Menstruacija na TV-u?!

Taj nalet primitivizma koji prati sve što je ustaljeno u običajno pravo u vezi menstruacije, treba zaustaviti.
Pazi, menstruacija se ne smije smije imenovati jer će sin nekog primitivca koji se gadi krvi, da grokće od smijeha iza njenih leđa.

Pa ćemo šamarati ko god misli drugačije.

Taj nalet primitivizma koji prati sve što je ustaljeno u običajno pravo u vezi menstruacije, treba zaustaviti.
Pazi, menstruacija se ne smije smije imenovati jer će sin nekog primitivca koji se gadi krvi, da grokće od smijeha iza njenih leđa.

Pa ćemo šamarati ko god misli drugačije.
Zasto se mora inenovati svaki put,kad se zna sta je i zbog cega je posteda na fizuckom.Nije dobila na lotu,pa da mora naglasavati.

Јесте ли видели онај чоколадни сладолед који служе у посуди у облику вц шоље?
Лудило нема границе.
Да ли треба да се забринем што нам излазе исте ствари :rotf:
Боги постави клип.
Ја :aha:
Остали :eek:

Да ли треба да се забринем што нам излазе исте ствари :rotf:
Боги постави клип.
Ја :aha:
Остали :eek:
Правиле су се и торте у облику руске бебе да би се преклале, али и то је ОК, јел... јер раде ”жртве”.
Уметност, шта ћеш...

Svi su znali za librese i prije reklame.
To je samo fora kao svaka reklama je dobra.
Nije svaka dobra.
Nije dovoljno samo da se o necemu prica,pa makar se gadili,da bi to bilo dobro.
Da li cu kupiti proizvod koji mi izaziva gadjenje?Necu,iako sam cula za njega.
Ni reklama za meriks meni nece prodati taj prasak, jer kupujem samo odredjeni po koji odem ciljano, ali, reklame im rade po principu da covjek koji ne ide ciljano kada stane pred raf sa praskovima, prepozna vrecicu meriksa sve i ako zaboravi reklamu. A covjek je sklon da kupi poznato.
I sad se reklama besplatno siri. Ne moraju da placaju termin na kanalima kad je net prepun krvavog uloska i roze pakovanja.
Zato se i pomjera granica u reklamama, jer fora je sablazniti ljude pa ce oni sami da ih izreklamiraju po mrezama.

Ni reklama za meriks meni nece prodati taj prasak, jer kupujem samo odredjeni po koji odem ciljano, ali, reklame im rade po principu da covjek koji ne ide ciljano kada stane pred raf sa praskovima, prepozna vrecicu meriksa sve i ako zaboravi reklamu. A covjek je sklon da kupi poznato.
I sad se reklama besplatno siri. Ne moraju da placaju termin na kanalima kad je net prepun krvavog uloska i roze pakovanja.
Zato se i pomjera granica u reklamama, jer fora je sablazniti ljude pa ce oni sami da ih izreklamiraju po mrezama.
Е, ја знам да те крваве улошке више нећу куповати, фала лепо :lol:
А користиле смо баш њих, цврц.

И самим тим одсуство јавног морала.
Очигледно је да се то циљано гура.
Velika Britanija je pedesetih godina prošlog vijeka imala zakon protiv bludnih radnji zbog kojeg je Alan Tjuring bio prinuđen na hemijsku kastraciju, zbog čega je sebi oduzeo život u 41. godini.

Tjuring je napravio mašinu koja je bila preteča današnjeg računara, i smatra se tvorcem vještačke inteligencije.
To je ovo sokoćalo uz pomoć kojeg dijeliš svoje mudre misli.
Tjuringovo sokoćalo je uspjelo da razbije njemački sistem za šifriranje poruka, tzv. Enigmu što je skratilo WWII za dvije godine i procijenjuje se, spasilo 14.000.000 ljudskih života. Četrnaest miliona.

Lociraj mi sada relaciju između morala, etike, integriteta i "javnog morala".

Zasto se mora inenovati svaki put,kad se zna sta je i zbog cega je posteda na fizuckom.Nije dobila na lotu,pa da mora naglasavati.
Ali nije dobila ni neku sramotu, pa da mora sakrivati i uvijati. Ionako je jasno o čemu se radi, bilo da kaže da je pošteda, ženski problemi, da je dobila nešto neodređeno ili da je dobila menstruaciju.
Najobičnija biološka pojava.

Back