Mercedes ili Severina

Incognito:
E, da... kad vec pricas o 'boljim muskarcima', i ako to nije tema, mene zaista zanima sta vidite u Jaricu, Sapicu i ostalim sportasima?

Ok... postujem ih ja po tome cime se bave, ali tesko da je ijedna od vas upoznala njihovu 'unutrasnju' stranu... Tako da o pozeljnosti istih mozete razmisljati samo po fizickoj atraktivnosti... E, dajte recite sta je toliko lepo na recimo Jaricu... Pa on mi dodje skoro kao najveca rugoba u celoj kosarkaskoj reprezentaciji...

Zasto se ljudi loze na 'popularne' likove... to ja zaista nikada necu shvatiti!

Poz.


Evo ja ne znam ko je ni Saric , ni Jaric, milim znam da su sportisti i sigurno sam ih videla, ali nikako ne mogu da zapamtim! :D
 
Gazdarica:
Hmm, vidjela sam je kao plavusu u nekom spotu... A crnka sam ranije bila, pa mi dosadilo...
No, ono sto je najvaznije u cijeloj prici je da ja uopste ne izgledam kao model, ili kao neka riba za kojom se okrecu na ulici... Izuzimajuci tranzitne puteve, ali tamo vozaci trube, blicaju ili dobacuju svakom zensku madjem od 45 godina...
Ja sam jedna sasvim prosjecna zena, koja je, eto, slucajno ili namjerno, dobra u krevetu...

Zivjele prosjecne zene! :roll: :) :D :lol:
 
Ja bih se na primer skromno zadovoljila sa jugicem zarad onakvog sexa (kao na snimku) tj. dobranog tipa (onaj i nije neki).... takodje to mi je i nekako dostupnije i blize :lol: :lol: :lol:
A kad bih vec imala strava sex sa tako nekom facom pa na primer za rodjendan dobijem meckicu ihaj strava nece se baci!
 
Musko:
Sta bi ste izabrali:Mercedes ili da mozete narednih 10 god kad god pozelite da imate sex sa Severinom (ili Modelsicom ili mozda Gazdaricom...po vasem izboru)?
Isto pitanje za devojke:Mercedes ili sex kad pozelis sa Markom Jaricem,Sapicem ili...s kim god

Mercedes sine pa da se ne mucim vise sa ovim krsom sto imam sad:( A najmanje sto mi treba je umisljena Severina i ove nasminkane modelsice . Za Gazdaricu necu nista reci, nikad je nisam vidio, mozda je "zenica" dobra, ko zna, ali ako je iz Banja Luke mozda se nekad vidimo:) pa odemo na kaficu sa tim "mercedesom". Ispado sad neki krkan:) al sta bi, gledam samo sta je isplatnije.

Pozdrav
 
Mercedes je Mercedes, a ribe kao sto je Severina mozes naci na svakom koraku, bar sto se ove zemjle tice,narocito ako imas "Mecu". To je vrlo tragicna situacija, moram da naglasim, jer kada tipovima upotreba sharma i kreativnost padne do zemlje, onda ulogu preuzimaju niskoprofilne gume i auspuh pozamasnih dimenzija. Hej, pa ni Severina se sigurno ne bi onako slatko izdrndala da je lik bio ulicar i nije imao jahtu gde je navodno kasete snimljena. ja sam skroz skrenuo sa teme, glasam za Mercedes, jer je moja mala sigurno lepsa od "Sheverine".
 

Back
Top