METAL DA ILI NE?????????/

Rock-metal-girl:
Ja sam definitivno za metal i razumem te skroz. Samo budze , idioti, smorovi i bolesnici mo\gu da ti nesto lupaju sto se tice oblacenja i muzike koju slusas. Znam to najbolje. Ja sam najveca metalka u svom gradu, pa opet... Nailazila sam na probleme i sa drustvom i sa svima. Napr> Oblacim se u crno, nosim majce svih metal i rock grupa, stavljam metalne narukvice, nosim martinke, oblacim kozu... To je moj stil. Samo se treba izboriti u smislu: Ja to slusam. Ti slusas nesto druga. Zar moramo da se svadjamo? Ako ne prestanes da me ogovaras...Ko te sisa! Bas me briga! METAL FOREVER(i ROCK iPUNK)

Ma jooooooookkkkkkkk ne shvatas!!!
 
Metal muzika sa emocijom!?Daj molim te...sad ces da mi kazes kako oni pevaju o onome sto osecaju,po tome zakljucujem da oni nisu zdravi ljudi.Pevati o onim glupostima,djavolima,vesticama,neistrazenim prostranstvima...da li tu postoji emocija?Mozda se metalci ponasaju normalno ali nikad ne bih bio metalac.A sto se martinki tice,bas ste originalni :lol:
 
HARDCOREPUNK:
Metal muzika sa emocijom!?Daj molim te...sad ces da mi kazes kako oni pevaju o onome sto osecaju,po tome zakljucujem da oni nisu zdravi ljudi.Pevati o onim glupostima,djavolima,vesticama,neistrazenim prostranstvima...da li tu postoji emocija?Mozda se metalci ponasaju normalno ali nikad ne bih bio metalac.A sto se martinki tice,bas ste originalni :lol:
Hvala za martinke, ali, brate, zna se da metal mogu da razumeju samo ljudi koji imaju malo vise znanja od prosecnog kopaca krompira. Bez uvrede, ali izgleda ti tu nije mesto :evil: :evil: :evil: Mozda se samo nisi nasao u toj muzici. Ipak, znaj da sve metal grupe imaju naj hitove koji su u alegoricnom znacenju. Samo Visi nivo inteligencije moze da shvati, napr, na koga se odnosi najveci Metallicin Hit svih vremena Nothing Else Matters. Sta mislis , na koga se odnosi ono ...Never opened myself this way, lifes is our, we live it our way, all this words I dont just say........... Vidis, ne moze svako biti metalac.
Aj sad kazi da tu nema emocije???!!! :twisted:
 
Rock-metal-girl:
Hvala za martinke, ali, brate, zna se da metal mogu da razumeju samo ljudi koji imaju malo vise znanja od prosecnog kopaca krompira. Bez uvrede, ali izgleda ti tu nije mesto :evil: :evil: :evil: Mozda se samo nisi nasao u toj muzici. Ipak, znaj da sve metal grupe imaju naj hitove koji su u alegoricnom znacenju. Samo Visi nivo inteligencije moze da shvati, napr, na koga se odnosi najveci Metallicin Hit svih vremena Nothing Else Matters. Sta mislis , na koga se odnosi ono ...Never opened myself this way, lifes is our, we live it our way, all this words I dont just say........... Vidis, ne moze svako biti metalac.
Aj sad kazi da tu nema emocije???!!! :twisted:

Fino razmisljanje samo mi se ne svidja sto si POZERKA!!!
 
Rock metal girl,trebao sam izgleda da naglasim na sta sam mislio.Pazi,Metallica je skroz OK,sta vise imam sve njene albume i veliki broj neemitovanih stvari.Hocu da ti kazem da oni imaju emocija,nisu bolesni satanisti.Od metala ima par grupa koje gotivim,neke skroz,neke samo muzicki(Metallica,Sepultura,Pantera...)ili od domacih(Rapid Force,Punished,Sarma....Ali nadji mi emocije u pesmama Dimmu Borgir,COF,Mayhem,May Result...to nije nista osim pljuvanje svega sto je hriscansko.
 
