Mi sa malim

jao jao stvar je prosta.
kao što se neke žene moraju zadovoljiti ružnijim muškarcem tako i siromašnijom kitom.

ja sam eto imala sreće da sam najduže veze imala sa obdarenima. kita osim što treba da ima volumen meni mora da bude lepa, da izgleda lepo, da je zavolim.

a sad sinnke može da vređa ili da se vređa 😄.. no batina je batina.

jao jao stvar je prosta.
kao što se neke žene moraju zadovoljiti ružnijim muškarcem tako i siromašnijom kitom.

ja sam eto imala sreće da sam najduže veze imala sa obdarenima. kita osim što treba da ima volumen meni mora da bude lepa, da izgleda lepo, da je zavolim.

Za mnom bi poludela onda.

Samo nemoj da bude kao ova mala iz jutarnjeg, pouzdano znam da mu je manji od svih politicara....
pa da, isprobala je, videla.

ta stvar jeste nezgodna. nekako je ispod dostojanstva pitati za to pre nekog viđanja... a onda budu iznenađenja. čujem da neke žene odmah traže fotke . no.. šta znam. ja se ne bih usudila

Ja to što sam uživo videla, dodirivala i koristila je bilo prosečno. Jedan se izdvoio sa kao recimo za broj veći. Ono što bi rekli drugsciji je kalup.
U principu (što reče @Paula) da je lep i skladan. Onda prosto mami da se mazi. Prosto jedva čekaš ponovo da ga vidiš :rumenko:
E sad važan je vlasnik da zna da ga upotrebljava. Pogotovu kad je devojka mlada i na početku seksualnog zivota.
Kada se uhoda onda zna i sama da ga (iz)koristi.
(Mada primeraka koje sam "statisticki obradila" nije baš nesto brojan)

jao jao stvar je prosta.

Imam 2 ortaka peru i gruju s batinama 20-25 ne znam nisam merio ali su ubedljivo s najmanje riba bili,mozda po jednu vezu tipa godinu dana ako su spojili,samo neke price o kombinacijama s nekim odronima nista konkretno,uglavnom su sami i nesrecni,sto mozda nema veze s kitom ali im ne daje ni samopouzdanje

Back