Quantcast

Mere nove vise u vazduhu u Srbiji zbog korone

Poruka
4.146
Sve vise se oseca "miris" zatvaranja u Srbiji na okupatorskim medijima zbog korone. Ocigledno Vucica pritiskaju oni koji vladaju srbijom. Naravno svi gore znaju da je korona glupost jer i sami ne nose maske nigde ali moraju da slusaju naredjenja okupatora kao namesnici.

E sad ono zbog cega pisem ovu temu je to vezano za zatvaranja. Ljudi moji ajde pametni ste, obrazovani, imate kolko tolko inteligencije pa mi sad red=cite jel ovo logicno sledece sto cu napisati.

KAZU SKRATICE RADNO VREME PRODAVNICA, POSTI, I SVIH JAVNIH USTANOVA!!!!

Jel to normalno po vama ajde logicno kad razmislite? Znaci kad skrate radno vreme prodavnica i svega ZNACI DA U VREMENU KAD BUDE OTVORENO BICE ENORMNE GUZVE!!!! I sad ako su enormne guzve to ce znaciti da ce se virus jos vise i jos bolje prenositi!!!

ZNACI ELEMENTARNA LOGIKA NAVODI DO ZAKLJUCKA DA BAS OBRNUTO TREBA DA SE STO VISE RASTEGNE RADNO VREME JER ONDA CE GUZVE BITI MANJE A SAMIM TIM I ZARAZAVANJE!!!! DA SE JA PITAM JA BIH NAPRAVIO DA MEGAMARKETI RADE 24H DNEVNO

I eto pametni ste ljudi pa mi recite jel sam u pravu ili nisam. Znaci kad se smanji radno vreme zarazavanje ce biti samo vece.

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.227
Sve vise se oseca "miris" zatvaranja u Srbiji na okupatorskim medijima zbog korone. Ocigledno Vucica pritiskaju oni koji vladaju srbijom. Naravno svi gore znaju da je korona glupost jer i sami ne nose maske nigde ali moraju da slusaju naredjenja okupatora kao namesnici.

E sad ono zbog cega pisem ovu temu je to vezano za zatvaranja. Ljudi moji ajde pametni ste, obrazovani, imate kolko tolko inteligencije pa mi sad red=cite jel ovo logicno sledece sto cu napisati.

KAZU SKRATICE RADNO VREME PRODAVNICA, POSTI, I SVIH JAVNIH USTANOVA!!!!

Jel to normalno po vama ajde logicno kad razmislite? Znaci kad skrate radno vreme prodavnica i svega ZNACI DA U VREMENU KAD BUDE OTVORENO BICE ENORMNE GUZVE!!!! I sad ako su enormne guzve to ce znaciti da ce se virus jos vise i jos bolje prenositi!!!

ZNACI ELEMENTARNA LOGIKA NAVODI DO ZAKLJUCKA DA BAS OBRNUTO TREBA DA SE STO VISE RASTEGNE RADNO VREME JER ONDA CE GUZVE BITI MANJE A SAMIM TIM I ZARAZAVANJE!!!! DA SE JA PITAM JA BIH NAPRAVIO DA MEGAMARKETI RADE 24H DNEVNO

I eto pametni ste ljudi pa mi recite jel sam u pravu ili nisam. Znaci kad se smanji radno vreme zarazavanje ce biti samo vece.o
Sve sto si napisao,potpuno je tacno,kao da je prepisano iz Biblije.Podrzavam tvoj predlog,u pogledu radnog vremena marketa.Samo ogranicen um bi
skratio radno vreme,sto bi napravilo guzve u radnjama,koje prodaju hranu.

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.227
Grindelwald ---- Sve vise se govori u nasoj zemlji,o sveopstoj digitalizaciji. Samo mislim da veoma malo ljudi je svesno,sta ce ta digitalizacija
da znaci za enormni porast nezaposlenosti.Postepenim uvodjenjem robotike u fabrikama,broj nezaposlenih radnika je drasticno povecan.Uvodjenjem
kompjutera u radnimi organizacijama,otpao broj zaposlenih,na poslovima daktilografije,knjigovodstvenim poslovima,administraciji....itd,itd.
Digitalizacija na prvi pogled,deluje fantasticno.Ali sta sa hiljadama,sa stotinama hiljada nezposlenih muskaraca i zena.Pogledajte beogradske ulice.
Grad je kupio sve moguce masine,za ciscenje i pranje ulica,za skupljanje otpalog lisca sa drveca u jesenjim uslovima.Isto vrlo lepo,vrlo kulturno.
Ali,da li se neko pita,koliko je manuelnih radnika,ostalo bez plate,koliko njihove dece bez hrane.Svaka inovacija,svaki novi izmisljeni uredjaj,
zamenjuje ljudsku radnu snagu,a to u krajnjoj liniji,dovodi do odpustanja radnika,do povecanja nezaposlenih ljudi...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.