Mi smo deca komunizma

Milanche°

Poznat
Banovan
Poruka
7.459
Гледам малопре преглед Суперлиге, и упаде ми у очи грб Младог Радника... као да је друг Тито јуче дошао на власт... кад ће српски клубови да се реше политичких обележја из својих грбова??? Јел њима нико није јавио да је комунизам пао? Оваквих грбова више нема ни у Кумровецу, само у Србији... страшно... скидајте пентаграме!!! Овај несретни Партизан још има и шест бакљи из грба СФРЈ, а Звезда се и даље зове Црвена! Друг Лењин се не би постидео лиге с оваквим грбовима...

made by yossarian

Fcrslogo.png

130px-Borac_%C4%8Ca%C4%8Dak.svg.png

Grb_FK_Mladi_Radnik.png

150px-Spartak_Subotica.svg.png

200px-Partizan.svg.png



samo nemoj da me ucenjujete oko linka :mrgreen:
 
Гледам малопре преглед Суперлиге, и упаде ми у очи грб Младог Радника... као да је друг Тито јуче дошао на власт... кад ће српски клубови да се реше политичких обележја из својих грбова??? Јел њима нико није јавио да је комунизам пао? Оваквих грбова више нема ни у Кумровецу, само у Србији... страшно... скидајте пентаграме!!! Овај несретни Партизан још има и шест бакљи из грба СФРЈ, а Звезда се и даље зове Црвена! Друг Лењин се не би постидео лиге с оваквим грбовима...

made by yossarian

Fcrslogo.png

130px-Borac_%C4%8Ca%C4%8Dak.svg.png

Grb_FK_Mladi_Radnik.png

150px-Spartak_Subotica.svg.png

200px-Partizan.svg.png



samo nemoj da me ucenjujete oko linka :mrgreen:

Podržavam ideju ... I da dodam još i ...

091036.gif
brand.gif
images
fk_radnicki_nis1.gif
 
pa nebih reko da su 70%

botu su je birala vecinom mlada populacija

dok su stariji bili spremni da se pobiju ako im promaja oduva poster voljenog
slobe ili nikolica sa zida

e sad dal je u Srbiji vecina penzioneri ili mladi ili nesto trece :whistling:

na prolece, broj penzionera premasice broj radnika, i mladih u srbiji, tako da je boti bolje da smislja novu strategiju, postajemo penzionerska zemlja:mrgreen:
 
meni mladi radnik bas zvuci

zamisli da se zove mladi diler, ili mlada sponzorusa ili mlada promoterka ili mladi demokrata, pa ne bi niko navijao za to.

jel ti majmunce znas ko uopste navija i ide na stadion?

kad ovaj rezim bude obezbedio bolje uslove narodu nego komunisti, svi ce da ih vole pa i klubove neka nazovu po sebi. ovako...!?
 
Poslednja izmena:
Ma, kad cemo da provalimo u biblioteke i pospaljujemo knjige na trgovima...

Sta koji q ima da se uci tamo o nekim partizanima i nekom Titomiru kad se zna da je cica-Draza oslobodiJo majku Srbiju. :roll:

Да Тито са својим Партизанима није испалио ни једног метка против окупатора Србија би се сама ослободила, као и Бугарска и Румунија и многе друге окупиране земље. А продавати Тита и комунизам под сваку цену одвешће их на бувљака уместо у историју.
 
Ma, kad cemo da provalimo u biblioteke i pospaljujemo knjige na trgovima...
Sta koji q ima da se uci tamo o nekim partizanima i nekom Titomiru kad se zna da je cica-Draza oslobodiJo majku Srbiju. :roll:

Што се спаљивања књига тиче, лек је Падињак или Забела зависно које и колико књига би било спаљено.
А о ,,ослобођењу мајке Србије`` - седи 1 (један) из Историје. Бежао си са часова.
Стварно, како си завршио средњу школу а да ниси научио ове лекције. Или ти је касније нешто ,,звекнуло`` из д***** у главу.
Немој тако Миланне!
 

Back
Top