Mercedes ili Severina

just a girl:
Pa da sreo si mene u prolazu a nisi ni znao da sam to ja.I opet ces me sresti i neces znati. :!:
Opet ova,sta bre bulaznis ?
Da se vratim na temu. Mercedes mi je ekstremno ruzan auto i nikad ga ne bi vozio (cak i kad bi bio mafijas i imao love) a Severine,Modelsice i tako te praznoglave ne bi pipnuo ni stapom. Takve glupacice na koje je ciljao autor ove teme i na koje se verovatno lozi i drka, uopste me ne zanimaju.
 
Goljo,predpostavljam da ne volis tu vrstu muzike,pa ovako komentarises.Ok je to,svako slusa ono sto voli.Tek,heh,kako bre,pa bas te sto navede,nekako mi mnogo dobro izgledaju.Sad da ih ne bih kresnu,lago bi sam sebe kad bih reko NE.Dal bi one pristale,e to.....
A Mercedes,pa MUSKO,na koji tip Mercedesa si mislio?
 
Gazdarica:
Musko:
Pa eto..Ja sam lep muskarac,zamnom se zene okrecu,ali sam los u krevetu.A sta cu...talentovan sam za neke druge stvari,a ne za sex..sta da se radi.
Ah, tako je to u zivotu... Svako ima neke kvalitete... Ipak, ti svoje umijece u krevetu, svakako da mozes popraviti...
Stoga, u akciju... :!: :!: :!:
:lol: :lol: :lol:
I onaj koji nezna matematiku, moze vezbom da nauci da resava zadatke,ali nikada nece postati matematicar.
Nego, neodgovori ti meni na pitanje da li je sex precenjen.Dakle, sta biras Merc ili 10 god sexa sa osobom koji ti izaberes(naravno da se ne racuna covek tvog zivota,dakle nista ljubav, samo sex.)
 
Musko:
Gazdarica:
Musko:
Pa eto..Ja sam lep muskarac,zamnom se zene okrecu,ali sam los u krevetu.A sta cu...talentovan sam za neke druge stvari,a ne za sex..sta da se radi.
Ah, tako je to u zivotu... Svako ima neke kvalitete... Ipak, ti svoje umijece u krevetu, svakako da mozes popraviti...
Stoga, u akciju... :!: :!: :!:
:lol: :lol: :lol:
I onaj koji nezna matematiku, moze vezbom da nauci da resava zadatke,ali nikada nece postati matematicar.
Nego, neodgovori ti meni na pitanje da li je sex precenjen.Dakle, sta biras Merc ili 10 god sexa sa osobom koji ti izaberes(naravno da se ne racuna covek tvog zivota,dakle nista ljubav, samo sex.)
Bez talenta mozda ne mozes da budes vrhunski izvodjac, ali dobar, svakako da mozes biti...
A na tvoje pitanje tesko mi je da odgovorim, jer se definitivno ne bih mogla 10 godina sexati s osobom, koju ne volim... :roll:
 
Incognito:
E, da... kad vec pricas o 'boljim muskarcima', i ako to nije tema, mene zaista zanima sta vidite u Jaricu, Sapicu i ostalim sportasima?

Ok... postujem ih ja po tome cime se bave, ali tesko da je ijedna od vas upoznala njihovu 'unutrasnju' stranu... Tako da o pozeljnosti istih mozete razmisljati samo po fizickoj atraktivnosti... E, dajte recite sta je toliko lepo na recimo Jaricu... Pa on mi dodje skoro kao najveca rugoba u celoj kosarkaskoj reprezentaciji...

Zasto se ljudi loze na 'popularne' likove... to ja zaista nikada necu shvatiti!
E bas,jeste sportista,ali Jaric nije lijep nikako...

Poz.
 
Htjedoh reci da sam dosad mislila da samo meni Jaric nije lijep,ali sad vidim da nisam jedina.Sto jeste jeste covjek,iako je sportista nije ni najmanje privlacan...Ali valjda su ukusi razliciti...
 
DON:
blondi:
samo da vam šapnem :wink: ... Severina je zauzeta... i to što če večinu verovatno šokirati :shock: : mojom drugaricom 8) ... so keep on looking for more appropriate girl :lol: :lol: :lol:

Ma nije valjda sa onom ,sto pijete kafu stalno zajedno?Znas na koju mislim......??????????

ma jok bre ... ali živa istina dok je Seve bila na koncertu u LJ smuvala se sa tom mojom ortakinjom ... eeee šta da se radi .... ljubav je ljubav ... mada ja ne bi nikad zamenila onako čvrst jak muški zagrljaj za... ,-)
 
sanja:
koja se zabavljala sa profi sportistom, ako jos ima mozga odlucice se za mercedes. moze i jugo, ali novije godiste.
bez uvrede, sportisti su sjajni momci ali tako usko okrenuti ka sebi i svojoj karijeri da je svaki napor da se udje u to kolo bespotreban. princezi svaka cast... i zelim joj puno srece i ljubavi.
zamislite ovakav dan: ustajanje, trening, pa kondicioni trening, kratak odmor, drugi trening, pa malo prezvakavanja u klubu, pa sve sem ljubavi. ustvari je najbolje kad je daleko, na utakmici npr. tada ima vremena za tel. razgovor duzi od 4 min.
dakle, sportista ili auto-mercedes!!!

Hvala ti Sanja draga na lepim zeljama (trebace mi sva moguca vilinska pomoc) tek sam ih sada videla. Da izmedju sportiste i mercedesa je tezak izbor. A koji je mercedes u pitanju?
Znam za ceo dan na treninzima sto mi trenutno odgovara, jer ja iako radim i dok dodjem kuci i odmorim on je zavrsio sa tim. Nervira me to sto je naravno posle toga umoran i... nije bas raspolozen za komunikaciju. Ja sam nova u tom stripu i pokusavam da svoju rolu odigram sto bolje mogu. Ali mi sve to malo sada smeta... Mozda kada bi se navikla, posle nekog vremena... Ne znam kako bi bilo da zivimo zajedno.
Uglevnom... Odgovor na pitanje poznata faca ili mercedes:
Audi onaj kabriolet, minijaturni... Definitivno. I ja za volanom! Ne volim da me voze!
 
He he... kuda ode ova tema...

No, u svakom slucaju, sto se tice veza izmedju profi sportista, zar se niko nije zapitao zasto ta doticna gospoda nemaju ni devojke (da ne racunamo kratkorocne mesecne veze), a kamo li zene?

Pravi profi sportisti (oni sa svetskom reputacijom) vec do 25-e obezbede sebi itekako lagodan zivot u kome bi bilo mesta ne za jos jednu, vec za mnogo 'drugih' osoba...

Medjutim, umesto toga, oni se ozene nekom babuskerom kad napune 40-50, tj. kad se pretvore u trenere, selektore, itd. pa im nije potreban bas ceo dan na terenu...

No, princezo, tebi srecno... Dokazite da statistike o odrzanju veza izmedju sportista i 'normalnih' ljudi nisu uopste tacne... Sto neko jednom rece 'Zivot - to je pokusaj obaranja statistike'...

A sto se direktne teme tice... Ni Severinu ni Mercedes! ... Ona mi nikad nije bila preterano simpaticna ili seksipilna, a mercedesa ne bih vozao ni za zivu glavu (ne pitajte zasto)... Sad, ako neko ponudi Severina ili Jaguar XKR, tu bih se vec zamislio :lol:

Poz.
 

Back
Top