Meštanin Svrljiga otrovao zaštićenog crnog supa u vlasništvu Bugarske, pa pokušao da se reši dokaza

Gavrimunja

Primećen član
Poruka
873

Meštanin Svrljiga otrovao zaštićenog crnog supa u vlasništvu Bugarske, pa pokušao da se reši dokaza

On se sumnjiči da je početkom maja na imanju za uzgoj stoke na Svrljiškim planinama postavio otrov na lešu teleta namenjen divljim zverima i time doveo životinje u opasnost, a što je dovelo do uginuća jednog crnog supa, zaštićene vrste ptica u vlasništvu Bugarske.
mestanin_svrljiga_otrovao_crnog_supa_bugarske_resi_dokaza.jpg

https://www.021.rs/info/srbija/4430...snistvu-bugarske-pa-pokusao-da-se-resi-dokaza
 
Sezona trovanja u srbiji je oko novaka malo posle. Poznanik koji živi na f gori je čak i našao slaninu namazanu nekim otrovom za glodare koristi se u poljoprivredi a zabranjen. Kasno naravno...

Kakve su to mentalno izopačene osobe koje se time bave?

Malopre mi keva priča, kuka njih par mačkara ovde u zgradi, nestalo im pola mačaka. Rekoh možda neka služba tamani? Smrdelo bi ta ih neko truje zar ne?
 
Covek je degenerik....al sta uopste znaci da je ptica u vlasnistvu Bugarske koji ******?
To je valjda isto kao ona fora s bjeloglavim orlom, pucaj u Jamerici po ljudima i životinjama koliko te volja, ali takneš li se u tu ptičurinu, nastradao si.

 

Meštanin Svrljiga otrovao zaštićenog crnog supa u vlasništvu Bugarske, pa pokušao da se reši dokaza

On se sumnjiči da je početkom maja na imanju za uzgoj stoke na Svrljiškim planinama postavio otrov na lešu teleta namenjen divljim zverima i time doveo životinje u opasnost, a što je dovelo do uginuća jednog crnog supa, zaštićene vrste ptica u vlasništvu Bugarske.
Pogledajte prilog 1898027
https://www.021.rs/info/srbija/4430...snistvu-bugarske-pa-pokusao-da-se-resi-dokaza
Sad ce traziti da se isporuci Bugarskoj da mu se sudi, pa medjunarodne komplikacije, blokada pristupa Uniji od strane Savezne republike Bugarske, blokada predpristupnim fondovima....
 
Ne znam da li bi bio uhapsen pvaj covek da su samo u pitanju "domace" divlje zivotinje, ali sada kad je bugarski kos "stradao", e onda je jako vazno.

Zaista su zabrinuti za prirodu Srbije.
што се тиче домаћих дивљих животиња , гнезда црног супа нема још од 1960 тих година , а о заштићености црног супа су задужена министарства , инспекције друштва и организације
 
A za srpsko nasledje i tradiciju niko nije zaduzen?

Hapse ljude zbog tudje ptice a ne umeju da vrate vrednu srpsku ikonu?
Није ухапшен зато што је птица „туђа“, него зато што је по закону Србије забрањено убити такву птицу и забрањено је постављати отровне мамце.
Члан 74 Закона о заштити природе каже да је забрањено „хватати, држати и/или убијати, било којом методом, строго заштићене дивље врсте животиња“, а црни стрвинар је у Србији на списку строго заштићених дивљих врста.
 

Back
Top