radile, za 50 dinara neće ništa biti...al ovi uzeli tike koje koštaju fazon 250 evra i sad oni su srećni i bez trunke stida ih nose dok se vlasnik radnje hvata za glavu što je izgubio hiljade evra...OTETO PROKLETO

ANSEL

Zainteresovan član
Poruka
118
NISMO LUDACI . Srbija ce ubrzano uci u EU. Tacnije EU ce usisati nas. Nece nas ni pitati. Zapamtite ovaj moj komentar. INFORMACIJA 99% tacna 1% je moguce da ce izbiti rat.

S.H.A.R.K

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.097
NISMO LUDACI . Srbija ce ubrzano uci u EU. Tacnije EU ce usisati nas. Nece nas ni pitati. Zapamtite ovaj moj komentar. INFORMACIJA 99% tacna 1% je moguce da ce izbiti rat.
Odakle ti ovo? A za koliko godina će da nas usisaju (usisavanje znači i da nešto počistiš)? I šta ako nas usisaju a mi onda izađemo jer nećemo s njima :mrgreen:

gost 66630

Veoma poznat
Poruka
10.680
...
Zasto nasa deca nemaju morala, gde su im roditelji,ko su njihovi roditelji, kako ih nije sramota.?...
Ovo teza je samo dno morala i licemjerja!!!
Da majke po Srbiji rađaju više djece i da je mnogim Srbaljima budućnost njihove djece važnija od vlastite sadašnjosti djeca po Srbiji bi imala od koga da nauče šta je moral!!! Moral??? Moral??? Sad još se neko se ovdje sjeti da palamudi o MORALU srpske djece koja uopšte nisu kriva što su im skore generacije predaka unazad ostavile ovakvo sr.nje u amanet!!!
Onaj ko je u stanju da se stidi svoje djece treba da zna da ona nikako ne mogu da budu gora od njega samog!!!
"Djeca su kriva za sve, zato oćemo drugu djecu, bolju od ove!!!"

Sad još pred američkom i EU bandom treba da se stidimo SVOJE djece!!!
Kakva, takva, naša su, druge nemamo i uvijek će biti bolja od tuđe!!! Ameri su ponosni na svoju omladinu koja se po univerzitetima roka sačmom i koja po svijetu ubija tuđu omladinu, a mi zvbog revolta 'oćemo naše da se odreknemo!!!
Sramota!!!

tockica

Zainteresovan član
Poruka
184
Ovo teza je samo dno morala i licemjerja!!!
Da majke po Srbiji rađaju više djece i da je mnogim Srbaljima budućnost njihove djece važnija od vlastite sadašnjosti djeca po Srbiji bi imala od koga da nauče šta je moral!!! Moral??? Moral??? Sad još se neko se ovdje sjeti da palamudi o MORALU srpske djece koja uopšte nisu kriva što su im skore generacije predaka unazad ostavile ovakvo sr.nje u amanet!!!
Onaj ko je u stanju da se stidi svoje djece treba da zna da ona nikako ne mogu da budu gora od njega samog!!!
"Djeca su kriva za sve, zato oćemo drugu djecu, bolju od ove!!!"

Sad još pred američkom i EU bandom treba da se stidimo SVOJE djece!!!
Kakva, takva, naša su, druge nemamo i uvijek će biti bolja od tuđe!!! Ameri su ponosni na svoju omladinu koja se po univerzitetima roka sačmom i koja po svijetu ubija tuđu omladinu, a mi zvbog revolta 'oćemo naše da se odreknemo!!!
Sramota!!!
Ja se stidim umesto njih jer se oni ne stide!
Ali pitanje se ne odnosi na decu, nego na roditelje, ali posto citas ono sto zelis, a preskaces ono sto ti se ne cita-tvoj problem!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.