Mi ćemo izgubiti Kosovo onog časa kada poverujemo i složimo se da smo ga izgubili

e zato nas zapadna propaganda, ukljucujuci i ove NATO-redare na krsti, Koza i ostali iz istog razreda , konstantno ubedjuje da je sve zavrseno, da je Kosovo priznato, da je Vule to odavno obavio......................DA BISMO MI U TO POVEROVALI..................evo vec 10 godina.
Verovanje je beznačajno ako se umom ne slažeš sa tim.
To je isto kao da veruješ u crkvu a nikada ne uđeš u nju.
 
Verovanje je beznačajno ako se umom ne slažeš sa tim.
To je isto kao da veruješ u crkvu a nikada ne uđeš u nju.
pa mi to znamo i zna svaki prosecno inteligentan covek, al ovi sto rade za "svetsku duboku drzavu" koda su se pozaposljavali preko ujaka, kuma..........nemaju ni grama inteligencije pa misle da ce im sve sto napisu da prodje kod publike. Zivi primer je Srbija. Sto god su u propagandi upakovali, kod srba ne pije vodu.
 
pa mi to znamo i zna svaki prosecno inteligentan covek, al ovi sto rade za "svetsku duboku drzavu" koda su se pozaposljavali preko ujaka, kuma..........nemaju ni grama inteligencije pa misle da ce im sve sto napisu da prodje kod publike. Zivi primer je Srbija. Sto god su u propagandi upakovali, kod srba ne pije vodu.
Tebi su već 10 godina ugradili gej premijera, a ti i dalje misliš da si u Iranu

Vidiš kako je lako manipulisati ljudima Jary inteligencije
 
Tebi su već 10 godina ugradili gej premijera, a ti i dalje misliš da si u Iranu

Vidiš kako je lako manipulisati ljudima Jary inteligencije
kake veze ima gej-premijer sa propagandom? Svi znamo da nam je ta osoba premijer, borimo se protiv toga ali nam je prioritet da vas i NATO isteramo sa balkana, iz evrope. Vi ste daleko veca steta za Srbiju nego gej-premijer.Uostalom, sa vasim odlaskom, odlazi i premijer.
 
AUTORSKA
Jevreji su čekali 2000 godina da uzmu Jerusalem i svake godine pozdravljali su se međusobno sa Do godine u Jerusalemu i vratili su se.
Tako i mi za 100 god. biće neki drugi Srbi i neka druga geopolitička situacija .Zato pozdravljajmo se sa DO GODINE U PRIZRENU.
Sada nemamo ni vojne ni političke snage da ga povratimo ali možemo da očuvamo Srbe da ostanu da žive i da se pogrom ne ponovi.
NIKADA NE POTPISATI NEZAVISNOST KOSOVA JE KLJUČNO.


Загрљене српске ратнице Василија Вукотић (1897-1977) и Милунка Савић (1892-1973)

1676292411392.jpeg
 
kake veze ima gej-premijer sa propagandom? Svi znamo da nam je ta osoba premijer, borimo se protiv toga ali nam je prioritet da vas i NATO isteramo sa balkana, iz evrope. Vi ste daleko veca steta za Srbiju nego gej-premijer.Uostalom, sa vasim odlaskom, odlazi i premijer.
Tko bi to istjerao NATO s Balkana i iz Europe? :eek: Čuvari Galaksije ili Osvetnici? :lol:
 
AUTORSKA
Jevreji su čekali 2000 godina da uzmu Jerusalem i svake godine pozdravljali su se međusobno sa Do godine u Jerusalemu i vratili su se.
Tako i mi za 100 god. biće neki drugi Srbi i neka druga geopolitička situacija .Zato pozdravljajmo se sa DO GODINE U PRIZRENU.
Sada nemamo ni vojne ni političke snage da ga povratimo ali možemo da očuvamo Srbe da ostanu da žive i da se pogrom ne ponovi.
NIKADA NE POTPISATI NEZAVISNOST KOSOVA JE KLJUČNO.

Jevreji su se preselili u Izrael dok je bio pod tudjinskom okupacijom. Kolko vidim niko od vas nece da se preselite na kurtijovo Kosovo
 
Jevreji su se preselili u Izrael dok je bio pod tudjinskom okupacijom. Kolko vidim niko od vas nece da se preselite na kurtijovo Kosovo
Јесу к..ац!
Ма њима све тамо било очишћено јер су шатро"много страдали од хиће" па да се "бродерхоод Насељеници" претерано не смарају.
 
Јесу к..ац!
Ма њима све тамо било очишћено јер су шатро"много страдали од хиће" па да се "бродерхоод Насељеници" претерано не смарају.

Od 1882-1903, preko 35,000 evropskih jevreja selilo u otomansku Palestinu (u pustinju). A ni 5 beogradjana ne moze na Kosovo da se seli.
https://en.wikipedia.org/wiki/First_Aliyah
 
Od 1882-1903, preko 35,000 evropskih jevreja selilo u otomansku Palestinu (u pustinju). A ni 5 beogradjana ne moze na Kosovo da se seli.
https://en.wikipedia.org/wiki/First_Aliyah

Глупости.
Ноторне ЛАЖИ.
На тој Википедији може свако ДА СЕРЕ,како хоће.

Чињенице су сасвим другачије.
Чињенице гласе да су Палестинци протерани са СВОЈЕ ЗЕМЉЕ и сабијени данас у Појас Газе.
 
Глупости.
Ноторне ЛАЖИ.
На тој Википедији може свако ДА СЕРЕ,како хоће.

Чињенице су сасвим другачије.
Чињенице гласе да су Палестинци протерани са СВОЈЕ ЗЕМЉЕ и сабијени данас у Појас Газе.

Ima dva naucna izvora za taj navod.
 
AUTORSKA
Jevreji su čekali 2000 godina da uzmu Jerusalem i svake godine pozdravljali su se međusobno sa Do godine u Jerusalemu i vratili su se.
Tako i mi za 100 god. biće neki drugi Srbi i neka druga geopolitička situacija .Zato pozdravljajmo se sa DO GODINE U PRIZRENU.
Sada nemamo ni vojne ni političke snage da ga povratimo ali možemo da očuvamo Srbe da ostanu da žive i da se pogrom ne ponovi.
NIKADA NE POTPISATI NEZAVISNOST KOSOVA JE KLJUČNO.
Izgubili,naravno!Samo niste svjesni a to je ono "što se babi htilo to joj se i snilo"
 

Back
Top