METAL DA ILI NE?????????/

Geniji:
Metal je bolji od ,,pinkovske" muzike.Ako se pod metal podrazumevaju IRON MAIDEN , BLACK SABBATH i OZZY OSBOURNE onda da

Eh, pa ipak su gore nabrojani definicija metala! Glupo je kad se nalozeni klinci razmecu i lupaju da su Maiden ili, jos gore, Metallica izmislili metal (uz svo veliko postovanje prema njima), kad su Sabbath izdali svoju prvu plocu jos 1970 i sokirali svet!
 
BOJANA RIBA:
Dragi i postovani metalci,ja sam postovalac metala a by the way strava izgledam pa onda ko ne bi hteo da se smuva sa mnom?zivim u beogradu i izlazim u "macu" 8)
jer se oblacih ko panker i da li imas neku mindjusu,na primer na jeziku.
_________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
NIKAD U ZIVOTU NISAM GLEDALA NA BILO STA SA STANOVISTA DA ILI NE!ALI DOBRO DEFINITIVNO DA,ZBOG VEOMA KOMPLEKSNE MUZIKE I OSECAJA KOJA ONA NEMINOVNO PRUZA.ALI OPET PONEKAD NE ZBOG SILNOG GNEVA KOJI JE SENEKA TAKO DOBRO DEFINISAO(SENEKA- O GNEVU). MEDJUTIM SA DISTANCE OD 2 MILENIJUMA NIJE MOGAO DA PRETPOSTAVI KAKVO CE MESTO POSTATI ZEMLJA,TAKO DA NAM JE SAD METAL JEDNA OD STVARI KOJE NAM POMAZU DA SE OSLOBODIMO BESA.METAL WITH US!!P.S.SAD SAM SE OTREZNILA PA GOVORIM SMISLENO.
 
Ko voli nek izvoli....
Ja nemam nista protiv metala, druzim se sa ljudima koji su metalci, izlazim na takva mesta, ok idem na svirke...I sve ja to postujem....Ali jednostavno kucji ne mogu to da slusham, nije za mene... Ja sam vise hippie...znate vecj the doors, led zeppelin,hendrix , Janis itd...i u toj muzici sam se pronasla.Mada i nirvana mi odgovara sasvim.

A veruj mi ne gledaju samo metalce ko pale s' marsa, mene ovako bezazlenu , u cvecju itd...gledaju jos gore... Ali takav ti je ovaj narod...a mene bas boli D*pe sta ce neka baba sto prodaje paradajz da misli o meni :D

Samo opusteno, i budi ono sto jesi :wink:
 
Sto se mene tice,sve vrste metala smatram veoma kvalitetnom muzikom,ali ne mogu to da slusam aktivno.Ta muzika nema poruku.Kad pustim neki metal,onda ga pustim samo zbog muzike.Uzasno me smori kada npr.Kamelot ili Nightwish peva o nekim ratnicima,planinama ili pak Emperor o smrti i silama tame!Nije to za mene.Gotivne su mi grupe tipa Sepultura,Pantera,nas Rapid Force,Soulfly...oni imaju neku poruku.Dobro imaju Pantera i Sepultura isto neke pesme o bogovima i ostalim sranjima.Stoorbak,zasto si Napalm Death uvrstio u metal?Oni su stvorili GRINDCORE,jedan pravac blizak HC-u,koji zvuci kao neki Death metal,ali ima poruku.
Sto se metalaca tice,bas ih ne gotivim.Nevolim da se oblacim onako,u kozu,usko,duga kosa...najvise mrzim kada kenjaju kako Punk i HC nisu muzika,jer se pesme navodno sastoje od 2-3 akorda.Ajde sada razmislite malo.Ko je prvi nosio martinke,ko je prvi uveo sutke na koncertima?Skinsi,odnosno punkeri,na dobrim starim koncertima iz Oi faze.Ko je prvi nosio lance?Hardkorovci.Postoje grupe koje priznaju da su im punkeri uzor.Slayer ima album sa obradama punk bendova,dok drugi bendovi imaju punk nalepnice na gitarama.
 
