Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Mentalni sklop današnje vlasti u Srbiji

Podržavaoci i glasači današnje vlasti u Srbiji su:

• Idolopoklonički dupeuvlakači

• Izrodi,NWO,Libtardi

• Muslimani

• Prodani ološ

• Ostalo,dopisati u komentaru

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Indigo3

Domaćin
Poruka
3.262
Podržavaoci i glasači današnje vlasti se dele na aktiviste i simpatizere.
Aktivisti se dele na ideologe i oportuniste, jasno je kojih ima više, a simpatizeri su soj koji niko još nije potkupio niti zadobio za sva vremena, ali objektivno sagledavaju stvari i možda ih je nešto na sentimentalnom planu privuklo određenom broju na glasačkom listiću, ili su pak malo drugačiji-strahuju za posao ili neku sferu života ako ne glasaju jer (ne znam iz kojeg razloga).
Lično sam običan simpatizer i samo jedna osoba mi je simpatična, ne jer mi je obećano radno mesto ili bilo koji benefit jer sa ovom državom imam jedan jedini deal a to je da joj platim porez na vreme bez da računam na ijednu državnu instituciju, pa ni zdravstvo, ali zdušno podržavam ideju o stimulaciji medicinskog kadra sa još 10%, zasluženo je.
(Uvek su me intrigirali skupovi SNS stranke, i bar jednom moram sebi priuštiti to iskustvo da vidim šta se tamo dešava.
Neko kaže-pije se kruškovača, neko da se planiraju nekakvi izleti i ekskurzije, neki da je dužnost podeliti što više nekih letaka po ulici... neki da su tako sebi pronašli posao iz snova...
Nemam pojma šta bih na takvom sastanku radila jer ništa od navedenog mi nije neki imperativ, ali de da se uverim...
I tačno kapiram da bi trebalo to da uradim tamo posle izbora.)

blooser

Veoma poznat
Poruka
10.123
Mislim da muslimani ne treba da stoji u opcijama, nikako. Medju njima ima dosta casnih ljudi, i na kraju i oni trpe ovu idiotsku vlast.
Sto se tice ostalih opcija - sve su zastupljene, to su ti profili ljudi.

Samo sam hteo da kazem nesto drugo - mnogo se bavimo ovom vlascu. Sta ti imas od ovoga? Analiziras najnizi sloj ljudi u nasoj drzavi, olos, umesto da se fokusiramo na to kako da ovu vlast SMENIMO i kako da PROMENIMO SISTEM i UNAPREDIMO SRBIJU.

Znaci manite se kritike vlasti, ima je dovoljno, treba da se fokusiramo na to kako da je smenimo i kako da promenimo sistem i da Srbija konacno krene napred pravim putem.

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.669
Mislim da muslimani ne treba da stoji u opcijama, nikako. Medju njima ima dosta casnih ljudi, i na kraju i oni trpe ovu idiotsku vlast.
Sto se tice ostalih opcija - sve su zastupljene, to su ti profili ljudi.

Samo sam hteo da kazem nesto drugo - mnogo se bavimo ovom vlascu. Sta ti imas od ovoga? Analiziras najnizi sloj ljudi u nasoj drzavi, olos, umesto da se fokusiramo na to kako da ovu vlast SMENIMO i kako da PROMENIMO SISTEM i UNAPREDIMO SRBIJU.

Znaci manite se kritike vlasti, ima je dovoljno, treba da se fokusiramo na to kako da je smenimo i kako da promenimo sistem i da Srbija konacno krene napred pravim putem.
I koga onda postaviti? Kralja? :super:

Droid

Buduća legenda
Poruka
37.109
Glasaci vlasti su pickice. Dakle goavanca i kukavice uz to i nesposobni. Dakle misevi koji prose za koricu hleba, a ako im neko namaze i pastete padaju u trans. Ne zovu ih dzabe sendvicarima. To su vecinom nepsosobni ljudi koji nemaju drugog izbora nego da padaju izuzetno nisko kako bi se prehrabili. Manji deo glasaca su lopovi i spletkarosi koji koriste pogotovo lokalne nivoe kako bi dosli do opstinskih nekretnina i druge materijalne koristi. U oba slucaja izuzetno nemoralni ljudi.

Sto se vlasti tice oni su krem de la krem ovih drugih.

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.669
Nemamo mi diktatora, samo je problem u tome sto Srbi nisu navikli na demokratiju pa se
poglavito vezuju uz vodje. U demokratiji nemas vodja u klasicnom smislu.
Bingo! Shvatio si problem demokratije! Onaj koji je 'demokratski' osvojio vlast bi se trebao brinuti da demokratija funkcioniše punom parom.... A to je OČIGLEDNI školski primer SUKOBA interesa! :super:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.