Mesić posjetio Yad Vashem

hrvatski jezik o moj boze :dash: ja mislio da je ovo ozbiljna neka tema gde ti imas dokaze da je to tako sto ti pises kad ono ti samo skrabas bezveze da vam nije Srba nebi imali ni jezik zato se i trudite za izmenite jezik sto vise od naseg Srpskog pa izmisljate nove reci tipa zrakomlat namicateljka znanja i slicne gluposti.Vise ne vredi trositi na vase gluposti vreme.Sto dalje od nas i srecno vam bilo u novom 4 rajh nato paktu!

hrvatski jezik o moj boze :dash: ja mislio da je ovo ozbiljna neka tema gde ti imas dokaze da je to tako sto ti pises kad ono ti samo skrabas bezveze da vam nije Srba nebi imali ni jezik zato se i trudite za izmenite jezik sto vise od naseg Srpskog pa izmisljate nove reci tipa zrakomlat namicateljka znanja i slicne gluposti.Vise ne vredi trositi na vase gluposti vreme.Sto dalje od nas i srecno vam bilo u novom 4 rajh nato paktu!

:hahaha::hahaha::hahaha:

Dobro ti izvlačenje! :super::super:

Mi smo tu gdje jesmo. Ne kidišemo mi na vas, nego vi na nas.
Sretno i vama skupa s nama u tom istom NATO paktu! ;)

I na kraju me još samo zanima, pošto si već iz vedra neba skinuo priču o jeziku, iz kog djela Srbije je u stvari Vuk Karadžić napravio srpski jezik? ;)

Možeš slobodno proguglati, jer znam da ne znaš.
Ja ću pričekati!

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Nemoj jevropice o onome o čemu ne znaš.
Jelačić je vratio Međimurje u sastav Trojedne kraljevine i uveo hrvatski jezik kao službeni.
Bio je vrlo omiljeni među narodom.
Mađari ga i danas smatraju negativcem. :D
............"Za vreme Bahovog apsolutizma (1851-1859),Jelacic kao ban poslusno provodi
germanizaciju i porobljavanje Hrvatske".............

toliko o vasem poznavanju vase tisucljetne kulture i najveceg rvatskog junaka........
i jos kazu ,bio omiljen u narodu,uprkos njegovim delima za zivota:dash::dash:
tipicno rvatski...............nikad smisla za realnost

Mesić je posadio ukupno 2 stabla i Sanader 1 stablo prijateljska sa Izraelskim narodom.

U Memorijalni centar Yad Vashem je strancima nemoguće ući bez pozivnice, pa je ovo pokazatelj da je Izrael jasno razlučio NDH od RH i prepoznao u Hrvatskoj zemlju prijatelja i partnera. :ok::ok:

A predsjedniku Mesiću i opet treba odati priznanje na promociji naše zemlje i dokazivanju hrvatskog antifašizma!

Koliko ja vidim tamo ce nic' cijeli hrvatski sumarak!;)

Vuk Karadzic je jezik uzeo od Srba koji su ziveli u Srpskim zemljama u Krajini i Republici Srpskoj a ja znam na sta ti ciljas sta ces hrvat je uvek zavistan Srbinu uvek bilo i uvek bice:per::hahaha: A mi u tu fasisticko-genocidni Nato pakt sigurno necemo uci!

............"Za vreme Bahovog apsolutizma (1851-1859),Jelacic kao ban poslusno provodi
germanizaciju i porobljavanje Hrvatske".............

toliko o vasem poznavanju vase tisucljetne kulture i najveceg rvatskog junaka........
i jos kazu ,bio omiljen u narodu,uprkos njegovim delima za zivota:dash::dash:
tipicno rvatski...............nikad smisla za realnost

Vidi jevropice:

U tom razdoblju austrijska vlada i dinastija zauzimaju izričito neprijateljski stav i prema Jelačiću kao i prema cijelom hrvatskom narodnom pokretu. Što i ne čudi jer je 25. travnja 1848. Jelačić progalsio ukidanje kmetstva, a tri dana kasnije (28. travnja 1848.) Hrvatska dobiva i svoju monetu - Hrvatski forint. Nešto kasnije (9. lipnja 1848.) Hrvatski Sabor u 18. točaka daje Kraljevini Hrvatske, Dalmacije i Slavonije veću samostalnost utemeljenjem Banskog vijeća tj. hrvatske vlade te uvodi hrvatski jezik kao službeni. To dovodi do toga da bečke vlasti u zajednici sa svojim tadašnjim saveznikom, mađarskom plemićkom vladom, svrgavaju Jelačića s banske i zapovjedničke časti, proglašavajući (10. lipnja 1848. ) Jelačića za pobunjenika, a Hrvatski Sabor za nezakonitim

Mesić je posadio ukupno 2 stabla i Sanader 1 stablo prijateljska sa Izraelskim narodom.

U Memorijalni centar Yad Vashem je strancima nemoguće ući bez pozivnice, pa je ovo pokazatelj da je Izrael jasno razlučio NDH od RH i prepoznao u Hrvatskoj zemlju prijatelja i partnera. :ok::ok:

A predsjedniku Mesiću i opet treba odati priznanje na promociji naše zemlje i dokazivanju hrvatskog antifašizma!

Каква лаж и будалаштина!

Штаће месић тамо, јел хоће да се извини за 700 000 побијених у јасеновцу? Aко ако бог је велики, опростиће злочин,али ако се хрвати искрено покају......

Kao prvo hrvati i hrvatska pisem namerno malim slovom a zato sto ste mali ljudi i mala beznacajna drzava i istina je bila da som bili pod okupacijom turske 500 godina ali istina je da od tih 500 godina 450 smo proveli pod ustancima protiv turske dok ste vi pod vlasti nemacke austrije i madarske proveli citavu vasu istoriju bez ijedne pobune sve do 1918 kada vas je srbija oslobodila ,toliko o vasoj istoriji.

Kada to????:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Hrabro ste se borili rame uz rame sa Turcima kod Nikopolja,Carigrada....

....u mnogim neopjevanim bitkama...

Bravo za Mesić!!!!

Back