Memorija telefona sa slikama ne ne vidi preko usb konekcije

dlekic

Početnik
Poruka
47
Postovanje ,

Imam Alkatel 602d dual slim telefon

Problem koji me muci kada prikljucim micro usb 2.0 kablom telefon na PC racunar da bi prebacio slike sa mobilnog telefona na disk racunara nekad nece da mi se ucita ikona memorije mobilnog telefona sa slikama u njoj tj racunar ne vidi telefon . Nekada mi radi bez problema tj vide se folderi telefona i slike i bez problema radi tj prebacujem slike sa mobilnog na racunar. Da napomenem da nemam micro SD karticu u telefonu koja je za njega predvidjena vec jedino se vidi mala memorija telefona od 3 mb gde su smestene slike od stotinak kb koje je telefon svojom kamerom napravio. Da li treba nesto podesiti u telefonu pa da mi se uvek ucita ta mala memorija telefona od 3 Mb sa slikama . Kada ubacim usb jack na usb port racunara na ekranu telefona se pojavi natpis " masivna memorija" to se verovatno odnosi na micro SD karticu koju nemam u telefonu , pa da li je moguce da telefon trazi micro SD karticu i zbog toga ne nadje uvek malu memoriju od 3Mb sa slikama . Da li je u podesavanjima moguce iskljuciti masivnu memoriju tj micro SD karticu pa da PC racunar odmah prepozna malu memoriju od 3 mb ?

Da li postoji neki lek za ovaj moj problem a svaku sugestiju i odgovor sa zahvalnoscu cu primiti , pozdrav
 

Back
Top