Quantcast

Mentalna i fizička privlačnost isključivo prema tinejdžerkama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Black Baron

Aktivan član
Poruka
1.563
Imam 29 godina, a uvek su me privlačile isključivo tinejdžerke. Uvek, i to čak i više mentalno nego čisto seksualno. Nisam pedofil, kad kažem tinejdžerke mislim na devojke od šesnaest, sedamnaest, eventualno osamnaest godina. Kad napune dvadeset prestaju da mi budu privlačne, osim ako ne zadrže neki tinejdž izgled, što je retkost. Ovo je od seksualnog još izraženije u mentalnom smislu, nikad me nije privlačila veza sa odraslom osobom, mentalnu i spiritualnu povezanost mogu da osetim isključivo sa tinejdž ženskom osobom. Nemam pojma zašto je tako, ali me i samo mentalno stanje ženske osobe u tinejdžerskom periodu isključivo privlači, nekako je mnogo čistije, izazovnije, ali i turbulentnije i romantičnije nego kod odraslih. Takodje se to preslikava i na fizički izgled, ne znam kako bih to objasnio. Zašto je to tako i da li postoji naziv za ovo stanje? Da li je to neki poremećaj?

Poslednja izmena:

Vlad Dragulija

Leptirica
Poruka
32.899
Imam 29 godina, a uvek su me privlačile isključivo tinejdžerke. Uvek, i to čak i više mentalno nego čisto seksualno. Nisam pedofil, kad kažem tinejdžerke mislim na devojke od šesnaest, sedamnaest, eventualno osamnaest godina. Kad napune dvadeset prestaju da mi budu privlačne, osim ako ne zadrže neki tinejdž izgled, što je retkost. Ovo je od seksualnog još izraženije u mentalnom smislu, nikad me nije privlačila veza sa odraslom osobom, mentalnu i spiritualnu povezanost mogu da osetim isključivo sa tinejdž ženskom osobom. Nemam pojma zašto je tako, ali me i samo mentalno stanje ženske osobe u tinejdžerskom periodu isključivo privlači, nekako je mnogo čistije, izazovnije, ali i turbulentnije i romantičnije nego kod odraslih. Takodje se to preslikava i na fizički izgled, ne znam kako bih to objasnio. Zašto je to tako i da li postoji naziv za ovo stanje? Da li je to neki poremećaj?
Po meni to i nije neki poremećaj , ne mogu sada da znam tačno intenzitet te privlačnosti i povezanosti.
Pominješ i mentalnu povezanost , iz toga kontam da su tvoji osećaji dublji , dakle nije u pitanju samo puki seks sa tom osobom.
Jedini problem je to što su osobe koje pominješ .maloletne i tu bi moglo doći do komplikacija.

asatana

Primećen član
Poruka
611
Djevojke u Tom period drma pubertet . Nadam se da znas to. Podivljali hormoni koje ne mogu kontrolisati. I momke takodje.
Mentalna privlacnost - osoba od 17 godina uopste nije izgradjena osoba koja I'ma stab I misljenje vodjena je hormonima.
Drugo to je kao zivotinjski nagon..
Trece trebao bi raditi na tome, jer zadrzis to I ne shvatis da je pogresno sa 60 godina ce te privlaciti tinejdzerke a to ne zelis. Drugo obavraces pogresnu zenu I naravno nece ona zauvijek ostati tinejdzerka.
E sad moram dodati I ovo. Tinejdzerka su ouni zivota puni mladosti, strasti, Jos uvijek nisu sjebani I razocarani u zivot tako da je naravno lijepo vidjeti ih jer zrace punocom zivota. Ali zapitaj se sta ti moze napraviti na dugorocnim stazama jedno takvo obozavanje.

Lorelajn

Iskusan
Poruka
6.697
To sto je neko seksualno aktivan vec sa 12 ne znaci da je odrasla jedinka. Seks nije jednako sa biti odrastao.
Cak i da je neko zreo mentalno u tim godinama nema niti zivotnog iskustva niti mogucnosti za potpuno samostalan zivot i donosenja odluke.
Uostalom kreator teme kaze da mu postanu dosadne posle 20te, dakle nema veze sa nekim osecanjima prema konkretnoj osobi.
Lako je zavesti i manipulisati dete.

Kafa

Poznat
Poruka
8.704
To sto je neko seksualno aktivan vec sa 12 ne znaci da je odrasla jedinka. Seks nije jednako sa biti odrastao.
Cak i da je neko zreo mentalno u tim godinama nema niti zivotnog iskustva niti mogucnosti za potpuno samostalan zivot i donosenja odluke.
Uostalom kreator teme kaze da mu postanu dosadne posle 20te, dakle nema veze sa nekim osecanjima prema konkretnoj osobi.
Lako je zavesti i manipulisati dete.
Pitala sam kad prestaje da bude dete?

Peconi123

Iskusan
Poruka
6.347
Mozda te devojke tvoje godiste odbijaju a klinke te vole jer si stariji da nije to u pitanju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.