Mesić: I da dođe do rata, Dodik sigurno neće biti pobjednik

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mrdaywalker

Iskusan
Banovan
Poruka
5.005
Ono nije slučajno, ono je sablažnjivo. Na ovaj način razgovarati o svojoj zemlji, to je neprihvatljivo, i ja ne znam ko može prihvatiti takvu retoriku.

Kazao je ovo bivši predsjednik Hrvatske Stjepan Mesić odgovarajući na pitanje da li je ovakvo Dodikovo ponašanje slučajno, te ima li ono uporište u Beogradu.

"Očito je da Milorad Dodik i oni koji ga podržavaju idu istom politikom kojom je išao i Slobodan Milošević. On je svoje ratne ciljeve htio ostvariti ratom, topovima, tenkovima, genocidom, ratnim zločinom. I nije uspio razbiti Bosnu i Hercegovinu", kazao je Mesić gostujući u "Dnevniku u 22" na "TV1".

"Dodik i njegova svita žele razbiti Bosnu na drugi način, a to je da se umore stranci, kako ih on naziva. Dakle, da dođe do zamora međunarodnih faktora i da kažu "dobro, radite što hoćete". To jednostavno znači novi rat. U tom ratu, i da dođe do njega, Milorad Dodik sigurno neće biti pobjednik", dodao je Mesić, te konstatovao:

"Ako bi on išao na razbijanje BiH, onda je to rat".

http://www.sandzaklive.rs/index.php...dnik&catid=110:bosna-i-hercegovina&Itemid=187
 
Ono nije slučajno, ono je sablažnjivo. Na ovaj način razgovarati o svojoj zemlji, to je neprihvatljivo, i ja ne znam ko može prihvatiti takvu retoriku.

Kazao je ovo bivši predsjednik Hrvatske Stjepan Mesić odgovarajući na pitanje da li je ovakvo Dodikovo ponašanje slučajno, te ima li ono uporište u Beogradu.

"Očito je da Milorad Dodik i oni koji ga podržavaju idu istom politikom kojom je išao i Slobodan Milošević. On je svoje ratne ciljeve htio ostvariti ratom, topovima, tenkovima, genocidom, ratnim zločinom. I nije uspio razbiti Bosnu i Hercegovinu", kazao je Mesić gostujući u "Dnevniku u 22" na "TV1".

"Dodik i njegova svita žele razbiti Bosnu na drugi način, a to je da se umore stranci, kako ih on naziva. Dakle, da dođe do zamora međunarodnih faktora i da kažu "dobro, radite što hoćete". To jednostavno znači novi rat. U tom ratu, i da dođe do njega, Milorad Dodik sigurno neće biti pobjednik", dodao je Mesić, te konstatovao:

"Ako bi on išao na razbijanje BiH, onda je to rat".

http://www.sandzaklive.rs/index.php...dnik&catid=110:bosna-i-hercegovina&Itemid=187

Хоће ли неко овог усташког мајмуна већ једном ућуткати...:dash: шта он који к*рац даје "прогнозе"... кретен један, олош један усташки...
 
3400.jpg



 
razbicemo BIH to je samo pitanje vremena

sada imamo i saveznike u BIH Hrvatima



:ok::ok::ok:


СТУДЕНТИ ПОРУЧИЛИ: ЗАУСТАВИТИ МАЈОРИЗАЦИЈУ ХРВАТА


http://rtrs.tv/av/player.php?id=2924&x=0


Лидер ХДЗ-а БиХ Драган Човић рекао је да ће, уколико не буде постигнут договор, Федерација БиХ и БиХ добити власт тек након нових избора, који ће бити одржани највјероватније идуће године, заједно са локалним.

Он је рекао да никада неће пристати на ''некакве трећине и петине'' које хрватском народу нуде лидери СДА Сулејман Тихић и СДП-а БиХ Златко Лагумџија, истичући да Лагумџија само убрзао процес уставних промјена.



Осим у Мостару, протести су данас одржани у још пет градова у Федерацији БиХ - Широком Бријегу, Ливну, Витезу, Жепчу и Орашју.
 
Хоће ли неко овог усташког мајмуна већ једном ућуткати...:dash: шта он који к*рац даје "прогнозе"... кретен један, олош један усташки...

čovek komentariše isto ko i ti tihi i bilo ko na ovom forumu... e sad što njega čuju mnogi a tebe i tihija grupa "zanesenjaka" sa Krste...to je druga stvar :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top