Quantcast

MI SMO LUDACI!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gradac5

Ističe se
Poruka
2.058
Izvini naslov tvoje teme "MI SMO LUDACI!" mi mnogo liči na one sa B92. Ako je nekolicina ljudi iskoristila priliku i uradila nešto što nije doličilo tom veličanstvenom trenutku, zašto B92 i ljudi slični njima idu i pustaju snimke javno ne bi li okarakterisali ceo Srpski narod kao "ludaci". Njihovi pokušaji su uzaludni. Srbi su SLOBODARSKI NAROD i umreće ako treba za svoju slobodu, ali neće dozvoliti gnjidama i kukavicama iz mišjih rupa da prikazuju Srbiju u svetlu u kome ona nije. Tvoj poziv na mir poštujem, ali se ne slažem sa predstavljanjem tvoje slike i generalizovanje stvari, omladine, jednog naroda.
ODLICAN KOMENTAR!
JEDAN DIVAN SKUP PAO JE U SENKU ZBOG 300 KLINACA
NEKOME JE POTREBNO OVO STO SE DOGODILO DA MOZE KAZE "SVI SMO MI LUDACI"
SVE DOK SE SRBIJA NE ODVOJI OD JUGOSLAVIJE PONAVLJACE SE ISTE GRESKE, SLUCAJNO ILI NAMERNO?

Guliverr

Aktivan član
Poruka
1.327
Bojim se da nama nazalost nema spasa...
Tesko mi je sve ovo da gledam, posle ruznih dogadjaja povodom jednostranog proglasenja nase pokrajine, desilo se nesto sto me je ozbiljno potreslo-vandalizam, frustrirana deca, kleptomanija sopstvene imovine(koju ce svakako platiti!).
Zasto nasa deca nemaju morala, gde su im roditelji,ko su njihovi roditelji, kako ih nije sramota.?
One "kosovke devojke" sa Youtube-a("Kosovo za patike"), koje sada
ceo svet gleda kako kradu patike, parfeme i jakne, jadne i bedne,kao da to nikada nisu videle, a ne mare za kosovsku decicu kojima se takva sramota ni u snu ne bi desila, iako nemaju vise ni krova nad glavom, a kamoli "nike" patike! Snimljene tako detaljno, sa dovoljne razdaljine da ih se svako on nas pojedinacno postidi kad ih vidi na ulici,... ta lica necu zaboraviti, sveze isfenirane i izblajhane male delikventkinje...to je novi narastaj?-karaktera "0", morala nepostojeceg, koji nas ostavlja zapanjene otvorenih usta, da se stidimo umesto njih, sa zgaravicom u zeludcu...
Pa jel' to nacin da se prozivi jedan zivot, da se stidimo sami pred sobom?
Da li u ovom jednom jedinom zivotu, koji nam je Bog dao, nema niceg vrednihjeg i lepseg, vaznijeg i boljeg od kradje, tuca i paljenja, ratovanja, divljanja po ulicama 21.veka?
Sta se to desi u coveku da se vrati u primate, i da poput onih majmuna s'pocetka "Odiseje u svemiru", negov potomak ne napreduje ama bas ni malo, nego umesto kostiju, lomi semafore i obija prodavnice,a sve to u ime "odbrane svoje teritorije"?!
Jos jednom postavljam pitanje:Kako vas deco posle svega nije sramota bas ni malo,kako se ne postidite pred kosovskom decom i da li ce vas svaki put kada obujete te ukradene patike potsetiti na neko promrzlo dete u stali na otetoj teritoriji tamo negde daleko, ili cete ih besramno habati djuskajuci dopingovani na nekom splavu, diskoteci ili strafti bez trunke grize savesti?

