Ми немамо добру и ефикасну опозицију. Зашто?

Mi sad na političkoj sceni imamo toliko parazita da je to nenormalno. Evo gledam onog ludog Radula. On je na pollitičkoj sceni 10 godina, nikad ništa specijalno nije uradio,

Како није ?
Дао му Вучић министарско место пре пар година,
а он као СтПротић пре двадесетак година кад је пар месеци био амбасадор у САДу
неће да слуша државну политику - има он своју личну !

Да не поверујеш !

Vučić na izbore izlazi sa mešanom salatom i pobeđuje svaki put. Ne znam odakle dolazi ta mantra kako mora da bude više kolona. Uopše ne mora. Upravo je i poželjno da bude jedna kolona, eventualno dve.
Do ovih izbora SNS i SPS su išli odvojeno. Nije to ni toliko mešano sada kako bi bilo na strani opozicije kada bi se na jednoj listi našli Grbović i Novi DSS. Uostalom sad u Novom Sadu imamo na jednoj listi Čanka i Novi DSS, videćemo kako će proći taj eksperiment.

Poslednja izmena:
Uzmi maltu , ona nas ne zeli tako mnogo kao Nemacka, pa opet su nasi masovno provalili da tamo mogu da prodju i izuzetno su cesto bili na Malti...
Sad ne toliko jer nemacka nudi vece plate i bolje uslove ..
Ortak, ja ti ne govorim gde ko ode preko leta da čisti stanove ili da pere sudove. Kažem ti da legalnih trajnih odlazaka iz Srbije ima jako malo. Legalno znači da je radnik prijavljen tamo, da ima ličnu kartu, boravišnu i radnu dozvolu, pravo na spajanje porodice. Moj drug je u Švedskoj od 2016. a tek prošle godine je uspeo da odseli porodicu tamo. Sa srpskim pasošem nije mogao ništa, radio je prve tri godine na crno, a legalno se zaposlio u firmi tek kad je dobio bugarski.

- Да ли немамо довољно паметних људи ? Имамо !
- Да ли немамо довољно борбених људи ? Имамо !
- Да ли немамо довољно храбрих људи ? Имамо !

Све то имамо ?
Па у чему је онда ствар ?

Ствар је у томе што су Радикали, садашњи Напредњаци,
истинска народна странка,
што су одавно провалили шта народу треба

1. Мир
2. Посао
3. Лова којој не пада вредност

и то су узели као своје циљеве којима теже
и за које не жале рада, труда и пара.

Вучић и СНС су власт по мери овог геноцидисаног, бомбардованог, изданог народа.
Тешко је такве свргнути,
а нарочито конкуренцијом као што је Саво који на питање новинара
како би решио београдска горућа питања одговара са
"Ма то је просто, узео бих тим стручњака итд ... али то је небитно ..."

Човек би да решава светску политику,
а не београдску канализацију.

Ок, али што си се онда кандидовао за градоначилника Београда Саво ?
Кандидуј се одмах за председника УН !
Mi nemamo LJUDE!

Ortak, ja ti ne govorim gde ko ode preko leta da čisti stanove ili da pere sudove. Kažem ti da legalnih trajnih odlazaka iz Srbije ima jako malo. Legalno znači da je radnik prijavljen tamo, da ima ličnu kartu, boravišnu i radnu dozvolu, pravo na spajanje porodice. Moj drug je u Švedskoj od 2016. a tek prošle godine je uspeo da odseli porodicu tamo. Sa srpskim pasošem nije mogao ništa, radio je prve tri godine na crno, a legalno se zaposlio u firmi tek kad je dobio bugarski.
E pa sad izgleda da moze u Nemackoj ako ne moze u Svedskkoj....
Ljudi se vise ne vracaju i nije posao preko leta.....ali ti trazi bugarski pasos ili madjarski ako ti je tako lakse....
Mladima do 27 je izuzetno olaksano da odu u Nemacku....tako to biva..

Сутра ће на гласачким листићима да буде широка понуда везано за опозицију. Сада све зависи од Београђана и грађана у локалним срединама. Ако хоће смену корумпираног режима у својим градовима и општинама, морају да изађу и гласају. А имају за кога да гласају.

Jeste ali prvo da odreše kesu i da polože za kamion.
Ja mislim da nije tako , meni su nudili platu od 2700e mesecno bruto mislim ali smo tu nesto zatezali , uslovi nisu bili ok neko selo fabrika robota....tako da ce mozda biti neto...

