MERKELOVA POZIVA BALKANCE DA RADE I ŽIVE U NEMAČKOJ: Fali im više od milion radnika, a evo šta donosi novi zakon (VIDEO)

Brkaš pojmove žestoko!? Da nismo na crno poslovali devizama u doba socijalizma( čitaj, INFLACIJE!), pola nas bi pocrkalo od gladi! A višak si položio u banku i dobio preko 10 odsto kamata godišnje ako si i oročio! A onda su ti to oročeno 90-tih MAZNULI! :zcepanje: :zcepanje:
Ma ne lupetaj, većina 90ih i nije imala devize 😂
 
Ako si dozvolio da ti ameri uvale svoju bazu na Kosovu, pitanje je šta je sve još bilo u aneksima Kumanovskog sporazuma? :zcepanje: :zcepanje:Konkretni zamišljeni primer: Ako si se obavezao da ćeš da jeftino uvezeš argentinske ratne rezerve stare 50 godina, jasno je da će domaća stočarska industrija POPUSHITI kubansku cigaru!
 
KO???? Oni koji i danas hvale taj Bravarev režim? Mislim da si teški psihijatrijski slučaj ako te režim opljačkao, a ti ga i dalje hvališ? :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Vidi nisam ja taj koji u svakom postu random lupa smajlice , tebi mora da je dobro u svakom režimu 😆
🏥 laza 😂
 
Vidi ovo.

Screenshot_20191220-041123~2.png


Nema vozi Miško. 😆
 
merkelova nema dece. švabe podbacile. ali bi zato da one koju dodju pretvore u buba švabe.

to nije samo nemačka zla sudbina. slično čeka ostali "bogat, napredan i civilizovan" svet.

ko ih ebe... blago prostima duhom carstvo je njihovo nebeskoooooooooooooooo.

predstava da će se živeti srećnije što imaš više para i više rmbaš je utopijaaaaaaaaaaaaaaaa.
 
Koji si ti PAPAK! Kod Bravara si mogao da imaš JEDNU štednu knjižicu u kojoj je na svakoj drugoj-trećoj stranici mogla biti navedena štednja u bilo kojoj valuti! ( vidi sliku za DEM). To je kasnije zbog DEBILNOSTI pri obradi ukinuto! Za svaku valutu trebaš POSEBNI RAČUN!

Pogledajte prilog 626113
Koji si ti PAPAK! Kod Bravara si mogao da imaš JEDNU štednu knjižicu u kojoj je na svakoj drugoj-trećoj stranici mogla biti navedena štednja u bilo kojoj valuti! ( vidi sliku za DEM). To je kasnije zbog DEBILNOSTI pri obradi ukinuto! Za svaku valutu trebaš POSEBNI RAČUN!

Pogledajte prilog 626113

Baš me interesuje kakav si ti PAPAK i pričaš meni o takvim stvarima kako je bilo.Ja sam imao na štednji kada ti nisi ni čuo o štednji.
Već sam ti objasnio da samo franke imam jer tako i dobijam.Da ti pomognem malo.Reko bi da ti pričaš o 91-oj godini a bravar je umro
osamdesete.Samo reci šta te zanima konkretno-dobićeš obaveštenje iz prve ruke.
 
Боље да Меркелова пошаље младе немачке студенткиње овде на екскурзију, па да се врате у двоструко већем броју.
Кад већ они тамо неће да их опремају...

Nisko ste spali.
 
Kako ko? Najveća pljačka je bila kada je službeni kurs bio recimo 8 dinara za marku, a u banci su ti za devize na štednji priznavali i isplaćivali samo 2 dinara po marki!
neki biznismeni su kupovali marke od NBS p državnom kursu, a prodavali na ulici...kakav je to biznis bio
 
nije jedina, neviđene pljačke su se odigravale...a i danas se pljačka, sve u režiji političara...dok botovi i krezubi glasaju

Dužan sam da ti odgovorim kako se dolazi do nekretnine ali samo u CH: ( u drugim zemljama nisam u toku znam samo da je u D mnogo jevtinije?
Evo jedan primer: Kupiš stan a košta milijon.Prvi korak je da bi uopšte sanjao o nekretnini najmanje 20% gotov novac.( 25% je bolje veće su šanse)
Prva hipoteka je 15% druga 65%. troškovi: prva hipoteka se vraća 15 godina dakle 10,000 franaka godišnje.Ako je kamata na dug samo 2% to će
biti 16,000 franaka godišnje. jedan ili 2% trebaće ti za održavanje stana,domar,uprava,itd.Otprilike jedno 40.000 franaka godišnje.Ako se računa
da kroz život se dešavaju raznorane zajebancije kao naprimer neka srčka gubljenje radnog mesta možeš ostati i bez tih 200,000 što si malo skupio.
Zato i kažem da nije to lako i treba dobro razmisliti pre nego što se ode u neki nepoznati tunel.
 
Dužan sam da ti odgovorim kako se dolazi do nekretnine ali samo u CH: ( u drugim zemljama nisam u toku znam samo da je u D mnogo jevtinije?
Evo jedan primer: Kupiš stan a košta milijon.Prvi korak je da bi uopšte sanjao o nekretnini najmanje 20% gotov novac.( 25% je bolje veće su šanse)
Prva hipoteka je 15% druga 65%. troškovi: prva hipoteka se vraća 15 godina dakle 10,000 franaka godišnje.Ako je kamata na dug samo 2% to će
biti 16,000 franaka godišnje. jedan ili 2% trebaće ti za održavanje stana,domar,uprava,itd.Otprilike jedno 40.000 franaka godišnje.Ako se računa
da kroz život se dešavaju raznorane zajebancije kao naprimer neka srčka gubljenje radnog mesta možeš ostati i bez tih 200,000 što si malo skupio.
Zato i kažem da nije to lako i treba dobro razmisliti pre nego što se ode u neki nepoznati tunel.
Da.

Ali te hipoteke na 30 godina se odobravaju mlađima, a ne osobama kao Ludi Živko i Miša Ronja.
 

Back
Top