Mozda ipak ova pitanja treba da im postave njihovi roditelji koji ocigledno nemaju dovoljno vremena da se bave jednim parom (Boze moj) ukradenih patika!!!
nisam procitao tekst,al mi se svidja naslov...JA GODINAMA GOVORIM da smo na zalost luda i bolesna nacija...al ***.bice bolje!

dalipro

Primećen član
Poruka
782
Znas kamo srece da je i u svetu vise zdravaog razuma, ali se bojim da to o cemu pricas ne biva , malo me to potseca na idealne gasove-kojih nigde nema, pa ni u mainstreamu.
Za divno cudo slazem se sa tobom na dosta polja, ali u ovome ne mogu. Istrazivanjem fenomena mainstream medija se bavim vec vise od 3 godine. Prociotao sam tonu knjiga, novinskih clanaka, odgledao desetine sati dokumentarnog materijala i filmova, razgovarao sa dosta relevantnih ljudi sa tog polja i neverovatno je kojom brzinom se ljudi bude i pocinju da razmisljaju kriticki! Jednostavno vise nije dovoljno zapadnjacima da imaju kucu sa zelenim travnjakom u predgradju i dobru platu sa kojom mogu ici na more. Ne, to vise nije dovoljno jer vide da imajuci sve vise toga imaju sve manje civilnih sloboda! U Americi je usvojen Patriot Act koji je unistio Americki ustav! Ljudi vise nemaju ni slobodu govora ni slobodu protesta! Dovoljno je da postoji sumnja da su unutrasnji teroristi i bivaju uhapseni bez prava na advokata i mogu biti zadrzani u pritvoru zauvek! Ako ne verujes procitaj zakon koji sam naveo.

Amerika je glavni poligon za uvodjenje Orvelove drzave iz njegove knjige 1984. Ljudi postaju svesni toga i pocinju da se bore protiv toga! Ako zelis poslacu ti spisak filmova i literature gde se mozes uveriti u to.

Upravo iz ovih razloga smatram, i u njima mi je uporiste da sam misljenja kako vecina Amera sada nas smatra pionirima u borbi protiv globalnog zla! Potrazi po forumima, blogovima i videces o cemu ti pricam!

tockica

Zainteresovan član
Poruka
184
Za divno cudo slazem se sa tobom na dosta polja, ali u ovome ne mogu. Istrazivanjem fenomena mainstream medija se bavim vec vise od 3 godine. Prociotao sam tonu knjiga, novinskih clanaka, odgledao desetine sati dokumentarnog materijala i filmova, razgovarao sa dosta relevantnih ljudi sa tog polja i neverovatno je kojom brzinom se ljudi bude i pocinju da razmisljaju kriticki! Jednostavno vise nije dovoljno zapadnjacima da imaju kucu sa zelenim travnjakom u predgradju i dobru platu sa kojom mogu ici na more. Ne, to vise nije dovoljno jer vide da imajuci sve vise toga imaju sve manje civilnih sloboda! U Americi je usvojen Patriot Act koji je unistio Americki ustav! Ljudi vise nemaju ni slobodu govora ni slobodu protesta! Dovoljno je da postoji sumnja da su unutrasnji teroristi i bivaju uhapseni bez prava na advokata i mogu biti zadrzani u pritvoru zauvek! Ako ne verujes procitaj zakon koji sam naveo.

Amerika je glavni poligon za uvodjenje Orvelove drzave iz njegove knjige 1984. Ljudi postaju svesni toga i pocinju da se bore protiv toga! Ako zelis poslacu ti spisak filmova i literature gde se mozes uveriti u to.

Upravo iz ovih razloga smatram, i u njima mi je uporiste da sam misljenja kako vecina Amera sada nas smatra pionirima u borbi protiv globalnog zla! Potrazi po forumima, blogovima i videces o cemu ti pricam!
Posalji mi naslove literature i gde mogu da se nabave.pozdrav!

mvcom

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.122
Па нормално! Свако саа иоле здравог разума је у шоку! И верујем да се свако пита да ли лупање и разбијање Београда, на било који начин помаже нашој тренутној ситуацији, односно да ли одмаже шиптарима и свима онима који су потпомогли њихову независност?

