Metode za obnovu monarhije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne mozete da brisanjem postova sakrijete cinjenicu da nemate podrsku naroda za obnovu monarhije dzabe price o titu i komunizmo dzabe price da se narod ne pita o obnovi monarhije da vi imate podrsku srba jos kako bi vi promenili pricu da se narod ne pita na sav glas bi vikali da se ispostuje volja naroda i obnovi monarhija. Izasli bi na ulice demonstrirali blokirali autoputeve prekinuli proizvodnju paralisali citavu drzavu sve dok vlast ne raspise referendum na kom bi se narod izjasnio da se obnovi monarhija ali buduci da nemate uporista u narodu ne preostaje vam drugo nego da brisete postove.koji to dokazuju . I naravno da mlatite praznu slamu o titu i o tome kako srbijom vladaju komunisti .
 
To je kao neki tabu na krstarici . Ne sme se postavlkati konkretno pitanje zasto se monarhija ne obnovi ako je.kako tvrdite vecina naroda za to .
Ako je patrijarh za to
I sko.je jugoslovenski princ za to ?
lepo sam ti rekao da ce mrznja prema srbima i srbiji da te dovede do tog stadijuma da se svadjas sam sa sobom:mazi: ,
sam postavljas stvaras neke teorije, sam postavljas neka pitanja , sam odgovaras :cepanje:
 
Ne mozete da brisanjem postova sakrijete cinjenicu da nemate podrsku naroda za obnovu monarhije dzabe price o titu i komunizmo dzabe price da se narod ne pita o obnovi monarhije da vi imate podrsku srba jos kako bi vi promenili pricu da se narod ne pita na sav glas bi vikali da se ispostuje volja naroda i obnovi monarhija. Izasli bi na ulice demonstrirali blokirali autoputeve prekinuli proizvodnju paralisali citavu drzavu sve dok vlast ne raspise referendum na kom bi se narod izjasnio da se obnovi monarhija ali buduci da nemate uporista u narodu ne preostaje vam drugo nego da brisete postove.koji to dokazuju . I naravno da mlatite praznu slamu o titu i o tome kako srbijom vladaju komunisti .
jos uvek nisi primetio da si ti jedini koji sve to tvrdi da je neko napisao ili rekao :cepanje:
pa covece ti se sam sa sobom svadjas sve vreme :super:
 
КРАЉ ПЕТАР ЈЕ ТЕМА!!!!!!!!!!!
Ma za petra smo apsolvirali . Ti si dao linkove i dokazao da je perica i njegova klika krckala drzavno zlato i devizne rezerve zemlje dokazao si da je pljacka trajala desetak godina posle bekstva . Mi republikanci smo se s tobom slozili i sta tu jos ima da se debatuje ? Osim ako nemas jos neke linkove kojima bi prosirio sada vec dokazane optuzbe
 
Jos nisi zavrsio sa pokusajima da skrenes sa pitanja koje sam ti postavio .
pa ja sam ti vec nekoliko puta odgovorio ali ti nisi ukapirao.
da ti uprostim...
vodjen mrznjom prema svemu srpskom a potkovan obimnim neznanjem iz nekih samo tvojih nebuloznih zakljucaka koji nemaju nikakve osnove u realnom zivotu postavio si pitanja koji kao i zakljuci nemaju nikakve veze jedno sa drugim.
"Imate predstolonaslednika nepostojeceg trona republike srbije"
imamo kralja republike :rotf: kako neko da ti odgovori na ovu budalastinu ???
 
Ma za petra smo apsolvirali . Ti si dao linkove i dokazao da je perica i njegova klika krckala drzavno zlato i devizne rezerve zemlje dokazao si da je pljacka trajala desetak godina posle bekstva . Mi republikanci smo se s tobom slozili i sta tu jos ima da se debatuje ? Osim ako nemas jos neke linkove kojima bi prosirio sada vec dokazane optuzbe
on je sve to postavio, samo sto ti nisi ukapirao sta tamo pise iako je zakljucak stavljen u samo par recenica :cepanje:

"Често се у нашој писаној и електронској штампи могу наћи коментари да су Карађорђевићи све стекли на народној грбачи и да су они паразити којима ништа не треба вратити - ту се подразумева оно што су им комунисти отели.
Као што смо видели, такве оцене су неосноване и заснивају се на пропаганди коју су 60 и више година комунисти лансирали против својих непријатеља.

