Ми нисмо босански Срби, већ Срби

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dokle gođ bude postojalo śećanje da su tek prije 150 godina od agenata novoga srbskoga imperijalizma "doznali" da su "Srbi". Čak su i ovi crnogorski "Srbi" koliko juče tražili pravo da se nacionalno deklarišu ka "Srbi iz Crne Gore". "Jesmo Srbi, ali nijesmo Srbijanci", koliko da se zna.

A sto tebe peshko briga za Srbe,pusti ti nas da to raspravimo,ne treba nam pomoc siptara katolika.

hrvat bio je to veliki poraz Hrvatske vojske ,operacija se zvala UNA1995,mislili ste da ce te autobusima uci kao sto ste dotada ulazili u Srpske gradove ali narod i vojska Republike Srpske su vam pokazali da je vasa oluja mit,rasturena je 1 i 2 gardijska brigada,gromovi i tigrovi,stotine poginulih bojovnika a masa se podavila u nabujaloj rijeci da je rat jos malo potrajao dosli bi do Zagreba jer je HV bio u rasulu ali ti o tome neznas nista jer ti nisu javili na htv

..a ti si inace onda bio negdje na Antartici,pa vijest iz prve ruke...

Сјећање на дан када је народ одбранио Српску
Datum: 20.09.2009 23:00

БAЊA ЛУКA - Битка за одбрану западнокрајишких општина једна је од најзначајнијих у новијој историји српског народа и ово је мјесто на којем је одбрањена Република Српска.

Речено је то јуче у Козарској Дубици на централној манифестацији обиљежавања 14. годишњице одбране западнокрајишких општина од хрватске агресије у септембру 1995. године.

Обиљежавању годишњице присуствовао је и предсједник Владе РС Милорад Додик, који је том приликом истакао да се сада, слично као и у септембру 1995. године, када је РС војно одбрањена од хрватске агресије, води политичка борба за идентитет српског народа у БиХ и опстанак РС.

- Српску смо градили крвљу, и то најбоље зна народ западнокрајишких општина. Та историја наше борбе никада не смије да буде заборављена упркос томе што нам намећу неке друге аршине историје која није базирана на истини, чињеницама и правди - рекао је Додик.

Додао је да се БиХ не може градити на штету РС и идентитета српског народа.

- Ми нисмо босански Срби, већ Срби који живе и воле РС, а нашим погинулим се одужујемо вјеровањем да овдје треба да живе Срби - казао је је Додик.

http://www.glassrpske.com/vijest/2/...nje-na-dan-kada-je-narod-odbranio-Srpsku.html

Slusaj brate nema dileme u tome sto kazes.

Vi u Republici Srpskoj ne samo da ste SRBI nego ste jedini zdravi deo srpskog naroda da je jos preaostao.
Kao nezavisni posmatrac mogu da kazem da dokle god vi postojite bice i nade za Srpski narod.

Uporedi samo tog korumpiranog bolesnog izdajicu Tadica i patriotu Dodika, nema poredjenja zar ne.

Moj sin je skoro bio na turi po zemljama Srpskim i izmedju ostalog posetio Beograd i Trebinje. Kada se vratio jednostavno mi je rekao:

“Tata u beogradu su ostala samo govna. U trebinju sam sreo prave Srbe koji mi jos uvek daju nadu da ce Srbija opstati »

Slusaj brate nema dileme u tome sto kazes.

Vi u Republici Srpskoj ne samo da ste SRBI nego ste jedini zdravi deo srpskog naroda da je jos preaostao.
Kao nezavisni posmatrac mogu da kazem da dokle god vi postojite bice i nade za Srpski narod.

Uporedi samo tog korumpiranog bolesnog izdajicu Tadica i patriotu Dodika, nema poredjenja zar ne.

Moj sin je skoro bio na turi po zemljama Srpskim i izmedju ostalog posetio Beograd i Trebinje. Kada se vratio jednostavno mi je rekao:

“Tata u beogradu su ostala samo govna. U trebinju sam sreo prave Srbe koji mi jos uvek daju nadu da ce Srbija opstati »
:hahaha::rotf: Vidi kolega,zar ne bi bilo besmisleno da su Srbi u Beogradu ili Topoli nacionalisti kao oni u Trebinju ?

:hahaha::rotf: Vidi kolega,zar ne bi bilo besmisleno da su Srbi u Beogradu ili Topoli nacionalisti kao oni u Trebinju ?

Izvini ali ne razumem tvoju primedbu. Ako bi hto da malo pojasnis sta si time mislio.
Pre svega treba da definisemo sta podrazumevamo pod nacionalistima.
Za mene svaki normalan Srbin koji ima zdrav razum treba da ima osecaj nacionalnog identiteta, minimum moralnosti sto bi trebalo da mu pomogne da prepozna neprijatelje od prijatelja i da ne srlja u iracionalnu samo destrukciju.
Da li je normalno da trcis za onima koji su te bombardovali, okupirali kosovo, koji su se dokazali da su ti neprijatelji i kiji sada propadaju (Evropa i Amerika) ili da se pridruzujes onima koji su ti prijatelji kao sto je Rusija ili Kina?.
.

Сјећање на дан када је народ одбранио Српску
Datum: 20.09.2009 23:00

БAЊA ЛУКA - Битка за одбрану западнокрајишких општина једна је од најзначајнијих у новијој историји српског народа и ово је мјесто на којем је одбрањена Република Српска.

Речено је то јуче у Козарској Дубици на централној манифестацији обиљежавања 14. годишњице одбране западнокрајишких општина од хрватске агресије у септембру 1995. године.

Обиљежавању годишњице присуствовао је и предсједник Владе РС Милорад Додик, који је том приликом истакао да се сада, слично као и у септембру 1995. године, када је РС војно одбрањена од хрватске агресије, води политичка борба за идентитет српског народа у БиХ и опстанак РС.

- Српску смо градили крвљу, и то најбоље зна народ западнокрајишких општина. Та историја наше борбе никада не смије да буде заборављена упркос томе што нам намећу неке друге аршине историје која није базирана на истини, чињеницама и правди - рекао је Додик.

Додао је да се БиХ не може градити на штету РС и идентитета српског народа.

- Ми нисмо босански Срби, већ Срби који живе и воле РС, а нашим погинулим се одужујемо вјеровањем да овдје треба да живе Срби - казао је је Додик.

http://www.glassrpske.com/vijest/2/...nje-na-dan-kada-je-narod-odbranio-Srpsku.html

БРАВО!
То овим из БГ пашалука треба цртати изгледа!

Dodik moze da kaze sta hoce, ali za vecinu Srba iz Srbije vi ostajete bosanski Srbi iliti Srbi iz Bosne.

Oces da kazes da je vecina glupa i primitivna , bez nacionalne scvesti i bez osecaja pripadnosti .
Srbi su Srbi , svuda i uvek .
A ostali su samo ostali . Grese i Srbi u Srbiji , koji dele svoj narod i Srbi iz RS i Hrvatske , kad Srbe iz Srbije zovu nakaradno , Srbijanci .

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back