Mесић хоће да призна Косово као шиптарско

DA PONOVIM ZA SVE GLUVE I NAGLUVE:
:arrow: meni lično odgovara Hrvatska u današnjim granicama...ne treba nam ni Hercegovina, ni Boka kotorska ni Srijem...
al zato primjećujem da nekim ovdje forumašima (čitaj: patriJotama) jest bitna i RS i RSK...čak brigaju i za talijane i mađare:lol::roll:
a dok vi tako brigate za nešto deseto....Kosovo lagano klizi niz ruku...:idea:

fala Zeusu tu vam Hrvati neće biti krivi...jer ćemo Kosovo priznate tek poslije Amerike i EUa dakle kad tu pokrajinu prizna gotovo pola sveta (nemojmo zaboraviti da će nezavisnost Kosova podržati i dobar dio latinske amerike i afrike jer sve su to još američko-europske kolonijice):!::!::!:

toliko
 
DA PONOVIM ZA SVE GLUVE I NAGLUVE:
:arrow: meni lično odgovara Hrvatska u današnjim granicama...ne treba nam ni Hercegovina, ni Boka kotorska ni Srijem...
al zato primjećujem da nekim ovdje forumašima (čitaj: patriJotama) jest bitna i RS i RSK...čak brigaju i za talijane i mađare:lol::roll:
a dok vi tako brigate za nešto deseto....Kosovo lagano klizi niz ruku...:idea:

fala Zeusu tu vam Hrvati neće biti krivi...jer ćemo Kosovo priznate tek poslije Amerike i EUa dakle kad tu pokrajinu prizna gotovo pola sveta (nemojmo zaboraviti da će nezavisnost Kosova podržati i dobar dio latinske amerike i afrike jer sve su to još američko-europske kolonijice):!::!::!:

toliko

Па враћамо се на почетне положаје..морамо темеље да поправимо..пре Бечког конгреса..па идемо поново..
 
Знаш шта ...када вам освану Српске заставе у загребу..немој после да кукаш..сами тражите проблема..
Neka hvala, ne bi ja da kačimo te zastave po Zagrebu... Ko bi smatrao te zastave svojma? Jedino ako bi sve Hrvate poubijali/proterali i naselili Srbe tamo... A odakle? Ima nas ~8 miliona na Balkanu i brojka se stalno smanjuje...
 
mesic_tadic_2.jpg

dok tadic nazdravlja mesicu on nam zabija noz u ledja. tadic ustaski drugar i prijatelj

ja znam da moj glas nikada nece otici prijateljima i slugama ustasa kao sto je tadic.
 
Neka hvala, ne bi ja da kačimo te zastave po Zagrebu... Ko bi smatrao te zastave svojma? Jedino ako bi sve Hrvate poubijali/proterali i naselili Srbe tamo... A odakle? Ima nas ~8 miliona na Balkanu i brojka se stalno smanjuje...

Па оно што нас има..Чикаго,.Канада..населимо и ето решеног проблема...
А и акција СТОП БЕЛОЈ КУГИ...искључити струју после 20.00 х и ето наталитета...
 
Знаш шта ...када вам освану Српске заставе у загребу..немој после да кукаш..сами тражите проблема..

to ce biti moguce samo kad ti , kao arhitekta, izgradis postolje za istu...
hahahahahaha...
a vecina tvojih postova, koje sam uopce procitala, pokazuje da ti nista drugo ni ne radis doli kukas...skoro pa mi te je zao...:roll:
 
to ce biti moguce samo kad ti , kao arhitekta, izgradis postolje za istu...
hahahahahaha...
a vecina tvojih postova, koje sam uopce procitala, pokazuje da ti nista drugo ni ne radis doli kukas...skoro pa mi te je zao...:roll:

Ја..:D:D:D..па ти онда слабо знаш да читаш..слабо вам је школство..
али има времена..још сте млада држава..која ће да остари пре времена...

Загреб 2008 Септембар..Српски тенк..на тргу Бана Јелачића (иначе и он Србин)

merkava4_gg.jpg
 
Ја..:D:D:D..па ти онда слабо знаш да читаш..слабо вам је школство..
али има времена..још сте млада држава..која ће да остари пре времена...

Загреб 2008 Септембар..Српски тенк..на тргу Бана Јелачића (иначе и он Србин)

merkava4_gg.jpg

zelim ti da budes u njemu kad dode u Zagreb
 
zelim ti da budes u njemu kad dode u Zagreb

Чуј да будем....ја бих у РСК...али и опет ако Бог да..Вуковар, Задар, Биоград, Книн, Шибеник..само лажови сте велики...ми опалимо из калаша..ви се раскукате на ЦНН да пуцамо из топова..праве аустријске јајаре..разочарао сам се..мислио сам да сте већи ратници..
 
Чуј да будем....ја бих у РСК...али и опет ако Бог да..Вуковар, Задар, Биоград, Книн, Шибеник..само лажови сте велики...ми опалимо из калаша..ви се раскукате на ЦНН да пуцамо из топова..праве аустријске јајаре..разочарао сам се..мислио сам да сте већи ратници..

za pobijediti vas, bilo je dovoljno...,
a i meni je drago sto nismo veliki ratnici, diplomacija nam je jaca strana...zasto bi ratovali kad mozemo sve rijesiti putem CNN-a
 
za pobijediti vas, bilo je dovoljno...,
a i meni je drago sto nismo veliki ratnici, diplomacija nam je jaca strana...zasto bi ratovali kad mozemo sve rijesiti putem CNN-a

Јбг..неће заувек бити пара од продаје приморја..већ вам сада нестаје..а то што вам је дипломатија јаћа страна..боље реци проституција..колико сте продали државе немцима..јбт..сада вас словенци зезају и блокирају границу са све 5 својих војника....а од Српских кандидата СДСС-а..зависи вам влада..пали сте на ниске гране..а Е.У рекла док не вратите све Србе и море словенцима и Италијанима нема у Е.У...жаоми вас је..толика проституција...а на крају ништа..ни за пензију..
 

Back
Top