Mesi je najbolji fudbaler svih vremena!

Belgradeboy

Poznat
Moderator
Poruka
9.797
Najveci ikada:

Cristiano-Ronaldo-Dancing-Yacht-Saint-Tropez-Photos.jpg

🥰 :heart2: 🤗
Derpenaldo.

DarkMoon

Elita
Poruka
18.877
Od igrača koje sam ja gledao bolji od Mesija su bili i Zidan i Roberto Badjo, i Nazario Da Lima Ronaldo(Pravi Ronaldo). Zidan je bio strašan organizator. Ronaldo je imao brzinu. Badjo je možda najkompletniji igrač.
Trenutno su od aktivnih igrača bolji od Mesija Mbape, Neimar, Vinisijus Žunior i Haland
Badjo jeste bio dobar ali ne toliko kompletan kao Zidan ....ovaj davao golove i levom i desnom i glavom i driblao i namestao golove,imao vrhunsku odbranu, organizaciju...sve ...i plus kao trener sta je osvojio ....

fanstebre

Poznat
Poruka
7.036
Kazu za njega da je igrao fudbal kao da ga sam izmislio ....najbolji definitvno.
Гравесен кад је отишао из Реала рекао је да Зидан није човек јер није могао да му узме лопту ни уз фаул. Он даље говори како се дешавало да неколико тренинга за редом Зидан нема ни један погрешан пас или изгубљену лопту.
Слична је била прича и кад је Бразил играо СП 2002 против Турске у полуфиналу. Хасан Шаш говори како им је тренер рекао да секу нападе Бразила фаулом на центру...."брзо смо схватили да то није могуће, а и кад смо успели судија је давао предност јер је лопта опет завршавала код њих".
Какве је све дуеле трпео Зуба Роналдо...падавичар Нејмар не би могао да игра такав фудбал.

Ниједан играч данас не може да уђе ни у шири избор за најбољег свих времена

Petar_Petrovic

Veoma poznat
Poruka
12.484
Роналдињо је мој избор. Најатрактивнији фудбалер икада. Одмах после њега Зуба и Марадона па ЗиЗу.
Izjava Gatuza parafraziracu,,kada vidim sta sve može sa loptom zapitam se da li sam ja uopšte fudbaler,, :mrgreen:

Petar_Petrovic

Veoma poznat
Poruka
12.484
Гравесен кад је отишао из Реала рекао је да Зидан није човек јер није могао да му узме лопту ни уз фаул. Он даље говори како се дешавало да неколико тренинга за редом Зидан нема ни један погрешан пас или изгубљену лопту.
Слична је била прича и кад је Бразил играо СП 2002 против Турске у полуфиналу. Хасан Шаш говори како им је тренер рекао да секу нападе Бразила фаулом на центру...."брзо смо схватили да то није могуће, а и кад смо успели судија је давао предност јер је лопта опет завршавала код њих".
Какве је све дуеле трпео Зуба Роналдо...падавичар Нејмар не би могао да игра такав фудбал.

Ниједан играч данас не може да уђе ни у шири избор за најбољег свих времена
Ima još takvih izjava o Zidanu.
Navodno su Bati Mirković rekli da ga ne napada na treningu,jer će od njega da napravi budalu kao i od ostalih stopera Juventusa....:mrgreen:

Petar_Petrovic

Veoma poznat
Poruka
12.484
Kazu za njega da je igrao fudbal kao da ga sam izmislio ....najbolji definitvno.
Meni je bila uvek fascinantna elegancija sa kojom je igrao,nešto kao Federer u tenisu.
Svi ti veliki majstori imaju tu prefinjenost i eleganciju u igri,danas mi je npr. Modric neprikosnoven po tom segmentu možda čak i više od Mesija,pre njega Iniesta itd.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.