Quantcast

Mесић хоће да призна Косово као шиптарско

Шалом

Ističe se
Banovan
Poruka
2.642
Милић стари Србин са јутела...сада велики хрват..јбг.када жена узме под своје...

Ходоооооооо видеоооооооооо..можеш причати до сутра..морам признати да сам упознао два три паметна човека..успешна..који чак знају и Крсну Славу коју су им прађедови славили пре него су их насилно поРимокатоличили....

Vidio si ti da ne kažem šta od Dalmacije.....

Milić je iz Slanog kraj Dubrovnika.Hrvat koji se furao na Jugoslaviju. Kad je vidio što "braća" rade vratio se onome što je uvijek bio. Vaš problem je što sebe smatrate nekim pranarodom na ovim prostorima, a najveći vam je nacionalist Hrvat.

Od dva -tri čovjeka koja si navodno upoznao, sva tri Srbi pametni,uspješni i nasilno pokatoličeni. Ha..
Ма неее само су двојца сигурни да су Срби...а да би неко био хрват а не Србин...онда мора да преправљате светску историју..јер сте ви настали после 1054 када је папа пао у јерес...а ми водимо порекло од Адама и Еве..преко Ноја и његових синова..до данас---тако да је неизводљиво да је неко хрват..а да није Србин..нисте ви криви..отвориће вам се очи...

wsox

Domaćin
Poruka
4.186
Ма неее само су двојца сигурни да су Срби...а да би неко био хрват а не Србин...онда мора да преправљате светску историју..јер сте ви настали после 1054 када је папа пао у јерес...а ми водимо порекло од Адама и Еве..преко Ноја и његових синова..до данас---тако да је неизводљиво да је неко хрват..а да није Србин..нисте ви криви..отвориће вам се очи...
Ma mi napravili i Adama i Evu pa sad nek znaš ko ti je dedo i baka:D:D:D:D

eremita

Zaslužan član
Poruka
114.955
.Predsjednik je rekao da će priznati nakon puno drugih država.Šta ti je on zapeo:D
Па нек' призна! Може му се! Али исто тако ЋЕ СРБИЈА ДОНЕТИ ОДРЕЂЕНЕ МЕРЕ ПРЕМА ДРЖАВАМА које тако нешто учине и то ће се одразити на односе две државе... нема проблема, ми и онако немамо никакав капитал у Усрашији а ви сте се овде добро заглибили......

piciginx

Buduća legenda
Poruka
35.996

Ti si vidio nešto,negdje,upoznao neke ljude!!! Nisi se makao iz svog tamnog vilajeta.
Mi nemamo taj problem sa vizama odavno.

Negiranjem Hrvata,Makedonaca,Crnogoraca,Bošnjaka postali ste omiljeni narod na Balkanu. Velika Srbija od Karlobaga-Karlovca-Virovitice nije išla. Propala stvar.
Sada treba negirati sve što ne nesi srpsko ime.....

Svi smo mi Srbi, a Srbi su zapadni Bugari......kažu neki Bugari....

Ti ima bit da si studirao u Kragujevcu. Omiljena literatura ti je klaun Deretić i legendarni Voja.

kyo.

Elita
Poruka
22.686
Stvarno promenjen naziv...mada i dalje nije u redu: umesto siptarsko treba da stoji albansko!

Hm, jel dopusteno da stavim nesto iz hrvatskog tiska?
vidim da osim Velike Srbije čitaš tog ranga i hrvatske novine...potresno..:roll:

sve više se dokazuje moja teza... da se mentoli Srbije i Hrvatske mogu veoma lepo slagati...8-)

jer imaju mnogo sličnih osobina ...

goxy

Zaslužan član
Poruka
106.836
Mnogo Siptara se borilo u hrv. vojsci i kao zahvalu za to Mesic bi im priznao kvazidrzavu
Ne grizi ruku koja te hrani...Znaš ono:)...Kada sediš na dve stolice, jedna ti se obično izmakne:cool:
da se mentoli Srbije i Hrvatske mogu veoma lepo slagati...
Samo što su ovi hrvatski malo više pro-zapadno orijentisani:cool:

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.077
:lol::lol::lol:
On u ovom "objashnjenju"samo kaze da je hrvatsko drushtvo fashistichko pa se on,avaj,protivno svojim uverenjima rekao to shto je rekao i ako tako nije mislio..."ako je rekao jer se ne seca da je to rekao".:lol:
"Objashnjene"ludom radovanju...Ustasha je Ustasha i prvi snimak je jedan od dokaza..a ko zna koliko toga shto Hrt krije josh ima.
A to koja je politichka pozadina NDH izbora za pushtanje toga na TV stvarno me zabole.

kyo.

