Menstruacija na TV-u?!

Svi znamo da je to prirodno ali stvarno nema potrebe da nam se iskoristeni ulosci guraju pod nos .
Šta sad s ovim hoće nije mi jasno?
Šta je sledeće? Slika toalet papira na hrpi 💩 u poljskom wc-u?
Svakako svaki dan gledam kereći i mačiji izmet jer vlasnici ne čiste za njima, još kada se unerede u liftu ili hodniku...horor. To je valjda prihvatljivo.

Pa meni nije i ja opomenem onog koga vidim da ne očisti za svojim psom. Tebi ako je u redu ne znam sta da ti kažem.
Ko je napisao da je meni uredu (bolje čitaj)? Vidim samo da je svima to uredu, izmeta na sve strane ali se zato brecaju na ovakvu reklamu koja je još lažna (stavili boju na uložak i eto drame).
Nadam se samo da se ljudi ne primaju na reklame i da ne veruju da je reklama stvarna.

Ko je napisao da je meni uredu (bolje čitaj)? Vidim samo da je svima to uredu, izmeta na sve strane ali se zato brecaju na ovakvu reklamu koja je još lažna (stavili boju na uložak i eto drame).
Nadam se samo da se ljudi ne primaju na reklame i da ne veruju da je reklama stvarna.
Samo poređenje pseceg izmeta i ženske intime mi je besmisleno.

Samo poređenje pseceg izmeta i ženske intime mi je besmisleno.
Nije besmisleno. Hoćeš da kažeš da je pseći izmet koji moram uživo da gledam finiji i kulturniji od reklame za žensku intimu (koja je lažna na rv-u)?
Nisam videla kritiku vlasnika pasa, koji su nam grad zatrpali izmetom.
Možda su ovom reklamom samo hteli da obrazuju devojčice, omladinu koja je zapravo u ovim stvarima glupa kao tocilo.

Nije besmisleno. Hoćeš da kažeš da je pseći izmet koji moram uživo da gledam finiji i kulturniji od reklame za žensku intimu (koja je lažna na rv-u)?
Možda su ovom reklamom samo hteli da obrazuju devojčice, omladinu koja je zapravo u ovim stvarima glupa kao tocilo.
Јао, баш ће они да ми образују ћерку, деца ни не гледају телевизију, а ад блокер им је укључен стално.
Измет смета свакоме, али он није тема, колико год се ти упињала да то постане.

To što ti nisi videla nešto ne znači da se o tome nije pisalo, komentarisalo i kritikovalo.
Izvoli preduzmi nešto konkretno po tom pitanju, obrazuj vlasnike pasa da vode računa
o svojim životinjama i ponašanju u gradu.
Ova reklama veze nema sa edukacijom devojčica već sa prodajom uložaka. Još jedan
u nizu marketinških trikova kako bi se podsetili potrošači da postoji i njihova kompanija.
Lažna ili ne degutantna je, stvara odbojnost ne samo kod muškaraca već i kod žena, jer
od nečeg prirodnog pravi nešto prljavo i ružno. Korak nazad u emancipaciji ljudi oba pola.
Posle ovakve reklame u životu ne bih kupila Libresse.

Нема ово везе са феминизмом, напротив, рекла бих чак да неко хоће мушкарцима да огади женски род за сва времена 🙄
Живо ме занима да ли је идејни творац рекламе мушкарац?

Нема ово везе са феминизмом, напротив, рекла бих чак да неко хоће мушкарцима да огади женски род за сва времена 🙄
Живо ме занима да ли је идејни творац рекламе мушкарац?
Мени више личи на огорчену жену, ону ”јаку жену које се боје мушкарци” :lol:

Katastrofa!Prvo su krenuli sa zagnojenim noktima,cukljevima,hemoroidima,krastama..samo nam jos prljavi ulosci fale.
Da li se nastoji da se potisne lijepo po svaku cijenu i da nas okruzuje samo ruzno?
Nekad je reklama znacila da stvar pokazes u najljepsem svjetlu,da bi nekoga privukao da to kupi,a sada da se zgadis.
Sta ce biti kad ni to ruzno vise ne bude moglo da "sokira" ?

