Quantcast

Merac temperature za PC

dextermullen

Početnik
Poruka
23
Postoje li meraci temperature koji se kace na pc, koji mere temperaturu u prostoriji gde je PC i salju tu informaciju informaciju serveru ?
Postoji nesto slicno kao toplomer , ali meri sobnu temperaturu...Termometar

Mozes "to" cudo tehnologije da stavih npr. na PC i da pogledas ocima koja je sobna temperatura (preskaces server) a inace skini bilo koji program http://www.alcpu.com/CoreTemp/

koji ce da ti kaze kolika je radna temperatura CPU-a, to ti je bitnije nego sobna...

Poz!

benitez

Primećen član
Poruka
558
Da li kuci mogu da postavim termomear i prikacim ga za PC a da sa udaljenog mesta servera uvek vidim koja mi je temperatura u kuci ? ili bolje da sam pitao da li tako nesto postoji i da li je izvodljivo to sto mislim ?

dextermullen

Početnik
Poruka
23
Da li kuci mogu da postavim termomear i prikacim ga za PC a da sa udaljenog mesta servera uvek vidim koja mi je temperatura u kuci ? ili bolje da sam pitao da li tako nesto postoji i da li je izvodljivo to sto mislim ?
Koliko ti imas godina? Imas termometar , stavi ga na PC da stoji na kucistu, ili pored monitora! ne kapiram te sta ce ti SOBNA temperatura? Onda uzmes telefon i nazoves babu ili mamu i pitas koliko pokazuje termometar?Sta ce ti ta informacija kad nisi kuci?

Zbog grejanja, radijatora ili cega vec?

Kakav server ti spominjes ? Znas sta su uopste serveri, I cemu sluze?

Poz!

benitez

Primećen član
Poruka
558
Recimo da imam staklenik u kome mora da bude odredjena temperatura, tu imam PC i potrebno mi je da pratim temperaturu koja ce mi biti javljena na kucni racunar SERVER da kazem jer bi preko njega da kontrolisem zalivanje i zagrevanje i provetravanje.
Koliko ti imas godina? Imas termometar , stavi ga na PC da stoji na kucistu, ili pored monitora! ne kapiram te sta ce ti SOBNA temperatura? Onda uzmes telefon i nazoves babu ili mamu i pitas koliko pokazuje termometar?Sta ce ti ta informacija kad nisi kuci?

Zbog grejanja, radijatora ili cega vec?

Kakav server ti spominjes ? Znas sta su uopste serveri, I cemu sluze?

Poz!

dextermullen

Početnik
Poruka
23
Recimo da imam staklenik u kome mora da bude odredjena temperatura, tu imam PC i potrebno mi je da pratim temperaturu koja ce mi biti javljena na kucni racunar SERVER da kazem jer bi preko njega da kontrolisem zalivanje i zagrevanje i provetravanje.
Jeftinije i jednostavnije ti je da kupis termostat i da ga prikacis na radijatore ili sta vec i koliko mu stavis toliko ce i da odrzava temperaturu...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.