Quantcast

Merix prašak za veš - đubre?

stevca

Iskusan
Poruka
5.083
meni se pokazao kao sranje. ako fleke mozemo raqzvrstavati u bleze i jace, ni one blaze mi ne skida.

bijeli perem u persilu, sa visokom temp je savrsen.

za sareni samo tecni Prewoll i ekstra mi ocuva boje. stim da sve perem u masini.

a tek dm-ove maramice za skupljenje boje, spomenik pronalazacu. :worth:

- - - - - - - - - -

Kupio ja jednom na akciji, 3 kg neka smešna cena... I sad, sumnjiv mi bio odmah na oko, ja uzmem i razmutim u čaši tople vode kad ono na dnu ostaju neke male bele kuglice kao oblutci... Ja izvadim, ne mogu da razmažem, ne mogu da zdrobim, kao kamen! Posle sam pitao jednog tehnologa - kaže to su ti ispunjivači, dodaju se kako bi se povećao volumen pakovanja... Što više to bolje :hahaha:

Ako ne gledaš, nema šanse da provališ

mama mi se zali da njoj konstatno ostaje taj dio u dijelu za prasak. ne povuce ga. sa ostalim sve ok.

Tzar

Veoma poznat
Poruka
11.796
Kad pomenu Persil. Vec neko vreme koristim kapsule. 7-8 meseci. Kupim ih kad su na akciji, 14 pranja, dok to potrosim ponovo dodje negde akcija, Van akcije nije isplativo u poredjenju sa cenom praska.

Isto vreme koristim i coccolino omeksivac. Nista posebno, ali je pakovanje kao da ima 17 litara. Svaki put sipam cep i nisam potrosio ni petinu flase. :D