MI CEMO SE VRATITI!

Halix

Elita
Poruka
16.206
Stefanović: Vratićemo se mnogo brže, jači i s novim ljudima

Beta | 16. 08. 2012. - 09:05h 16:40h | Foto: A. Stanković | Komentara: 130

Sekrtetar Predsedništva Demokratske stranke Borislav Stefanović izjavio je danas da demokrate moraju što pre građanima, članstvu i simpatizerima da iznesu plan oporavka stranke, ali i da se zahvale na saradnji svima koji nisu dobro radili, od vrha DS do lokala.


218479_borislav-stefanovic-foto04-aleksandar-stankovic_f.jpg



- To je ono što dugujemo budućnosti ove zemlje, jer je ona nezamisliva bez aktivnog učešća nove osnažene DS koja mora u novim okolnostima da pronađe svoju snagu, svoj kapacitet da menja ljude - rekao je Stefanović u intervjuu Tanjugu.
Suština je u tome, dodao je, da mi što pre moramo dati jasan odgovor građanima Srbije, našem članstvu i našim simpatizerima na koji način ćemo menjati stranku, kojim ljudima ćemo se zahvaliti zbog nedovoljne angažovanosti, lošeg rada, nepotizma, kompromitovanja imena DS na različite načine.

To se odnosi i na ljude u vrhu stranke ali i po vertikali, jer je to ono što DS duguje građanima, sebi, rekao je Stefanović.

- Kod nas se često dešavalo da su neki mali ljudi pomislili da su u svojoj sredini veliki zato što su videli da nema posledica, zato što su videli da je Boris Tadić zaista i realno pošten čovek, koji je možda propustio da određene ljude odmah ukloni kad je već svima bilo jasno da ne rade dobro i kad je svima bilo jasno da se bave nedozvoljenim radnjama - rekao je Stefanović.

"Suviše se ćuti"

257443_ds-foto-beta_f.jpg


On smatra i da je jako loše što se sve ovo vreme "suviše ćuti", što aktivisti stranke na lokalu nemaju nikakve informacije, što je, navodi Stefanović, nažalost praksa koja se nastavlja, jer ni pre izbora, u šta sam se i sam uverio, nije postojala adekvatna komunikacija centrale i lokalnih odbora.

DS je, smatra on, adekvatno nastupila prema javnosti neposredno nakon izbornog poraza, priznavši izborni rezultat.

Među stvarima koje hitno treba menjati Stefanović navodi poruke, pristup ideologiji, sistem vrednosti, ali ponavlja da je neophodno da se DS odrekne mnogih ljudi koji su definitivno potvrdili da ne rade dobro.

- Mora se dati i prilika novim ljudima koji treba da se istaknu u samoj stranci, ne mislim tu na predsednika DS, mislim da je sekundarno da li će stranku voditi ovaj ili onaj funkcioner, mnogo je važnije to sa čime ćemo izaći pred građane - kaže Stefanović.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/338128/Stefanovic-Vraticemo-se-mnogo-brze-jaci-i-s-novim-ljudima
 
Naravno da ce se demokrate vratiti , samo trebaju napraviti reda medju sobom .Da je sad tu Djindjic sve bi prstalo .
Zato je ubijen . Znalo se ko je najopasniji protivnik .Prije toga su ga dobro oblatili , ali njegove ideje nisu mrtve .
Napraviti od Srbije modernu evropsku drzavu .Ovi sadasnji ce se brzo kompromitovati .
 
Naravno da ce se demokrate vratiti , samo trebaju napraviti reda medju sobom .Da je sad tu Djindjic sve bi prstalo .
Zato je ubijen . Znalo se ko je najopasniji protivnik .Prije toga su ga dobro oblatili , ali njegove ideje nisu mrtve .
Napraviti od Srbije modernu evropsku drzavu .Ovi sadasnji ce se brzo kompromitovati .


Verovatno bi tražio od NATO-a da bombarduju Srbiju pošto je izgubio na izborima.
 
Naravno da ce se demokrate vratiti , samo trebaju napraviti reda medju sobom .Da je sad tu Djindjic sve bi prstalo .
Zato je ubijen . Znalo se ko je najopasniji protivnik .Prije toga su ga dobro oblatili , ali njegove ideje nisu mrtve .
Napraviti od Srbije modernu evropsku drzavu .Ovi sadasnji ce se brzo kompromitovati .

Beseda Zoranu u čast?
 
Naravno da ce se demokrate vratiti , samo trebaju napraviti reda medju sobom .Da je sad tu Djindjic sve bi prstalo .
Zato je ubijen . Znalo se ko je najopasniji protivnik .Prije toga su ga dobro oblatili , ali njegove ideje nisu mrtve .
Napraviti od Srbije modernu evropsku drzavu .Ovi sadasnji ce se brzo kompromitovati .

kakva jadna, otrcana i zastarela demagogija... :bljak:
moderna evropska zemlja, kako da ne!
 
Naravno da ce se demokrate vratiti , samo trebaju napraviti reda medju sobom .Da je sad tu Djindjic sve bi prstalo .
Zato je ubijen . Znalo se ko je najopasniji protivnik .Prije toga su ga dobro oblatili , ali njegove ideje nisu mrtve .
Napraviti od Srbije modernu evropsku drzavu .Ovi sadasnji ce se brzo kompromitovati .

Sve bi prstalo od lopovluka i praznih reci made in Djindjuva
 

Back
Top