Mesić posjetio Yad Vashem

Mesić je posadio ukupno 2 stabla i Sanader 1 stablo prijateljska sa Izraelskim narodom.

U Memorijalni centar Yad Vashem je strancima nemoguće ući bez pozivnice, pa je ovo pokazatelj da je Izrael jasno razlučio NDH od RH i prepoznao u Hrvatskoj zemlju prijatelja i partnera. :ok::ok:

A predsjedniku Mesiću i opet treba odati priznanje na promociji naše zemlje i dokazivanju hrvatskog antifašizma!

....hahaha pa je hteo o istom trošku da poseti i Paletinu....:dash:....da se ....:worth:

ali su mu domaćuni uljudno rekli da to nije u redu........te će morati da se vrati kući pa odatle gde god........:super:

..Hrvati su davno..prekrizili...Uststvo..:rtfm:..
...isitna da ima..onih..neupucenih...u te stvari..to su ..marginalci..pomodni..i folklorni..ispadi...čini mi se da je tamo..kod Vas..takav običaj..folokornog druzenja..postao tradicija...:cool:..
Jel to mislis na koje kakve gradonacelnike,buduce predsednike,direktora HTV,i ostale ugledne licnosti u Hrvatskoj,...............
kako li su vam tek onda paori upuceni.........:eek::hahaha::hahaha:

Kao prvo hrvati i hrvatska pisem namerno malim slovom a zato sto ste mali ljudi i mala beznacajna drzava i istina je bila da som bili pod okupacijom turske 500 godina ali istina je da od tih 500 godina 450 smo proveli pod ustancima protiv turske dok ste vi pod vlasti nemacke austrije i madarske proveli citavu vasu istoriju bez ijedne pobune sve do 1918 kada vas je srbija oslobodila ,toliko o vasoj istoriji.

O genije "istoričarski", ajd nas prosvjetli ko je bio krvnim srodstvom vezan za Bajazita, ko je vodio ratove protiv kršćana, a na strani Turaka, ko je u turskim osvajanjima bio opskrba turske vojske, ko je bježao pred Turcima sve do Karlovca gdje smo ih jedva zaustavili!? :think:

Nije teško odgovoriti! ;)

Ta SRH je nastala kad je zavrsen rat..............to sto tad mozda niste pravili masovne zlocine,
ne daje vam automatski epitet antifasista:dash::dash::dash:...........
ili mislis .........promenis ime ,promenio si i ideologiju............trebacete malo vise da se potrudite.............ne postaje se preko noci covek
I veruj mi,vasim ponavljanjem lazi,i falsifikovanjem istorije,ne doprinosite nista dobro vasim novim generacijama............naprotiv
to ti je isto kad pijanac sam sebe ubedjuje,tj laze,da je prestao da pije,
i da nije nikad ni pio

A kad je nastala SR Srbija? 1470.???
:hahaha::hahaha::hahaha:

Koga ste Vi zaustavili u karlovcu indijanac jedan ?To su bili Srbi Krajisnici u tadasnjoj Krajini uz pomoc A-U vojske koja ih je zaustavila mada vi pisete neku svoju novu istoriju i kod vas je to da ste vi i vlasi koji su bili naseljeni u krajini njih zaustavili.Vi nikad niste ratovali kao nezavisna drzava jer ste bili pod vlascu Nemacke Austrije i Madarske citavu istoriju do 1918.Sto se tice Srba u Turskoj vojsci to su bili Srbi koji su presli na islam takozvani Bosnjaci a u toj Turskoj vojsci je bilo i hrvata.

A kad je nastala SR Srbija? 1470.???
:hahaha::hahaha::hahaha:
Pametnice rvatske,antifasisticka borba je pripisivana uvek Jugoslaviji,nikad republikama,
pa tako ni SRH,..............i upravo iz tog razloga vas je Tito ustasa uvalio s nama u federaciju,
da ne bi kao zasebna drzava bili proglaseni fasistickom nacijom.
Sta mislis,koji bi status imali onda da ste 1945.stvorili nezavisnu Hrvatsku?:rtfm:

Koga ste Vi zaustavili u karlovcu indijanac jedan ?To su bili Srbi Krajisnici u tadasnjoj Krajini uz pomoc A-U vojske koja ih je zaustavila mada vi pisete neku svoju novu istoriju i kod vas je to da ste vi i vlasi koji su bili naseljeni u krajini njih zaustavili.Vi nikad niste ratovali kao nezavisna drzava jer ste bili pod vlascu Nemacke Austrije i Madarske citavu istoriju do 1918.Sto se tice Srba u Turskoj vojsci to su bili Srbi koji su presli na islam takozvani Bosnjaci a u toj Turskoj vojsci je bilo i hrvata.