Време је да наш народ спозна истину.
"
 
pa ja sam ti vec nekoliko puta odgovorio ali ti nisi ukapirao.
da ti uprostim...
vodjen mrznjom prema svemu srpskom a potkovan obimnim neznanjem iz nekih samo tvojih nebuloznih zakljucaka koji nemaju nikakve osnove u realnom zivotu postavio si pitanja koji kao i zakljuci nemaju nikakve veze jedno sa drugim.
"Imate predstolonaslednika nepostojeceg trona republike srbije"
imamo kralja republike :rotf: kako neko da ti odgovori na ovu budalastinu ???
To je konstatacija . A pitanje je bilo zasto ne obnovite monarhiju ?
 
Ma za petra smo apsolvirali . Ti si dao linkove i dokazao da je perica i njegova klika krckala drzavno zlato i devizne rezerve zemlje dokazao si da je pljacka trajala desetak godina posle bekstva . Mi republikanci smo se s tobom slozili i sta tu jos ima da se debatuje ? Osim ako nemas jos neke linkove kojima bi prosirio sada vec dokazane optuzbe
Због чега загађујеш тему глупостима и лажним наводима?
 
on je sve to postavio, samo sto ti nisi ukapirao sta tamo pise iako je zakljucak stavljen u samo par recenica :cepanje:

"Често се у нашој писаној и електронској штампи могу наћи коментари да су Карађорђевићи све стекли на народној грбачи и да су они паразити којима ништа не треба вратити - ту се подразумева оно што су им комунисти отели.
Као што смо видели, такве оцене су неосноване и заснивају се на пропаганди коју су 60 и више година комунисти лансирали против својих непријатеља.

Време је да наш народ спозна истину.
"
Moras sve procitati da bi shvatio sta je leksizan dokazao . Ne samo ono sto vam ide u prilog! Nego i ono sto ti se ne svidja . Covek je ladno objasnio iz kojih su se izvora finansirale isplate kraljevskih apanaza deset godina posle bekstva . Naveo je tacno u kilogram koliko su potrosilo zlata od kad su pobegli pa dok im nije uskraceno da raspolazu drzavnim zlatom . Ti si dao najgluplje objasnjenje da su sami seba placali iz svojih privatnih izvora. Ali nisi odgovorio na pitanje zasto je perica prestao da sam sebe placa iz svojih privatnih izvora bas kad je bio nateran da vrati zlato ?
 
Због чега загађујеш тему глупостима и лажним наводима?
Sta je laz ??? Pa iz tvog linka sam izvukao citat !!! Da su potrosili deo zlata i citave devizne rezerve . Sad ako je to laz ne lazem ja nego ti jer je citat uzet iz linka kojo si ti prilozio . I odmah nam se u tom slucaju svima izvini sto zagadjujes temu linkovima u kojima se provlace lazi i neistine
 
Ali zasto nema odgovora na pitanje sta vas sprecava da obnovite monarhiju ?
Одговор је да треба организовати референдум и ако народ одлучи Србија ће бити опет краљевина.
Пре тога треба описменити и освестити ово комунистички затуцано становништво.

"Као што знате Србија је била од кад постоји Краљевина. Република Србија има једину историју- историју комунистичке партије. Она се хвали оним што је постигла као Краљевина. Али као да никад није била Краљевина, нико појма нема какав је то облик друштвеног уређења и залуду виде у целој Европи како то изгледа. Па чак и на ову врсту понижења у којој ми живимо, она неће да се мало закрије том Круном коју она има."
Академик Матија Бећковић.

https://srbobrandanas.rs/2018/11/04/tribina-istorija-i-povratak-kraljevine-srbije/
Надам се да си задовољан одговором, ако ниси питај неког да ти појасни.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top