Mi muski ipak puno vredimo

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.445
Jeste vi primetili kako smo mi muskarci nekako veciti romantici i nikad ne mozemo iskoristavati zenu, bez obzira koliko se ona u nas zaljubila?

Jeste vi nekad neku iskoristili? Ja nisam i nije mi zao, jer isao bi protiv sebe. Cak recimo koliko god ja uvek mislio da vise vredim od neke zene, nikad je nisam nista trazio, nego je sve bilo iz ljubavi.

Jeste vi primetili kako smo mi muskarci nekako veciti romantici i nikad ne mozemo iskoristavati zenu, bez obzira koliko se ona u nas zaljubila?

Jeste vi nekad neku iskoristili? Ja nisam i nije mi zao, jer isao bi protiv sebe. Cak recimo koliko god ja uvek mislio da vise vredim od neke zene, nikad je nisam nista trazio, nego je sve bilo iz ljubavi.

i ja isto tako nisam nikada, ja se napijem i onda one skacu na mene i i iskoriste, natjeraju me da mi pushe, praveci se da su i one pijane a nisu...

Tako je i zato vas treba torbat zguza zestoko.

Ima muskaraca koji na taj nacin pomazu zenama i isteruju demona iz njih. Zar to nije romanticno.

pitala sam se cime to da se pomogne zeni, i nista, ako ih mazis i pazis, negujes im uslove da se harmonicno razviju kao ale, ako ih sutiras i torbas zestoko, opet nekako, ali valjda sad odjednom naglo razjape celjust i oce da vam prerezu grkljan.

Sinke jedna za tebe :D

376348_10150934312166852_1672309603_n.jpg

Back