Mesić posjetio Yad Vashem

Izrael jasno razlučio NDH od RH i prepoznao u Hrvatskoj zemlju prijatelja i partnera. :ok::ok:

Dobro, to bi trebalo donekle da utice na svest Hrvata da se klone ustaske idelogije, ali i obavezu drzave da bilo kakav oblik iste, suzbije.
Ako mislis da su Jude glupave, nisu, to neka te ne zavara, jer nad Hrvatskom jos uvek lebdi taj duh, kroz Tompsona, navijace i td.
Skoro je bio jedan clanak u engleskim novinama o ustaskoj ideji koja i dalje zivi medju Hrvatima. Pominjali su Tompsona, nogometase, nazzi pozdravu i sta ti ja znam.

Dobro, to bi trebalo donekle da utice na svest Hrvata da se klone ustaske idelogije, ali i obavezu drzave da bilo kakav oblik iste, suzbije.
Ako mislis da su Jude glupave, nisu, to neka te ne zavara, jer nad Hrvatskom jos uvek lebdi taj duh, kroz Tompsona, navijace i td.
Skoro je bio jedan clanak u engleskim novinama o ustaskoj ideji koja i dalje zivi medju Hrvatima. Pominjali su Tompsona, nogometase, nazzi pozdravu i sta ti ja znam.

...ima istine..i ja bih to sve rijesio..za 24..sata..vjeruj...:rtfm:..

E Iwo Iwo, pa da vam nije bilo tih Krajišnika četrdeset i neke, nikad vas i ne bi svrstali u antifašističke narode.

Slade, slade se ustase nasem samoubilastvu.

Ajde ti nesretnici partizani iz nehata napravise NDH vecu od Paveliceve.

Svake godine njihovi sinovi iz Beograda za 27.Juli organizuju pohode u Srb, porusenom spomeniku "antifastistickog ustanka naroda i narodnosti SR. Hrvatske.":dash:

Mozda bi bilo pametno otvoriti temu: "Imaju li Srbi vecih neprijatelja od sebe samih?"

Naravno iz teme iskljuciti ustase da se ne pregoje.

Jesu, pominjali su sve to dižući tenzije pred nogometnu utakmicu s Hrvatskom.
Palili su svoje nogometaše i navijače, jer još jedan poraz ne bi nikako mogli podnijeti.
Nije da im je realno prijetio poraz, ali opreza nikad previše.

U Hrvatskoj postoje navedeni problemi, ali oni su marginalnog karaktera.
Ali Vlada RH se svakako treba s time suočiti i donjeti odgovarajuće represivne zakone.

A predsjedniku Mesiću i opet treba odati priznanje na promociji naše zemlje i dokazivanju hrvatskog antifašizma!
Hrvatski antifasizam ?????? :confused:
O cemu ti to ?

HR se nema zasta izvinjavati ? :think:
2 puta ste pobedili ? :think:
Nemate potrebe da se izvinjavate za Jasenovac ? :think:

I kakav je to covek koji to izjavi pa ode u Izrael ? Kako bi ti opisao Mesica ?
licemer ? ili nesto gore ? fasi... ?

Resio bi tako sto bi najveceg ustasu medju njima postavio za ministra odbrane, kao svojevremeno Franjo Suska.

O Solomone hrvatski!

..dam ruku u vatru..da bi ti bio..najbolji za rijesavanje tih problema...:hahaha: :hahaha:...ministre..:hahaha::hahaha:..kad budemo vidjeli kako ces rijestiti stvari u svome dvoristu..ako budemo zadovoljni..zvat cemo te i u nase dvoriste..

Poslednja izmena:
Ne brini te se vi hrvati sta ce biti sa Srbijom i Srbima gledajte vi svoja posla. Politicka ekonomska i vojna moc se menjala kroz istoriju i taku su se menjale i sfere interesa jacale su neke drzave a neke slabile neke povecavale svoj teritorij a neke gubile a za razliku od vas mi smo imali svoju drzavu a vi ste stalno bili pod tudjom vlasti.A neko je u prethodnom postu vec napisao ono sta svi znamo u hrvatskoj jedini anti fasisti su bili Srbi Krajisnici .Vi ste uvek bili Nemacke Austrijske i Madarske sluge i to ce te biti i u buducnosti.Usli ste u 4 rajh pakt sretno vam bilo:hahaha:

Ne brini te se vi hrvati sta ce biti sa Srbijom i Srbima gledajte vi svoja posla. Politicka ekonomska i vojna moc se menjala kroz istoriju i taku su se menjale i sfere interesa jacale su neke drzave a neke slabile neke povecavale svoj teritorij a neke gubile a za razliku od vas mi smo imali svoju drzavu a vi ste stalno bili pod tudjom vlasti.A neko je u prethodnom postu vec napisao ono sta svi znamo u hrvatskoj jedini anti fasisti su bili Srbi Krajisnici .Vi ste uvek bili Nemacke Austrijske i Madarske sluge i to ce te biti i u buducnosti.Usli ste u 4 rajh pakt sretno vam bilo:hahaha:

..nepismeni.-.-"Hrvati"...se pisu velikm..početinm..slovom..isto kao i Srbi...ne znam..samo tko je bio..500g..Turska sluga..:hahaha: :hahaha:..

Mesić je posadio ukupno 2 stabla i Sanader 1 stablo prijateljska sa Izraelskim narodom.

U Memorijalni centar Yad Vashem je strancima nemoguće ući bez pozivnice, pa je ovo pokazatelj da je Izrael jasno razlučio NDH od RH i prepoznao u Hrvatskoj zemlju prijatelja i partnera. :ok::ok:

A predsjedniku Mesiću i opet treba odati priznanje na promociji naše zemlje i dokazivanju hrvatskog antifašizma!

Месић схвата да се мора раскрстити са НДХ и фашизмом, само нешто не видим да га хрвати слушају.

Месић схвата да се мора раскрстити са НДХ и фашизмом, само нешто не видим да га хрвати слушају.

..Hrvati su davno..prekrizili...Uststvo..:rtfm:..
...isitna da ima..onih..neupucenih...u te stvari..to su ..marginalci..pomodni..i folklorni..ispadi...čini mi se da je tamo..kod Vas..takav običaj..folokornog druzenja..postao tradicija...:cool:..

..Hrvati su davno..prekrizili...Uststvo..:rtfm:..
...isitna da ima..onih..neupucenih...u te stvari..to su ..marginalci..pomodni..i folklorni..ispadi...čini mi se da je tamo..kod Vas..takav običaj..folokornog druzenja..postao tradicija...:cool:..

ББС вас назива терористима, тако да не бих рекао да су маргиналци, напротив, они су у врху власти и пљачкају државу финансирајући те твоје маргиналце

Kao prvo hrvati i hrvatska pisem namerno malim slovom a zato sto ste mali ljudi i mala beznacajna drzava i istina je bila da som bili pod okupacijom turske 500 godina ali istina je da od tih 500 godina 450 smo proveli pod ustancima protiv turske dok ste vi pod vlasti nemacke austrije i madarske proveli citavu vasu istoriju bez ijedne pobune sve do 1918 kada vas je srbija oslobodila ,toliko o vasoj istoriji.

Kao prvo hrvati i hrvatska pisem namerno malim slovom a zato sto ste mali ljudi i mala beznacajna drzava i istina je bila da som bili pod okupacijom turske 500 godina ali istina je da od tih 500 godina 450 smo proveli pod ustancima protiv turske dok ste vi pod vlasti nemacke austrije i madarske proveli citavu vasu istoriju bez ijedne pobune sve do 1918 kada vas je srbija oslobodila ,toliko o vasoj istoriji.

ма пусти их, сувише су јадни да би им се посветила пажња....

..Hrvatska...je slijednica..antifašističke..borbe.slijednica Socijalističke Republike Hrvatske...i kao takva je priznata u cijelom svijetu u..granicama..SRH=RH....
...tvoja Srbija..je isto slijednica..antifasističke..borbe..samo nesto joj se granice ne slazu..:hahaha: :hahaha:...
..koga je tu svijet svrstao ...u antifasiste..pametnom..dosta..
..:hahaha: :hahaha: :hahaha:..
Ta SRH je nastala kad je zavrsen rat..............to sto tad mozda niste pravili masovne zlocine,
ne daje vam automatski epitet antifasista:dash::dash::dash:...........
ili mislis .........promenis ime ,promenio si i ideologiju............trebacete malo vise da se potrudite.............ne postaje se preko noci covek
I veruj mi,vasim ponavljanjem lazi,i falsifikovanjem istorije,ne doprinosite nista dobro vasim novim generacijama............naprotiv
to ti je isto kad pijanac sam sebe ubedjuje,tj laze,da je prestao da pije,
i da nije nikad ni pio

Back