Mesto za žaljenje

Guede

Buraz
Poruka
10.801
Ulazem zalbu povodom izostanka teme nezavisne od moderacije. Kao iz kafane kad ljudi izadju da se obracunaju, tako bi trebalo da idu sa teme gdje su zaguzvali, na tu nezavisnu temu, i da opletu. Smanjilo bi banovanje, a oni koji i pored tog dobiju ban, treba da bude rigorozniji. Uostalom mislim da bi takva nezavisna tema poboljsala forum, a i mnogim forumasima skinula maske.

... zahvale primam u vidu reputacije :D

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
23.703
Ulazem zalbu povodom izostanka teme nezavisne od moderacije. Kao iz kafane kad ljudi izadju da se obracunaju, tako bi trebalo da idu sa teme gdje su zaguzvali, na tu nezavisnu temu, i da opletu. Smanjilo bi banovanje, a oni koji i pored tog dobiju ban, treba da bude rigorozniji. Uostalom mislim da bi takva nezavisna tema poboljsala forum, a i mnogim forumasima skinula maske.

... zahvale primam u vidu reputacije :D
Za takve poteze postoji pp i grupni pp. Pa kom opanci a kom airmax.
Nema na cemu :D

Mimi95

Poznat
Poruka
9.150
Ovo je mesto da se požalite
Prva ću krenuti....ne mogu da verujem da sam propustila priliku da se prijavim za popisivača ove godine
Sve sam mislila zadnji rok do veceras u ponoc, kad ono...prošo još pre pet dana
I tako...iz dana u dan propuštam prilike
Баш ми је жао.
Ja ih necu ni primiti u kucu.
То није у реду.Знам да је процедура компликована,али сте дужни да то урадите.

stranac119

Legenda
Poruka
74.721
Жалим што ми је готов одмор,па сам отворила боловање да надоместим празнину у срцу проузроковану недовољом количином одмора.
Kod mene bio pravi odmor,5 nedelja,ali ova prva radna nedelja...uhhhh tuga,umor,bezvoljan.... i ja razmisljam o bolovanju,jedino dobro sutra petak...pa cu da razmislim.

Poruka
9.376
Nisam duzan nikom nista,a poslusnike kriminalne grupe ne pustam u kucu.
Znaš li da si dužan prema Zakonu o popisu stanovništva biti popisan, možeš (i trebaš) platiti kaznu ukoliko to odbiješ :) Možda i nećeš nikoga morati primiti u kuću, valjda će biti online popis? Terenski popisi odavno idu samo tamo gdje nije obavljeno online. Vidim informatički si pismen pa neće biti problema :)

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.