E sad cu ja malo da vam drzim predavanje :) Metal, kao i svaka druga vrsta muzike, DA. Sto se tice predrasuda. . . One uvek postoje i postojace to je u ljudskoj prirodi. Ako pogledas i mnogi metalci, punkeri i dr. isto misle za kremase da su malo glupavi i sl. Tako da kad su predrasude u pitanju njih slobodno zaboravite one su postojale i uvek ce postojati. Vazno je da ti znas KO SI I STA zelis. Onaj ko ima nesto u glavi taj nece obracati paznju na tvoj izgled nego na to kakav si i sl.
A sto se tice tebe HARDCOREPUNK trazis emocije pa poslusas npr. Macbeth, Evervge-"Hold me" i sl. bendove pa ces naci mozda i direktnije nego sto nalazis u Dimmu Borgiru i dr.
 
Lepo je biti metalac (a,jos lepse metalka),cak i u ovoj nasoj fenserskoj zemlji!!!Zato OGROMNO DAAAA za metal!
P.S.Procitla sam negde da ce ti se bilo koja muzika svideti ako je dovoljno dugo slusas.Znaci,dragi metalci,muziku do daske pa da obrazujemo svet!
 
Courtney:
Lepo je biti metalac (a,jos lepse metalka),cak i u ovoj nasoj fenserskoj zemlji!!!Zato OGROMNO DAAAA za metal!
P.S.Procitla sam negde da ce ti se bilo koja muzika svideti ako je dovoljno dugo slusas.Znaci,dragi metalci,muziku do daske pa da obrazujemo svet!

Da ali ako nesho dugo slushash mozesh i da se smorish, i da ti se na kraju ta muzika smuci!!!!!!!
 
Stoorbak:
Courtney:
Lepo je biti metalac (a,jos lepse metalka),cak i u ovoj nasoj fenserskoj zemlji!!!Zato OGROMNO DAAAA za metal!
P.S.Procitla sam negde da ce ti se bilo koja muzika svideti ako je dovoljno dugo slusas.Znaci,dragi metalci,muziku do daske pa da obrazujemo svet!

Da ali ako nesho dugo slushash mozesh i da se smorish, i da ti se na kraju ta muzika smuci!!!!!!!
Vidi opet ti!A sta kao ne slazes se sa mnom?
 
Courtney:
Stoorbak:
Courtney:
Lepo je biti metalac (a,jos lepse metalka),cak i u ovoj nasoj fenserskoj zemlji!!!Zato OGROMNO DAAAA za metal!
P.S.Procitla sam negde da ce ti se bilo koja muzika svideti ako je dovoljno dugo slusas.Znaci,dragi metalci,muziku do daske pa da obrazujemo svet!

Da ali ako nesho dugo slushash mozesh i da se smorish, i da ti se na kraju ta muzika smuci!!!!!!!
Vidi opet ti!A sta kao ne slazes se sa mnom?

Pa zar sam opet satanista ako se u necemu ne slazem sa tobom? Ja ti prenosim samo svoje iskustvo !!!!!!!!
 
Courtney:
Jao sto si divan!Vec sam rekla da mi izgledas previse inteligentno da bi bio satanista.

Veruj mi da mene ne pogadja shto neki kazu da sam satanista, ali mi je krivo zashto se satanisti toliko omalozavaju! Jel to zbog toga shto se ne slazu sa vecinom? I zashto bi satanisti bili manje inteligentniji od mene ako su se opredelili za ono shta zele da budu?
Zapitaj se samo!
 
Zato sto vecina danasnjih "satanista" (citaj dece koja crtaju obrnute krstove i pentagrame gde stignu) ne zna sta radi,ulaze u to iz radoznalosti ili depresije kao sto sam i ja.Samo,ja sam bila dovoljno inteligentna da prestanem,jer gde sve to vodi?Prizivanje pakla i smrti,to ce te tamo i odvesti.I sta onda?
 
Courtney:
Zato sto vecina danasnjih "satanista" (citaj dece koja crtaju obrnute krstove i pentagrame gde stignu) ne zna sta radi,ulaze u to iz radoznalosti ili depresije kao sto sam i ja.Samo,ja sam bila dovoljno inteligentna da prestanem,jer gde sve to vodi?Prizivanje pakla i smrti,to ce te tamo i odvesti.I sta onda?

ONDA ZEZANJEEEEEEEEEEE!!!!
 