Vas smo zaustavili, jer bi onako bježeći stigli do Portugala! :hahaha:

Mi smo bili samostalno Kraljevstvo dok ste vi još bili u plemenskim zajednicama! :rtfm:

Pametnice rvatske,antifasisticka borba je pripisivana uvek Jugoslaviji,nikad republikama,
pa tako ni SRH,..............i upravo iz tog razloga vas je Tito ustasa uvalio s nama u federaciju,
da ne bi kao zasebna drzava bili proglaseni fasistickom nacijom.
Sta mislis,koji bi status imali onda da ste 1945.stvorili nezavisnu Hrvatsku?:rtfm:

Pripisivana! :eek::eek:
Navedi mi partizansku brigadu koja je 1941.-1942. ratovala na tlu Srbije?
Reci mi antifašističke bitke koje su se nakon pada Užičke republike koju su uz njemačke snage, svesrdno rušili i Srbi!

Jedino Srbi iz Hrvatske od ukupno svih Srba su se borili na strani antifašizma!

Čast izuzecima, ali među izuzetke svakako ne spadaju četnici i Draža Mihailović!

O genije "istoričarski", ajd nas prosvjetli ko je bio krvnim srodstvom vezan za Bajazita, ko je vodio ratove protiv kršćana, a na strani Turaka, ko je u turskim osvajanjima bio opskrba turske vojske, ko je bježao pred Turcima sve do Karlovca gdje smo ih jedva zaustavili!? :think:

Nije teško odgovoriti! ;)
Opet glupost,.........u ono vreme su sva kraljevstva i dinastije u Evopi bila kroz brak povezana,
sto je bilo u svrhu zauzimanja ili utvrdjivanja teritorija

Reci mi antifašističke bitke koje su se nakon pada Užičke republike koju su uz njemačke snage, svesrdno rušili i Srbi!

Čast izuzecima, ali među izuzetke svakako ne spadaju četnici i Draža Mihailović!
Ah,decko,opet se malo bunis..................onaj video snimak sto si ga sigurno vise puta video,
u kome su Nemacki fasisti docekani cvecem,.............
to je bilo u Zagrebu,a ne u Beogradu:bye:

Mora da je to neka novija hrvatska istorija vi kraljevstvo smesan si ko crtani film koliko ste godina vi drzali to kraljevstvo i koliko je bilo?

925-1102. Znači 177 godina. u komadu!

tomislavqw6.jpg

Ali zato ti mene ne iznenadjujes..............kad dajes samo vama za pravo
da se u borbi za nacionalne interese sluzite lukavstvom,
a Srbima to isto pripisujete kao kukavicluk,izdaju i slicno

Čini ti se jevropice.
Ja samo govorim da se ne treba sprdati iz drugih, kad na svojoj glavi imate putra na tone!
Razumiješ?
Svaki od naših naroda se probijao kroz historijske vjetrove kako je znao i umio.
I svakome od nas je naša vlastita povijest najblistavija i najsvetija.

Zato treba svoje slaviti, ali ne i druge ponižavati.

I jos nesto,..............zasto nije bombardovan Zagreb aprila 1941.,nego Beograd,..........
i protiv koga su se borili Srbi u Srbiji..............naravno posle bombardovanja i okupacije

I jos nesto,..............zasto nije bombardovan Zagreb aprila 1941.,nego Beograd,..........
i protiv koga su se borili Srbi u Srbiji..............naravno posle bombardovanja i okupacije

Zato jer je BG bio glavni grad Jugoslavije!
To je isto ko da pitaš zašto nije bilo bombardirano Skopje!!
A i u BG je izvršen puč protiv Trojnog pakta.

A Srbi se u Srbiji nakon pada Užičke republike nisu borili uopće protiv nikoga!
Čekali su pogodan trenutak, kako je to čiča Draža znao reći! :hahaha:

Čini ti se jevropice.
Ja samo govorim da se ne treba sprdati iz drugih, kad na svojoj glavi imate putra na tone!
Razumiješ?
Svaki od naših naroda se probijao kroz historijske vjetrove kako je znao i umio.
I svakome od nas je naša vlastita povijest najblistavija i najsvetija.

Zato treba svoje slaviti, ali ne i druge ponižavati.
Izvini ,a o kojoj ti VASOJ VLASTITOJ povjesti pricas,..........
vi danas slavite bana Jelacica ,kao najveceg hrvatskog heroja,
koji je se zalagao da Hrvatska potpadne pod Austrougarski protektorat:per:

Zato jer je BG bio glavni grad Jugoslavije!
To je isto ko da pitaš zašto nije bilo bombardirano Skopje!!
A i u BG je izvršen puč protiv Trojnog pakta.

A Srbi se u Srbiji nakon pada Užičke republike nisu borili uopće protiv nikoga!
Čekali su pogodan trenutak, kako je to čiča Draža znao reći! :hahaha:
Sad vec tvrdis da su Srbi u Srbiji dve godine saradjivali sa okupatorom,to jest bili fasisti,
..............e to vec nije lepo

Izvini ,a o kojoj ti VASOJ VLASTITOJ povjesti pricas,..........
vi danas slavite bana Jelacica ,kao najveceg hrvatskog heroja,
koji je se zalagao da Hrvatska potpadne pod Austrougarski protektorat:per:

Nemoj jevropice o onome o čemu ne znaš.
Jelačić je vratio Međimurje u sastav Trojedne kraljevine i uveo hrvatski jezik kao službeni.
Bio je vrlo omiljeni među narodom.
Mađari ga i danas smatraju negativcem. :D

Back