Само несрећници без имало памети могу себи да дозволе тако нешто! Велика је туга све ово што се дешава, у овом тренутку у Београду!
U šoku su samo oni koji nisu mogli ni da predpostave koliko je Srbija nezadovoljna i ponižena pa se okupi samo šačica njih koji kažu dole novi fašizam.

Vi svi kojima su glavne vesti pljačka,nemožete ni na koji način da pobijete jednu drugu istinu kojoj je daleko jača i vernija a to je da više niko nemože da proceni koliko je bilo naroda na mitingu.Milion sigurno samo koliko preko?

Uostalom svi jučerašnji pljačkaši bili su predvođeni ideolozima iz DS-a,G-17 i LDP-a uz svestranu pomoć B92 a svi normalni se okupiše pred Hramom.

Ko nesluša lahor slušaće orkan.

DukeofSerbia

Domaćin
Poruka
4.720
Nemoj da generalizujes! To je bila velika manjina! Vecina ljudi je stajala pred Bogom i molila se! Ne opravdavam nijednog trenutka nijedan izgred, ali nemoj ni ti da generalizujes! Tebi je naslov MI SMO LUDACI! Izvini ali to govori u svoje ime! Odakle ti pravo da to kazes u tudje?
Идемо булеваром према Славији, а маса скандира "уби, закољи, да Шиптар не постоји". :rolleyes: Тако се иде према храму. :rolleyes: Остао сам без текста, нисам имао срца да то снимам. :-|

Poruka
2.308
Podrzavam ovu temu, i smatram da ovim su ovim chinom srpska deca (pojedinci koji su napravili ovaj haos), pokazali da se ne razlikuju od cigana.
Ovom narodu nije najveci problem to shto je siromashan, nego shto je sa tim siromashtvom evidentno izgubio svaku trunku ponosa, dostojanstva, i zdrave pameti.
Takodje je jasno stavljeno do znanja da nam najbolje od ruke izgleda ide pljachakanje, paljenje...nismo daleko ni od kopanja po kontejnerima...
Prvom prilikom cu dati sve od sebe da odem iz ove zemlje...

Poruka
2.308
Jedna vrlo zanimljiva stvar je to da kad odesh u bilo koji grad u Evopi, nikoga nema posle 12 sati napolju. Ljudi rade non stop, i nemaju vremena za divljanje. Ovde vlada anarhija i nerad. Ovaj narod ochigledno ne zeli da radi.
Treba svakog pojedinca koji je napravio ovako neshto udariti poshteno po dzepu da zapamti kad je pomislio da se ponasha tako bahato prema tudjem novcu. To je ochigledno jedini nachin da se uspostavi neki red. A do tada, ce trajati vladavina divljaka i neradnika.

DukeofSerbia

Domaćin
Poruka
4.720
Кад већ причамо о Циганима...

Цигани су нас сачекали код Сава Центра са српским застава и викали, а успут су мали Роми просили уз "Косово је Србија". :)

Никола

Primećen član
Poruka
639
Е *** сад тих неколико стотина хулигана, је репер за цијели један скуп од више стотина људи, па чак и за један народ. Па шта онда рећи за САД која је успјела да од 2003. до данас потпуно разори Ирак и произведе милион мртвих. Шта чини Б92 људима који мисле туђом главом.

DukeofSerbia

Domaćin
Poruka
4.720
Проблем је у томе што све светске станице прво прикажу паљење амбасаде и нереде, а онда онако успут био митинг од 200 000 људи (а био преко милион)...

saladin

Primećen član
Poruka
565
Prvom prilikom cu dati sve od sebe da odem iz ove zemlje...

pa sretan put vec jednom i tebi i ovim silnim dusebriznicima i demokratama i NVO ostavte nas ovde da se patimo kako znamo i umemo a m*** u tu cenjenu i nikad prezaljenu Evropu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.