JaH_G|rL:
JaH_GIrL .:
Promeni nick bwe...!Ovaj je zauzet?! :shock:
Preduzmi nesto povodom toga.Daj meni titulu admina i njenu ip i case sold rekao sam ti vec.
______________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Definitivno da.Metal je jedina (dobro mozda ne jedina ali jedna od retkih) vrsta muzike koja u svakom trenutku odgovara tvom raspolozenju.A uzgred metal je od onih vrsta kroz koje svaki muzicar moze da iskaze svoju virtuoznost.
 
Definitivno da.Metal je jedina (dobro mozda ne jedina ali jedna od retkih) vrsta muzike koja u svakom trenutku odgovara tvom raspolozenju.A uzgred metal je od onih vrsta kroz koje svaki muzicar moze da iskaze svoju virtuoznost. :wink:
 
DeepPurple:
Psiho:
BOJANA RIBA:
Dragi i postovani metalci,ja sam postovalac metala a by the way strava izgledam pa onda ko ne bi hteo da se smuva sa mnom?zivim u beogradu i izlazim u kafani pored moje kuce i nemea veze sa onom bojanom sljokarom koja je pocela da pise u skorije vreme?? :roll:
jer bi mogao da setam tu kucu sa tobom ? :oops: cowboybg2003@yahoo.com PanterA RuleS

Jako smo skromni... 8) :twisted:

Da, bas je marketing...Mislim, zar nas ne smaraju dovoljno s reklamama tokom prenosa utakmica?

Salim se Bojana, ok je ponekad izaci tako u javnost! :wink:
 
e pa sad ..... vi metalci ste sami krivi zbog imidza koji ste stvorili. znam da ste uglavnom normalni likovi, ali kako ljudi da reaguju na crnilo, duge kose, majce sa djavolima, krvlju i na takvu muziku?
nemam nista protiv metallice, motorhead, maidena,... ali svi ovi mansoni, slipknoti, otvoreni satanizam? cemu to vodi? razumem da neko ne voli pravila, dogme, ono sto se namece, ali ovo sa metalom je skrenulo u drugu krajnost, a jedino resenje je sredina.
muzika je zaista ocajna, to je samo dvaput brzi Hendrix, Zeppelin i ostali, a triput je losija. uglavnom ..... ali, ne smatram vas metalce djavolima, satanama i ostalo.
za kraj, posto imate napadan imidz, onda samo predrasude mozete ocekivati bili losi ili dobri.
 
metal je muzika koja je pisana sa velikom emocijom, sto je jako bitno za kvalitet.Sto se tice imidza...to je relativna stvar...nekom se svidja a nekom ne. Uostalom zasto bi neko radio nesto samo jej gomila ( masa) misli tako.Zelim da radim ono sto volim i radicu to po svaku cenu, voleo to neko ili ne to je moja licna stvar, moj zivot, i zivecu ga na svoj nacin.a ako mi neki fensic kaze da sam odvratna i da sam satanista, e to vec nije moj problem, vec problem onoga ko je rekao takvo nesto...jer ja znam sta jesam a sta nisam, tako da me takve price ni najmanje ne pogadjaju, uostalom svaka losa rec koja dodje do mene iz takve mase u koju nikada necu upasti je kompliment,jer to znaci da im se ne svidjam i nisam kao ono a to mi je svakako mnogo drago....
 
Ja sam definitivno za metal i razumem te skroz. Samo budze , idioti, smorovi i bolesnici mo\gu da ti nesto lupaju sto se tice oblacenja i muzike koju slusas. Znam to najbolje. Ja sam najveca metalka u svom gradu, pa opet... Nailazila sam na probleme i sa drustvom i sa svima. Napr> Oblacim se u crno, nosim majce svih metal i rock grupa, stavljam metalne narukvice, nosim martinke, oblacim kozu... To je moj stil. Samo se treba izboriti u smislu: Ja to slusam. Ti slusas nesto druga. Zar moramo da se svadjamo? Ako ne prestanes da me ogovaras...Ko te sisa! Bas me briga! METAL FOREVER(i ROCK iPUNK)
 

Back
Top