Mi sa malim

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Evo ja cu da vam kazem nesto. Mi sa malim kitama smo potpuno normalni, nego zene koje traze velike traze samo zato sto su razvaljene i raskantane. Prema tome, mali je sasvim normalan i pozeljan za zene koje nisu promiskuitetne i koje imaju normalnu gradju vagine.

A vi ako imate sta da kezete mozete slobodno da demantujete. Samo nekako mislim da cete da izgubite.

Evo ja cu da vam kazem nesto. Mi sa malim kitama smo potpuno normalni, nego zene koje traze velike traze samo zato sto su razvaljene i raskantane. Prema tome, mali je sasvim normalan i pozeljan za zene koje nisu promiskuitetne i koje imaju normalnu gradju vagine.

A vi ako imate sta da kezete mozete slobodno da demantujete. Samo nekako mislim da cete da izgubite.
Nadji neku dominu, imas ih koje se furaju na mali...

ali smo zato dobri u dusi!

Podrzavam sve ljude sa 12,5 cm penisima koliko je studijski prosek vagina da se osecaju normalnim ...Da dodam da muskarci lazu za duzinu pa onda zene zapamte lazne cifre....mozda otud tvrdjenje za te vece brojke...jer na osnovu prethodnika nekad lupe takve cifre za koje ja znam sigurno da ne posedujem....i to u ozbiljnoj prici...

Nece vam nijedna normalna zameriti za tu duzinu a mnoge nece ni za manju ako se igrate sa time...

Naravno , tu je dozvoljena i mashala, a sve preko je na zalost ustezanje onoga ko ima duzi...
Obicno se ne ustezu , ali to je vec problem njih dvoje u vezi....
Naravno podrzavam i zene koje su zbog svoje seksualne predistorije drugacijeg HaFi profila, tj ili im treba duzi ili deblji , ma sta pricali da se vagina rasteze i vraca, to su price za malu decu i koza se rasteze pa imamo sve glumice kako rade zatezanje, mora da nisu citale price o rastezanju i vracanju koze....

Dakle ne bi bilo lose da svako zna svoj HaFi, koji naravno osciluje, jer sto se vise potrudi veci je i HaFi, i sto se on vise potrudi to je manji HaFi....tako da sto se vise trude ili naloze to su HaFi vise u negativi pa moze doci do blagih povreda usled trenja kod nepazljivih muskaraca..

Ima jos nekih starih mudrosti , dok je prsta moze se svasta...ko od zene pravi slugu rogovi mu brze izrastaju....itd itd..

Moja zena je raskinula sa jednim, jer je bio premali. Ne moze da ga oseti, i dzaba mu :heart:
To su sve ok stvari , moja bivsa je raskinula sa jednim sto ima duzi jer ju je stalno bolelo , posle sa mnom joj je bilo mashala sto se oseti...
Moje misljenje iz prakse je da nije kriticno nista od HaFi tj lako se nadje odgovarajuca kombinacija ako si tu u opsegu...nisu se zalile ni od drugara koji su imali veci fi niti od onih koji su imali manji fi niti od onih koji su imali manji ha tako da mislim da nije kriticno..

A da , ove sto vole felatio one vole da ih ubijas velicinom , gladne do daske, a ustvari je bolje kad je manji za njihov felatio , plus te egzibicije nisu zadovoljenje muskarca, jer obicno su manjeg ili normalnog hafi...

To su sve ok stvari , moja bivsa je raskinula sa jednim sto ima duzi jer ju je stalno bolelo , posle sa mnom joj je bilo mashala sto se oseti...
Moje misljenje iz prakse je da nije kriticno nista od HaFi tj lako se nadje odgovarajuca kombinacija ako si tu u opsegu...nisu se zalile ni od drugara koji su imali veci fi niti od onih koji su imali manji fi niti od onih koji su imali manji ha tako da mislim da nije kriticno..
Moja bivsa je rekla da joj je moj malko veci, vec drugi sex joj je bio taman i za nekoliko nedelja me sotavi zbog lika koji ima veci. Tako da produzavanje kite ne menja nista

Back