Ali potpuno podravam ono sto ti daje lagodan osecaj....
Ja ne bih znao da slucajno nisam bio pozvan od strane neke agencije za trazenje posla koja ima i odelenja u Nemackoj i Austriji a ima i u BG a ja dao oglas u BG , trebao mi posao rekoh na 2 meseca ako ne bude dobro ....pa su tako dosli do mene...i naravno ako mogu da me gurnu ovde za 120 000 jos vise im odgovara da me gurnu u Austrijsko selo za 3000e....

Tako da ne verujem da je tesko koliko je bilo nekad....

Ja mislim da nije tako , meni su nudili platu od 2700e mesecno bruto mislim ali smo tu nesto zatezali , uslovi nisu bili ok neko selo fabrika robota....tako da ce mozda biti neto...

Ali potpuno podravam ono sto ti daje lagodan osecaj....
Ja ne bih znao da slucajno nisam bio pozvan od strane neke agencije za trazenje posla koja ima i odelenja u Nemackoj i Austriji a ima i u BG a ja dao oglas u BG , trebao mi posao rekoh na 2 meseca ako ne bude dobro ....pa su tako dosli do mene...i naravno ako mogu da me gurnu ovde za 120 000 jos vise im odgovara da me gurnu u Austrijsko selo za 3000e....

Tako da ne verujem da je tesko koliko je bilo nekad....
Mene kad je hteo stric da zapošljava, rekao mi da moram da položim za kamion da bih dobio papire pa da me posle prebaci kod njega u firmu i da nikako drugačije ne može ili da me venča sa nekom ženom tamo.

Mene kad je hteo stric da zapošljava, rekao mi da moram da položim za kamion da bih dobio papire pa da me posle prebaci kod njega u firmu i da nikako drugačije ne može ili da me venča sa nekom ženom tamo.
Preskoci strica, ocigledno radi za sebe a ne za tebe...
Gradi svoj zivot , ne veruj ni u roditelje ni u rodbinu....neces se bez potrebe razocarati niti ce te blokirati iz nekih tebi neobjasnjivih razloga..

ДС је дефинитивно криминална организација , код мене у локалу Аранђеловац и ДС и СНС су крими до сржи ..СНС има неких ок људи , али ДС је катастрофа .У мањим срединама на локалу се јако брзо и добро види ко је ко и то доста олакашава гласање ...само што човек после тога нема за кога да гласа

Hm... nije to to. Prava sinergija se pravi ako se okupi cela opozicija. Ovako samo dve partije, to može da bude nezgodno.
Pa ne baš, u NS je opozicija baš grupisana dok su Savo i Bačulov odvojeni. Sa druge strane Vučić i Savo su nagovestili da će veća borba biti u Nišu gde postoje četiri opozicione liste.

ДС је дефинитивно криминална организација , код мене у локалу Аранђеловац и ДС и СНС су крими до сржи ..СНС има неких ок људи , али ДС је катастрофа .У мањим срединама на локалу се јако брзо и добро види ко је ко и то доста олакашава гласање ...само што човек после тога нема за кога да гласа
Pa i sama kažeš da SNS ima kvalitetnih ljudi, a ovamo kao nemaš za koga glasati.
Kako to?

Pa i sama kažeš da SNS ima kvalitetnih ljudi, a ovamo kao nemaš za koga glasati.
Kako to?

Ако ставиш на вагу добре људе неколицина и оне који су грабљивци , лопови , онда је веома тешко избрати , обзиром да су у истој партији

Odlazi ih sve manje i manje.
A ti što odlaze većinom i nisu baš neki mozgovi.
Izvini ali :rotf::rotf::rotf:
Koja je to statistika da mi je znati?

Na temu teme:
Mislim da ovom narodu kad bi dosla najbolja opozicija na svetu, oni bi i dalje glasali za ove imbecile, jer su vecinom takodje imbecili, odnosno prosto glupi ljudi koje mrzi da razmisljaju svojom glavom, a uz to su i neverovatno tvrdoglavi i bezobrazni u svojoj gluposti.

Naravno, postoji i ne tako beznacajan broj ljudi koji nije toliko glup, i svestan je svega, medjutim ima koristi od ove bolumente najvecih mrzitelja Srbije koji se nalaze na vlasti i odgovara im to sve tako.

A ima i moja omiljena, treca grupa, apoliticni, ne interesuje ih nista i nisu ni u sta upuceni, svejedno im je. Misle da su u toj svojoj apoliticnosti iznad svih ostalih a ustvari su isti kao prva grupa-glupi, samo malo upakovani u ukrasni papir i sa mašnicom.

Back