Quantcast

"Men behaving badly" - Nepristojni ljudi

Gax

Domaćin
Poruka
3.151
Da li ste je nekad gledali i kakvi su vam utisci?
Meni je bas dobra serija…
Rec je o britanskoj humoristickoj seriji,bila je jedno vreme na TV Avali i TV ApoloNSTV.Govori o dvojici drugara koji zive zajedno Toniju(pre njega je Gari imao drugog cimera koji je otisao posle nekih 5 serija) i Gariju,o njihovim devojkama i “cudnom” zivotu koji oni zive…

hejti

Poznat
Banovan
Poruka
8.394
Jedna od mojih omiljenih serija iz 90ih...obožavam je!!!Čak sam i htela da otvorim temu :D
Super su stvarno....najjača epizoda je ona na bazenu :D :D :D :lol: kada Toni nema petlju da skoči u bazen sa skakaonice da bi zadivio onu njegovu plavušu...pa kad povraća ....i kad se opekao na radijator dok je vežbao sa devojkom u sobi (hahahahhahah)

Zvezdica

Iskusan
Poruka
6.337
Svidjaju mi se serije u kojoj niko do glavnih junaka nije "normalan". Uvek sam mislila da ovakvu seriju mogu da naprave samo Britanci. Mene je odusevila Gerijeva prica o devojci koja je umala rupu na bradi u kojoj je drzala mentol bombonu "za posle". Ma, kad ovako prepricamo ne zvuci nikako, treba to DOZIVETI.

Gax

Domaćin
Poruka
3.151
Serija ima nekoliko specijala,s tim sto je jedna valjda gostovanje uzivo u nekoj emisiji na BBC-u (valjda), a u jednom specijalu se pojavljuje i Kylie Minogue(koliko se spominjala u seriji red je da se u jednoj pojavi-mislim da to nije prikazivano kod nas).Poslednji snimljeni specijal je onaj sa porodjajem...

maticnjak

Zainteresovan član
Poruka
468
Jedna od omiljenijih mi serija, i svidja mi se sto se na temi uglavnom pojavlju decaci a samo dve ili tri devojcice. Prava muska serija, nema veze ni sto je britanska, Gari i cimer mu, su planetarna pojava. Omiljeni deo mi je kada na kraju svake epizode sede ispred tevdzana , cirkaju , izgovaraju nebuloze kao same bisere mudrosti i izmedju malo prde;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.