Moraćeš sa nekim drugim u diskusiju ili jednostavno otvori temu o tom šta te zanima. Jadna su ona djeca koje tv vaspitava ,tek će za njih ovo biti šokantno .

Ma daj bre, sve smo prošle kroz prve cikluse i reakcije dečaka u razredu
kad kažeš pošteda na fizičkom. Gurkanje, kikotanje, šaputanje, dobacivanje.
Mogu zamisliti reakcije nakon ove reklame i komentare upućene devojčicama
o kojima se navodno brine kako se komentariše ovde. Kokoška s mozgom
veličine graška bi se zgrozila a ne odrasla žena.

To što ti nisi videla nešto ne znači da se o tome nije pisalo, komentarisalo i kritikovalo.
Izvoli preduzmi nešto konkretno po tom pitanju, obrazuj vlasnike pasa da vode računa
o svojim životinjama i ponašanju u gradu.
Ova reklama veze nema sa edukacijom devojčica već sa prodajom uložaka. Još jedan
u nizu marketinških trikova kako bi se podsetili potrošači da postoji i njihova kompanija.
Lažna ili ne degutantna je, stvara odbojnost ne samo kod muškaraca već i kod žena, jer
od nečeg prirodnog pravi nešto prljavo i ružno. Korak nazad u emancipaciji ljudi oba pola.
Posle ovakve reklame u životu ne bih kupila Libresse.
Jednom je profesor marketinga sa studentima klasifikovao reklame na dobre i lose, i proato su upisivali u kolone koje su to dobre reklame, poput onih za koka kolu a koje su lose, kao one za meriks, gdje su stidenti bili stava da su debilne...njegov zakljucak je bio da su sve one dobre jer su izazvale reakciju. Jedina losa reklama je ona koju izignorises.
Ova reklama je odradila svoje. Zgadila zene ali i koja nije znala, sada zna za Libresse.

Kod moje ćerke u školi kada devojčica nastavniku fizičkog kaže da je dobila, on pita šta je dobila i od nje traži da glasno kaže "nastavničke, dobila sam menstruaciju" i onda ne radi fizičko.
Meni je i to malo bolesno, mada devojčicama ne smeta, samo dečacima, kaže ona.

Jednom je profesor marketinga sa studentima klasifikovao reklame na dobre i lose, i proato su upisivali u kolone koje su to dobre reklame, poput onih za koka kolu a koje su lose, kao one za meriks, gdje su stidenti bili stava da su debilne...njegov zakljucak je bio da su sve one dobre jer su izazvale reakciju. Jedina losa reklama je ona koju izignorises.
Ova reklama je odradila svoje. Zgadila zene ali i koja nije znala, sada zna za Libresse.
U pravu si potpuno. Možda cenzura i nije toliko loša u nekim slučajevima.

U pravu si potpuno. Možda cenzura i nije toliko loša u nekim slučajevima.
Ovo je potpuno bezopasna malo degutantna reklama. Kao ona debela klizacica, vidis da nema nijednog razloga da se angazuje gojazna djevojka sem da ti privuce paznju i vodis za koji proizvod je reklama.
Ali ono sta meni jeste za raspravu pa i za cenzuru, to su reklame za kladionicu.

Ovo je potpuno bezopasna malo degutantna reklama. Kao ona debela klizacica, vidis da nema nijednog razloga da se angazuje gojazna djevojka sem da ti privuce paznju i vodis za koji proizvod je reklama.
Ali ono sta meni jeste za raspravu pa i za cenzuru, to su reklame za kladionicu.
O da, legalizovana kocka koja je zakonom zabranjena. Kod mene ih u krugu od 100m ima pet.
Zatvorili prodavnicu i opa evo kockaj se narode.

Back