Courtney:
Zato sto vecina danasnjih "satanista" (citaj dece koja crtaju obrnute krstove i pentagrame gde stignu) ne zna sta radi,ulaze u to iz radoznalosti ili depresije kao sto sam i ja.Samo,ja sam bila dovoljno inteligentna da prestanem,jer gde sve to vodi?Prizivanje pakla i smrti,to ce te tamo i odvesti.I sta onda?

E pa ako su za tebe klinci koji crtaju pentagrame po zidovima satanisti onda si u velikoj zabludi!
 
Stoorbak:
Courtney:
Zato sto vecina danasnjih "satanista" (citaj dece koja crtaju obrnute krstove i pentagrame gde stignu) ne zna sta radi,ulaze u to iz radoznalosti ili depresije kao sto sam i ja.Samo,ja sam bila dovoljno inteligentna da prestanem,jer gde sve to vodi?Prizivanje pakla i smrti,to ce te tamo i odvesti.I sta onda?

E pa ako su za tebe klinci koji crtaju pentagrame po zidovima satanisti onda si u velikoj zabludi!
Onda me ti prosvetli i reci mi sta su satanisti.Lepo smo poceli,bilo bi steta da se sad zakacimo...
 
E i jos nesto.Mislim da niko od vas nije prosao kroz ono sto sam ja prosla kad sam krenula da slusam metal.Moji su mi zabranili da nosim sve crno,imala sam "kontrole vena",najbolja drugarica mi je stalno ispirala mozak,smarala sa "Sta ce ti to?Ostavi te gluposti!Sta vidis u tome...?".To bi i bilo podnosljivo.E,a onda sam otisla na odmor,u Bar (relativno mali crnogorski grad),u kom su ljudi (sem naravno onih,ma prepoznace se oni) toliko zatucani i primitivni,da su mi prilazili na ulici i izjavljivali saucesce!Jednom je i neko dete krenulo da vristi kad me je videlo...ma uzas.Uopste,uspeli su da mi zgade sve,tako da sam jedno vece izasla napolje obucena kao najgora predstavnica fensera (u beloj haljinici :cry: )i znate sta?Shvatila sam da to vise nisam ja.Da ne da me vise ne cini srecnom da izgledam "lepo",vec da mi se to i gadi.Sad su se ljudi vec navikli na mene,kevi ponekad pustim Metallicu,Maidene,kaze da joj se svidja...u Baru sam pronasla savrseno METALSKO drustvo,u Beogradu decka...otkrila sam novi,neuporedivo lepsi nacin zivota i eto SRECNA SAM STO SAM METALKA!!!
 
Jednom je i neko dete krenulo da vristi kad me je videlo...ma uzas


ahahahahahahah....ne mogu da verujem, stvarno otkaceno. Ovaj...hmm...pazi, kad smo vec kod oblacenja, ja sebe ne nazivam ni metalkom, ni rockerkom ni punkerkom, ja ne spadam ni u jednu od tih grupa...u svakom od gore navedenih pravaca pronalazim nesto lepo i slusam. Ali, kada otvoris moj ormar mozes da vidis najvise crnih stvari. Zasto? Ne iz fazona, nego zato, sto se ja u toj boji najbolje osecam. Kada bih slusala Karleusu opet bih najverovatnije nosila crno. Tako isto ne moras da nosis martinke da bi bio "metalac".
 
die_happy:
Jednom je i neko dete krenulo da vristi kad me je videlo...ma uzas


ahahahahahahah....ne mogu da verujem, stvarno otkaceno. Ovaj...hmm...pazi, kad smo vec kod oblacenja, ja sebe ne nazivam ni metalkom, ni rockerkom ni punkerkom, ja ne spadam ni u jednu od tih grupa...u svakom od gore navedenih pravaca pronalazim nesto lepo i slusam. Ali, kada otvoris moj ormar mozes da vidis najvise crnih stvari. Zasto? Ne iz fazona, nego zato, sto se ja u toj boji najbolje osecam. Kada bih slusala Karleusu opet bih najverovatnije nosila crno. Tako isto ne moras da nosis martinke da bi bio "metalac".
Od prilike si razumela sta sam htela da kazem.I ja se osecam lepo u crnom,a da li je to zbog muzike ne bih znala reci.
 

Back
Top