Elita
Poruka
22.686
:lol::lol::lol:
On u ovom "objashnjenju"samo kaze da je hrvatsko drushtvo fashistichko pa se on,avaj,protivno svojim uverenjima rekao to shto je rekao i ako tako nije mislio..."ako je rekao jer se ne seca da je to rekao".:lol:
"Objashnjene"ludom radovanju...Ustasha je Ustasha i prvi snimak je jedan od dokaza..a ko zna koliko toga shto Hrt krije josh ima.
A to koja je politichka pozadina NDH izbora za pushtanje toga na TV stvarno me zabole.
složit ćeš se
da se u ratnim 90iima svašta pričalo i govorilo a sve pod nabojem rata i nabojem mržnje prema onom s druge strane...nbilo je toga i uvas kao i unas...
sama snimka govori da je to snimano ko zna gdje i u kakvim okolnostima...ta snimka nikad nigdje nije objavljena prije već danas kad je rat davno završio
i tom snimkom ga se samo želi diskreditirati od strane onih u Hrvatskoj koji slušaju Thompsona, pudraju tikvu i govore da nisu depre za govornicom a posle ganjaju dečkiće koji bi im mogli biti sinovi, a kući ih čeka frustrirana rospija na koju se verovatno može uzbuditi ako mu dotična stavi "u" na picu...o kome je riječ nije važno...
Mesić je stvarno jedini političar za kojeg se može reči da je dosad najbolje šta nam se moglo desiti u ovoj kreketačini hrvatske kvazipolitičke scene:shock:

kyo.

Elita
Poruka
22.686
Najbolje shto imate je Ustasha..tuzno...takav kod nas je u Hagu.
gle za mene on nije ustasha...da jest vjerojatno ne bi dobio tolika ordenja i priznanja od Rusa, Židova...ima i reputaciju u svijetu...
uostalom kako kod nas narod kaže...:Dko ti dođe na sprovod govori kakav si čovjek bio...Slobi nije došao ni jedan predsjednik, a Njofri samo turski:mrgreen:
Mesiću kad jednog dana ode u "večna lovišta" će doć sigurno mnogi...neće doduše bit kao na Titovom....al da će bit bit će;)

već sad ljudima u Hrvatskoj sa strepnjom gledaju završetak drugog Mesićevog mandata jer će biti teško nać tako omiljenog političara kako u Hrvatskoj tako i u svijetu kao on

toliko

Poruka
4.422
gle za mene on nije ustasha...da jest vjerojatno ne bi dobio tolika ordenja i priznanja od Rusa, Židova...ima i reputaciju u svijetu...
uostalom kako kod nas narod kaže...:Dko ti dođe na sprovod govori kakav si čovjek bio...Slobi nije došao ni jedan predsjednik, a Njofri samo turski:mrgreen:
Mesiću kad jednog dana ode u "večna lovišta" će doć sigurno mnogi...neće doduše bit kao na Titovom....al da će bit bit će;)

već sad ljudima u Hrvatskoj sa strepnjom gledaju završetak drugog Mesićevog mandata jer će biti teško nać tako omiljenog političara kako u Hrvatskoj tako i u svijetu kao on

toliko

moj naklon...i to sve do poda...onako majestetski...:wink:

Шалом

Ističe se
Banovan
Poruka
2.642
Ti si vidio nešto,negdje,upoznao neke ljude!!! Nisi se makao iz svog tamnog vilajeta.
Mi nemamo taj problem sa vizama odavno.

Negiranjem Hrvata,Makedonaca,Crnogoraca,Bošnjaka postali ste omiljeni narod na Balkanu. Velika Srbija od Karlobaga-Karlovca-Virovitice nije išla. Propala stvar.
Sada treba negirati sve što ne nesi srpsko ime.....

Svi smo mi Srbi, a Srbi su zapadni Bugari......kažu neki Bugari....

Ti ima bit da si studirao u Kragujevcu. Omiljena literatura ti je klaun Deretić i legendarni Voja.
јес га лупаш..Србине папски...боли истина..знам...али ће се навикнеш..није лако на почетку..али прође криза..пут ка излечењу увек је тежак..