MESTO ZA IZLAZAK U ZEMUNU?

  • Začetnik teme Nov_u_gradu
  • Datum pokretanja
Espanol:
Leon:
Nov_u_gradu:
hajde preporucite nesto, imam 28 god, gde ima finih i raspolozenih devojaka
Ako zelis da postanes na kratko pravi Zemunac moras proci od Sarana do Otpisanih(Radecki)!Tu ces spoznati
zasto je Zemun najlepsi i najbolji grad na svetu!!!
Kad pravu "K und K" (austrougarsku palanku) nazoveš gradom, jasno ti je sve u vezi preporuke.
Ipak... bolja je austougarska palanka nego turska kasaba!
 
šetač:
]Kad pravu "K und K" (austrougarsku palanku) nazoveš gradom, jasno ti je sve u vezi preporuke.[/b]
A kada ste vi došli u naš komšiluk (Beograd)?Vidim da ste stariji ali nažalost niste odavde,pa niste informisani o činjeničnom stanju.[/quote]Ja sam ovde rođen (u Bg) kao i moji roditelji, dede, pradede, i tako pet generacija u nazad. Zato i uzimam pravo da o Zemunu sudim onako kako sam rekao. Zemun je prava AUSTROUGARSKA PALANKA!Ne samo po arhitekturi , mnogo više po mentalitetu onih koji se izdaju za Zemunce. Prava palanačka!
 
Ja sam ovde rođen (u Bg) kao i moji roditelji, dede, pradede, i tako pet generacija u nazad. Zato i uzimam pravo da o Zemunu sudim onako kako sam rekao. Zemun je prava AUSTROUGARSKA PALANKA!Ne samo po arhitekturi , mnogo više po mentalitetu onih koji se izdaju za Zemunce. Prava palanačka![/quote]

Pa ako je tako,ja se izvinjavam.Moje mesto rođenja ja Zemun,moje prethodne generacije vuku korene zvanično od 1638,kada se prvi put pominju kao jedna od mnogobrojnih Srpskih porodica,utemeljitelja Gornjo varoške crkve.
Nažalost takva su vremena bila da se nisu mogli obrazovati i spoznavati civilizacijska dostignuća, tadašnje,savremene TURSKE kulture,ali drago mi je da održavate taj nivo,samo napred.
Sa poštovanjem:
Bečka škola-istureno odeljenje!
 
Citiram Homera (Simpsona naravno :!: ) Boooooooooooring :!: :!: :!: Sto ste bre zapenili!


I Stratus je fin, ponovo imaju fine svirke! I Savana ali u Festu je sve bolje...Prelepo mesto ali ne radi vise (sem ako je nesto promenjeno) je Grad kod pandura na Keju! Ali priznajte da nista bez Pinokia :P
 
šetač:
Ja sam ovde rođen (u Bg) kao i moji roditelji, dede, pradede, i tako pet generacija u nazad. Zato i uzimam pravo da o Zemunu sudim onako kako sam rekao. Zemun je prava AUSTROUGARSKA PALANKA!Ne samo po arhitekturi , mnogo više po mentalitetu onih koji se izdaju za Zemunce. Prava palanačka!


Pa ako je tako,ja se izvinjavam.Moje mesto rođenja ja Zemun,moje prethodne generacije vuku korene zvanično od 1638,kada se prvi put pominju kao jedna od mnogobrojnih Srpskih porodica,utemeljitelja Gornjo varoške crkve.
Nažalost takva su vremena bila da se nisu mogli obrazovati i spoznavati civilizacijska dostignuća, tadašnje,savremene TURSKE kulture,ali drago mi je da održavate taj nivo,samo napred.
Sa poštovanjem:
Bečka škola-istureno odeljenje![/quote]Pa dobro Bečlija, stvari su u to vreme stajale ovako: Bili smo silan narod između dve velike sile pa je bilo neobično važno da li će da te tuca obrezani ili napuderisani K und K. A što se tiče Turske, trebalo bi malo da zaboravimo na legende o nabijanju na kolac i hajducima. Turska je bila ne samo vojna, nego i ekonomska, kulturna i svaka druga sila koju je uvažavao ceo svet. Da nije bilo tako, ne bi stigli i do tog tvog Beča a da svet ne reaguje. Inače priznajem, i deda i pradeda studirali su mi u Beču, pragu i Berlinu. Takva su vremena bila, ali to uopšte ne menja moje mišljenje o Zemunu. Ako si putovao Austrijom mogao si da vidiš da na Zemun (ili Zemun na...) liči sva druga selendra. Naravno, mnogo je čistija... :wink:
 
Espanol:
šetač:
Ja sam ovde rođen (u Bg) kao i moji roditelji, dede, pradede, i tako pet generacija u nazad. Zato i uzimam pravo da o Zemunu sudim onako kako sam rekao. Zemun je prava AUSTROUGARSKA PALANKA!Ne samo po arhitekturi , mnogo više po mentalitetu onih koji se izdaju za Zemunce. Prava palanačka!


Pa ako je tako,ja se izvinjavam.Moje mesto rođenja ja Zemun,moje prethodne generacije vuku korene zvanično od 1638,kada se prvi put pominju kao jedna od mnogobrojnih Srpskih porodica,utemeljitelja Gornjo varoške crkve.
Nažalost takva su vremena bila da se nisu mogli obrazovati i spoznavati civilizacijska dostignuća, tadašnje,savremene TURSKE kulture,ali drago mi je da održavate taj nivo,samo napred.
Sa poštovanjem:
Bečka škola-istureno odeljenje!
Pa dobro Bečlija, stvari su u to vreme stajale ovako: Bili smo silan narod između dve velike sile pa je bilo neobično važno da li će da te tuca obrezani ili napuderisani K und K. A što se tiče Turske, trebalo bi malo da zaboravimo na legende o nabijanju na kolac i hajducima. Turska je bila ne samo vojna, nego i ekonomska, kulturna i svaka druga sila koju je uvažavao ceo svet. Da nije bilo tako, ne bi stigli i do tog tvog Beča a da svet ne reaguje. Inače priznajem, i deda i pradeda studirali su mi u Beču, pragu i Berlinu. Takva su vremena bila, ali to uopšte ne menja moje mišljenje o Zemunu. Ako si putovao Austrijom mogao si da vidiš da na Zemun (ili Zemun na...) liči sva druga selendra. Naravno, mnogo je čistija... :wink: [/quote]

Čini mi se da ovde nekome treba čika u ''belom''!
Dečko koji je pitao za mesto gde izaći,sigurno nije mislio da se psihički bolesnici,prepucavaju ko je koga i gde.Tebi,čikice ako Zemun nije prijatan,ti ga zaobiđi u svojim šetnjama.Mada,čisto onako neobavezno,kakve ti komplekse lečiš na ovom forumu,možda nedostatak ljubavi u detinjstvu ili samoću u životu.Otkači se bre stvari koje se tiču normalnih ljudi,a pljuvanje i vređanje ostavi za tvoju generaciju koja je mladima pružila jedinu stvar za koju ste bili i sposobni,a to je govor mržnje i primitivizma! Sa poštovanjem Zemunac!
 
Uvek ce biti kompleksasa ciji su cukun-cukun-pra-pecinski ljudi bili prvi stanovnici Beograda.
Zemun ima dusu a onaj kome se ne svidja ne mora da dolazi u Zemun.

Lepa mesta za izlazak su Savana, Marina, ZemZem, Galerija, Fest, fensi stakleni splav blizu Savane i jos 1.000 dobrih klubova i kafica.
 

Back
Top