mi smo 99%

snezni

Zainteresovan član
Poruka
388
danima vec slusam i gledam o protestima koji se odrzavaju u razvijenim zemljama zapada. pre svih mislim na pokret ,,okupirajmo Wall Street" i slicne u evropi. cudno je sto je kod nas simbolicno proteklo takvo okupljanje iako je siromastvo i nezaposlenost daleko veca nego na zapadu, pa smatram da su i motivi za proteste daleko veci. interesuje me sta mislite o tome. i bilo bi dobro kada bi pogledali ovaj dokumentarac
pa i o tome da date misljenje.
p.s. ako sam pogresio sto sam ovo postavio na politici,premestite.
 
danima vec slusam i gledam o protestima koji se odrzavaju u razvijenim zemljama zapada. pre svih mislim na pokret ,,okupirajmo Wall Street" i slicne u evropi. cudno je sto je kod nas simbolicno proteklo takvo okupljanje iako je siromastvo i nezaposlenost daleko veca nego na zapadu, pa smatram da su i motivi za proteste daleko veci. interesuje me sta mislite o tome. i bilo bi dobro kada bi pogledali ovaj dokumentarac
pa i o tome da date misljenje.
p.s. ako sam pogresio sto sam ovo postavio na politici,premestite.

Srbi imaju veooooma visoki prag tolerancije, skoro do beskonacnosti. To je glavni razlog. Ostali su: podeljenost naroda, odsustvo solidarnosti, odsustvo sposobnosti za samoorganizaciju, kao i puka lenjost, mrzovoljnost, nezainteresovanost...
 
Srbi imaju veooooma visoki prag tolerancije, skoro do beskonacnosti. To je glavni razlog.
Не, разлог је тај што је у последњих 11 година Американцима пао стандард -30%, а нама је скочио +1000%.

Логично је да ће демонстрирати онај ко је више ојађен.
 
danima vec slusam i gledam o protestima koji se odrzavaju u razvijenim zemljama zapada. pre svih mislim na pokret ,,okupirajmo Wall Street" i slicne u evropi. cudno je sto je kod nas simbolicno proteklo takvo okupljanje iako je siromastvo i nezaposlenost daleko veca nego na zapadu, pa smatram da su i motivi za proteste daleko veci. interesuje me sta mislite o tome. i bilo bi dobro kada bi pogledali ovaj dokumentarac
pa i o tome da date misljenje.
p.s. ako sam pogresio sto sam ovo postavio na politici,premestite.

Razlog što su Srbi danas autistični je u činjenici da nema finansijera koji bi svojim $$$ artikulisao nezadovoljstvo kao što je to bilo Oktobra 2000 godine.

Jedino "spontano" ujedinjavanje naroda desilo se Marta i Aprila 1999 kada su nas rokali sa neba.
 
Razlog što su Srbi danas autistični je u činjenici da nema finansijera koji bi svojim $$$ artikulisao nezadovoljstvo kao što je to bilo Oktobra 2000 godine.

Jedino "spontano" ujedinjavanje naroda desilo se Marta i Aprila 1999 kada su nas rokali sa neba.


to okupljanje nije bilo nista slicno spontanom,okupljanje je oganizovala CIA. svestan sam da ce svaki prosecan gradjanin da se nasmije ovoj ,,teoriji zavere" ali to je normalno,jer sistem funkcionise na taj nacin.
 

Back
Top